Dodaj do ulubionych

Pusto tu...

• jadwiszka Re: Pusto tu... 13.03.07, 14:03
      nie...ale moze pija kawe w kawiarniach i ogrodkach po dlugich spacerkach????
      mnie jakos teraz przy kompie malo co trzyma.....z reszta ciagle w
      rozjazdach....ale kawy pic nie przestane;)
    • kashiashtheone tijgertje !!! WRÓĆ !!! 13.03.07, 18:28
      Kolezanka tijgertje obraziła sie pewnie za porównanie do prostych aparatów ze
      jej ekspres jest "dla małpy" poszła na inne forum. Kto bedzie teraz pisał takie
      rzeczy zeby mi sie lekko cisnienie podnosiło ? buuuuuuuuuuuuuuuuu
      tijgertje !!! WRÓĆ !!! już nie będę sie czepiał twojego ekspresu ;)
      --
      jestem na skype - nick: kashiash
      • tijgertje Re: tijgertje !!! WRÓĆ !!! 13.03.07, 19:52
        Obiecujesz????
        Mi niestety cisnienie podniosl wczoraj laryngolog:-( Kasper (lat 3) mial
        poltora roku temu usunietego migdala nosowego. Od stycznia dziecko non stop ma
        zapalenie uszu, jak nie jedno, to drugie, gorzej slyszy , a choruje wlascieiwe
        juz od wrzesnia:-( Wczoraj dowiedzialam sie, ze nosowy odrasta, gardlowe
        chronicznie zapalone do usuniecia, a do uszu konieczne dreny, jak chce dziecku
        sluch ratowac. No i operacja, prawdopodobnie tuz przed Wielkanoca. Na szczescie
        tylko pol dnia w szpitalu. Gorzej, bo ja ostatnio tez ze zdrowkiem kuleje, moje
        migdaly wszystkie 3 tez musze jak najszybciej usunac. W tym wieku to juz nie
        pryszcz i na pewno noc w szpitalu. Momi, ze warunki hotelowe, to jednak wole
        spac w domu. Mialam tu juz 2 operacje, niecale 3 lata temu woreczek, we
        wrzesniu lokiec, ale w szpitalu spedzilam tylko kilka godzin. Spalam jedna noc
        po porodzie i wcale mi sie to nie podobalo:-( Dzisiaj walkuje internet, bo w
        przyszlym tygodniu maja drzwi otwarte w szkolach i musze mlodego zapisac
        (pojdzie w lutym przyszlego roku), a ja jedza jestem i chce wybrac najlepsza, a
        nie tylko katolicka, jak sasiadki:-) Musze zmykac, ale wroce pozniej na
        chwilke:-)
        • kashiashtheone Re: tijgertje !!! WRÓĆ !!! 13.03.07, 20:17
          Poważnie. Tym bardziej ze widze ze mamy podobna historie zdrowotną ;)
          4 lata temu wyrżnięty woreczek (nie mylić z moszną!), od roku mam metalowe
          ramie, i na nurkowanie nie jezdze bo nie moge znalezc dobrego laryngologa.
          Ale wierzę ze bedzie dobrze ;)
          --
          jestem na skype - nick: kashiash

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka