Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego sklepu z kawą.

28.09.11, 19:20
Witam od jakiegoś czasu szukam dobrego sklepu z kawą w internecie może ktoś z was mógłby coś polecić ?
Edytor zaawansowany
  • 28.09.11, 19:51
    Znalazłem takie
    www.caferoma.pl/
    www.kawyswiata.eu/
    co o tym myślicie
  • 21.10.11, 12:54
    Witam. Koniecznie internetowy sklep? Znam jeden dobry w Warszawie.
    Osobiscie lubie wejsc do sklepu z kawa i poczuc ten charakterystyczny zapach. :)
    Poza tym kiedy szukam czegos nowego, to zawsze milo poczuc zapach kawy przed zakupem.

Pozdrawiam!
  • 09.12.11, 12:46
    Polecam nowo otwarty sklep z włoską kawą premium Cellini www.inspiracjekawowe.pl/sklep/
    Idealna kawa na prezent!
  • 15.02.12, 10:37
    ZACHĘCAM WSZYSTKICH KAWOSZY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO SPOŁECZNEJ INICJATYWY ZAKUPU GRUPOWEGO WIĘKSZEJ ILOŚCI DOSKONAŁEJ (ZDECYDOWANIE JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH) ŚWIEŻEJ WŁOSKIEJ KAWY BAZZARA TOP 12 GRAN CRU W OPAKOWANIACH 250G OD JEJ BEZPOŚREDNIEGO DYSTRYBUTORA PO ATRAKCYJNEJ, WYNEGOCJOWANEJ CENIE, KTÓRA TO INICJATYWA NARODZIŁA SIĘ W TYM MIEJSCU caffeprego.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=3&t=8456&start=135
  • 08.02.12, 01:30
    Polecam www.dolinaherbaty.pl w ofercie są też kawy aromatyzowane.
  • 25.02.12, 21:29
    polecam hevita.pl lub kawy.otwarte24.pl
  • 16.03.12, 11:27
    A ja polecam www.bpoint.sklep.pl/kawa/ . Mają tam naprawdę dobre kawy, a dodatkowo oferują pakiety próbne pakowane po 100g
  • 27.03.12, 15:42
    Ja ostatnio zamówiłam kawę na www.youbean.pl, niesamowicie pachniała... pewnie dlatego, że jest wypalana na zamówienie więc super świeża. Polecam :)
  • 07.05.12, 15:55
    Polecam MoonLightCoffee - tylko 100% Arabiki. Kawy są dostarczane po ok 3-5 dniach od wypalenia. Ja kupuję od nich już od kilku miesięcy i jak dla mnie rewelacja:)
  • 14.10.12, 19:22

Jeżeli KAWA jest dla was niekończącą się inspiracją i mówicie o sobie KAWOSZ to serdecznie ZAPRASZAM do internetowego sklepu; www.my-coffee.pl/ w którym znajdziesz najwyższej jakości kawy ziarniste z różnych zakątków świata, wypalane tylko na zamówienie. Odkryj nowe smaki i jakość świeżo wypalonej kawy smile a otrzymasz ogromną dawkę pozytywnej, kofeinowej energii.
    Gorąco zapraszam
  • 11.01.13, 13:28
    Jeśli jesteś miłośnikiem kawy to zapraszam do sklepu allekawa.pl/ Duży wybór kaw z różnych zakątków świata. W ofercie wysokiej jakości kawy ziarniste, mielone oraz kapsułki.
  • 01.02.13, 15:24
    Świetny sklep, który polecili mi znajomi i w którym zaopatruje się od dłuższego czasu. Polecam kawalavazza.com/

- Zebatka
  • 03.04.13, 15:03
    od paru miesiecy jestem klientem i jestem bardzo zadowolony - nie bawią się w żadne tam włoskie niby cuda tylko prawdziwa arabika bez żadnych metek z afryki czy ameryk
  • 13.05.13, 11:08
    Ja osobiście zaopatruję się w sklepie internetowym rajsmakosza.pl. Mają duży wybór kaw, sa niedrodzy, dosc szybko mam przesyłke w domu. Myślę że są godni polecenia :)
  • 15.05.13, 11:11
    Po zapoznaniu się z ofertami sklepów poleconych byłem bardzo zdziwiony, że sklep my-coffee zaprasza dosyć oklepanym sloganem świeżo palonych ziaren o wysokiej jakości kiedy to sprzedaje Pellini czy Lavazze. Wszystko się wyjaśniło później że mamy dwa sklepy jeden to mycoffee - gdzie znajdujemy tzw. włoskie kawy czyli dużo rubusty a drugi to my-coffee.pl w którym znajdziemy kawy jednorodne i mieszanki z Arabiki. Ja jestem zwolennikiem czarnej kawy i nie koniecznie espresso więc muszę stawić na jakość a wy wybierzecie to co wam odpowiada. Tak czy owak gratulacje dla wszystkich, którzy rzucili rozpuchę :)
  • 28.05.13, 11:04
    Proweadzę taki sklep w Paisecznie zapraszam mamy kilkadziesiat kaw singli z całego świata i kilkanaści smakowych oraz mieszanki.
    Szkolna 16 A
    Piaseczno
    Palona Suszona
  • 03.06.13, 20:19
    Wypróbuj kawę Ottolina jest naprawdę rewelacyjna. www.littleblackcoffee.pl
  • 22.10.13, 13:36
    Zdecydowanie polecam www.rajsmakosza.pl/kawa-ziarnista-c-214.html
    Co prawda mają tam głównie kawy ziarniste, ale ja akurat tylko takie kupuję do ekspresu automatycznego. Całkiem dobre ceny, szybko wysyłają.
  • 23.11.13, 12:56
    Witam, zapraszam na stronę herbatykawy.pl Sklep online z kawami W ofercie również syropy do drinków, herbaty, czekolady. Oferują również serwis ekspresów do kawy catering i inne.
    --
    Mtechnology.pl Usługi IT
    WykonczeniaRemonty.com Wykończenia wnętrz
  • 03.01.14, 16:51
    Witam,
    polecam CAFFE VERRI

www.espressomilano.pl

info@espressomilano.pl
  • 12.02.14, 13:02
    Możesz też poszukać na portalu gdzie znajdziesz sklepy z kawą lub wybrać się do dobrej kawiarni :) A to też na portalu Kawiarniewpolsce.pl
  • 27.03.14, 10:21
    Koniecznie zajrzyj na tę stronę - z pewnością znajdziesz coś dla siebie celmar.pl/. Kawa zarówno do ekspresów, jak i rozpuszczalna - do wyboru w zależności od smaku i możliwości :)
  • 30.03.14, 18:55
    drmizantrop napisał:

> Witam od jakiegoś czasu szukam dobrego sklepu z kawą w internecie może ktoś z w
    > as mógłby coś polecić ?

polecam
    www.espressomilano.pl
  • 31.03.14, 12:13
    Ten jest bardzo dobry: www.cafesklep.pl
  • 17.05.14, 12:14
    Palarnia kawy Aromacafe Jelenia Góra. Polecam, zawsze świeża, pachnąca i przepyszna kawa. Przemiły bardzo intymny lokalik w centrum miasta. W ofercie mają ogromny wybór klasycznych i smakowych kawek jak również masę cudnych herbat. Jestem fanem tego miejsca i szczerze polecam :)

Aktualnie rozszerzyli ofertę o sklep internetowy www.aroma-cafe.sklep.pl
  • 08.07.14, 14:54
    evildolls napisała:

> Palarnia kawy Aromacafe Jelenia Góra. Polecam, zawsze świeża, pachnąca i przepy
    > szna kawa. Przemiły bardzo intymny lokalik w centrum miasta. W ofercie mają ogr
    > omny wybór klasycznych i smakowych kawek jak również masę cudnych herbat. Jeste
    > m fanem tego miejsca i szczerze polecam :)
    >
    > Aktualnie rozszerzyli ofertę o sklep internetowy www.aroma-cafe.skle j

Sorry jak ktoś sprzedaje tzw ..kawy smakowe to ja dziękuję !!!
  • 27.06.14, 17:12
    Zobacz sobie tutaj www.cafemarket.pl Gorąco polecam
  • 08.07.14, 17:24
    Pamiętam, że kiedyś zamawiałam ze sklepu, który się nazywał Java Coffee i byłam zadowolona. Też na stronie Almy można czasami znaleźć coś ciekawego.
  • 15.12.14, 22:03
    Kawy włoskie kupuję tutaj: Kawy włoskie od KawaPartner.pl, Kawy włoskie od Coffee-World.pl
  • 16.12.14, 13:48
    dalej funkcjonuje mit ,że włoskie kawy są najlepsze ,włosi rzeczywiście mają spore doświadczenie w wypalaniu i doborze ziaren do mieszanek ale, to tylko w małych regionalnych palarniach gdzie wypala się kawę metoda tradycyjna ,kawy które trafiają do Polski do nich raczej nie należą !
  • 14.01.15, 08:58
    Jeśli gustujesz w włoskiej kawie to zdecydowanie polecam zajrzeć tutaj clarius24.pl/3-kawa-wloska. Przepyszna kawa z palarni włoskich w pobliżu jeziora Garda. Polecam
  • 10.02.15, 09:40
    Ja już od jakiegoś czasu kupuję przez internet, bo to duża wygoda. Można kupić dobrą kawę bez wychodzenia z domu, a jak kupię więcej, to i dostawa za darmo. Najczęściej kupuję tutaj: www.przyjacielekawy.pl/kawa
  • 08.04.15, 22:05
    www.kawadoekspresow.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.