Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego sklepu z kawą.

• compaq85 24.03.16, 18:44
    Polecam bezpośrednio kupować kawę, którą przygotuje palarnia kawy Ważna jest świeżość kawy.
  • maces99 12.05.16, 11:05
    A ja polecam www.doskonalakawa.pl
    Samo ziarno w większości z mniejszych palarnii...
  • bielsko76 11.07.16, 16:41
    Ja wszystkie kawowe zakupy robię na Konesso. Nigdy mnie nie zawiedli, szybka przesyłka i miła obsługa klienta. Ostatnio oprócz nowych ziaren zamówiłam u nich taką kawiarkę: www.konesso.pl/product-pol-1840-Kawiarka-Top-Moka-Mini-2-filizanki-srebrno-biala.html , jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi, bo wygląda ciekawie :)
  • rrfraczkowski 11.01.17, 10:38
    Może być Flint na Powązkowskiej w Warszawie. Ja właśnie tam robię zakupy głównie do biura, bo sporo nam tej kawy idzie, a mamy taki bardziej profesjonalny sprzęt, bo dużo gość przyjmujemy. Spory wybór mają, praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie tak więc moim zdaniem można się wybrać. Cenowo też korzystnie jest.
  • kaates 27.06.17, 18:09
    Zdecydowanie poleca boxy ze świeżo paloną kawą ze strony www.multisub.pl/product/box-ze-swiezo-palona-kawa
  • dieta345 31.07.17, 13:53
    Nie tylko z kawami do ekspresu ale z samymi ekspresami fajny sklep jest tu: www.marcocaffe.pl
  • bozjancz 12.09.17, 17:39
    Polecam kawy w E-centrum Handlowym eshopscenter.eu/41-kawy
  • kuzniatekstowlodz 18.10.17, 09:12
    Cześć. Ja polecam artukuł z tej strony kuzniatekstow.eu/gdzie-kupowac-kawe/ jak równiez wizytę w sklepię internetowym. Tam jest odniśnik do niego. Pozdrawiam

--
    Zawsze świeże informacje i konkretne teksty kuzniatekstow.eu
  • maciejgbl 30.10.17, 08:30
    Ja z kolei kupuję razem z chemią na www.chemia-forma.pl :) Lavazza z Niemiec w atrakcyjnej cenie - na co dzień w sam raz:)
  • blogerek99 07.11.17, 08:27
    blueorcacoffee.pl/ - Najlepsza świeża kawa, Zamówienia online. Min. Kawa ziarnista, najlepszy sklep z kawą w dobrej cenie. Polecam sprawdzić.
  • blogerek99 13.11.17, 11:38
    A znasz Blue Orca Coffee - zajmuje się produkcja najlepszej kawy, świeżej kawy.
    Posiada internetowy sklep z kawą. blueorcacoffee.pl/

• podlasie_master 03.02.18, 22:41
    Potwierdzam palarnia kawy
    WWW.BLUEORCACOFFEE.PL dla mnie najlepszy sklep z kawą zdecydowanie pyszne kawki
  • antonina89 04.01.18, 19:35
    Uwielbiam kawę i często zamawiam ją w sklepach internetowych ze względu na dużą dostępność różnych rodzajów kaw. Ostatnio skusiłam się zamówić w sklepie mkfresh.pl/ . Nie dość, że lawa dotarła do mnie bardzo szybko, cena jest bardzo przystępna a sam smak kawy niesamowity :)
  • andzelika90 20.01.18, 16:05
    Od wielu lat kupuję na tej stronie skrocone.pl/62088 i jesteb bardzo zadowolona szybka wysyłka, darmowa dostawa. Polecam
  • podlasie_master 22.01.18, 23:38
    Umówmy się. Jeśli dobra kawa to z dobrej palarni kawy. Ja polecam palarnia kawy WWW.BLUEORCACOFFEE.PL świeża kawa super duży wybór i szybka wysyłka. Ja pije kawę z ekspresu i jestem mega zadowolony. Sklep z kawą www.blueorcacoffee.pl daje rade!! :)
  • podlasie_master 03.02.18, 22:41
    Najlepszy sklep z kawą www.blueorcacoffee.pl ich sklep z kawą jest super.
  • nicrammarcin 04.02.18, 20:20
    Ja polecam sklep www.deliciouscafe.pl - kawa smaczna, obsługa na wysokim poziomie i szybka realizacja.
  • tomaszklerek 12.07.18, 10:47
    Najlepsza kawa jest w www.palarniaproper.pl, ja zamawiam tylko tam
  • januszbauman 09.10.18, 12:39
    Nawet najlepszy sklep z kawą lub palarnia kawy nie obejdzie się bez porządnej strony internetowej, stworzonej w celach promocyjnych: coffeenation.pl/blog/artixen-jak-stworzyc-dobry-projekt-strony-o-kawie/
  • jadom_sanki 21.10.18, 19:41
    ziarnko-kawy.com
  • tomasz.arvaniti 03.12.18, 22:06
    Stokrotka.

--
    Tomasz Arvaniti,e-mail:vancouver1313@hotmail.com
  • atener 12.01.19, 22:50
    nie chcę polecać konkretnego sklepu, ale polecam kawę świeżo paloną w rodzimych palarniach, ja pijam kawy palarni Tommy Cafe, ostatnio znalazłem kawy tej palarni tutaj, w dobrych cenach
  • atener 09.04.19, 11:43
    jeżeli ktoś tutaj zagląda i lubi kawy smakowe to obecnie tutaj awakawa.pl/20-kawa-smakowa jest kilka kaw w dobrej cenie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.