Dodaj do ulubionych

Warsztat 176

07.02.11, 06:34
Skoro nie udało się przekazać pałeczki, pomysł się nie przyśnił to pójdę za klamrą smile

Mój wygląd:
Wzrost (nie pytam o cm dokładnie wink )
Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany)
Oczy
Budowa ciała

Odpowiedź najprawdopodobniej w poniedziałek.
tarot.marsylski może zadzwonić w niedzielę o 18 na numer 0 700 000 000 to podam mu odp wink

Samych dobrych interpretacji kiss

Edytor zaawansowany
  • kita32 07.02.11, 11:40
    Świetnie! Cieszę się, że zdążyłaś zadać pytanie przed swoim wyjazdem big_grin.
    Bardzo dobry temat.
  • pacha.mama 08.02.11, 19:06
    Dzięki mimo mojej problematyczności kiss
    A za temat dziękować klamrze smile
  • kita32 09.02.11, 12:09

W kolumnach od lewej strony: wzrost i postawa, włosy, oczy, budowa ciała.
    W środkowym wierszu konkretne pytania zadane przez Pacha.mamę.
    Wiersz górny – coś szczególnego co rzuca się w oczy.
    Wiersz dolny – wrażenie jakie robią : wzrost, włosy, oczy, budowa ciała.
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/bi/zc/8ybr/gEJw5BKtJIneg2AVxB.jpg

Wzrost – Król Kijów – wysoki. Coś szczególnego – 10 Mieczy – za wysoki, jest lub był przyczyną kompleksów. Być może kiedyś Pacha.mama się garbiła, ale potem przezwyciężyła kompleksy i teraz „trzyma się prosto”. (Myślę tak, bo z jednej strony Kije kojarzą się z postawą wyprostowaną, 10 Mieczy z przygarbieniem, ale na karcie Shadowscapes już nie.)
    Wrażenie – 7 Kijów – potwierdzają wrażenie, że wzrost mógł być dla Pachy.mamy jakimś problemem – przyczyną żartów, docinków, kompleksów, albo Pacha.mama sama z niego żartuje.

Włosy – Świat – ładne, powód do dumy, Pacha.mama bardzo dba o swoje włosy. Podejrzewam, że są czarne, bujne, długie jak u kobiety na mojej karcie.
    Coś szczególnego – Paź Pucharów – albo często myte (chociaż to nic szczególnego), albo bywa – farbowane lub podfarbowywane (np. pasemka, grzywka, wzmocnienie naturalnego koloru...) lub poddawane jakimś innym zabiegom. Paź Pucharów potwierdza mnie w przekonaniu, że Pacha.mama bardzo dba o swoje włosy.
    Wrażenie – 4 Pucharów – „dużo ich”, bujne, zadbane, puszyste, rzucają się w oczy.
    Są długie lub fryzura PM podkreśla jej kobiecość (same kobiety na karach od włosów).

Oczy – Mag – wyraziste, żywe, iskrzące się, z „błyskiem w oku” lub trochę marzycielskie. Kolor – zielony? Jasne? Może leciutko podmalowane powieki? A może oczy czarne jak plama na skrzydłach Maga w mojej karcie?
    Coś szczególnego – 9 Kijów – siła i nieustępliwość spojrzenia, oddziaływanie na innych ludzi samym wzrokiem.
    Wrażenie – Gwiazda – robią wrażenie, piękne, „żywe, czyste” spojrzenie.

Budowa ciała – Sąd Ostateczny – PM dba o utrzymanie dobrej sylwetki. Mogła być kiedyś „pulchna” (np. po urodzeniu dziecka), ale wróciła do poprzedniego wyglądu.
    Coś szczególnego – Sprawiedliwość – PM dba o siebie, dba o odpowiedni strój, o dopasowanie stroju do siebie, do okoliczności. Myślę, że PM ubiera się elegancko.
    Wrażenie – Umiarkowanie – tak w sam raz. Pacha.mama nie jest ani gruba, ani chuda. Jest zgrabna i budowa ciała podkreśla jej kobiecość (same kobiety na tych karach ).
  • pacha.mama 09.02.11, 15:56
    Dziękuję za udział big_grin
  • pacha.mama 14.02.11, 16:59
    > Wzrost – Król Kijów – wysoki. Coś szczególnego – 10 Mi
    > eczy – za wysoki, jest lub był przyczyną kompleksów. Być może kiedyś Pach
    > a.mama się garbiła, ale potem przezwyciężyła kompleksy i teraz „trzyma si
    > ę prosto”. (Myślę tak, bo z jednej strony Kije kojarzą się z postawą wypr
    > ostowaną, 10 Mieczy z przygarbieniem, ale na karcie Shadowscapes już nie.)
    > Wrażenie – 7 Kijów – potwierdzają wrażenie, że wzrost mógł być dla
    > Pachy.mamy jakimś problemem – przyczyną żartów, docinków, kompleksów, alb
    > o Pacha.mama sama z niego żartuje.

Wzrost nie jest problemem, jak pisałam nie jestem jakaś wybitnie wysoka (choć wiele moich znajomych jest niższych i tu dopatruję się tego, że wyszedł b. wysoki wzrost). Ale faktycznie kiedyś się garbiłam choć z powodu piersi. Szybko dojrzewałam i trochę się ich wstydziłam big_grin

> Włosy – Świat – ładne, powód do dumy, Pacha.mama bardzo dba
    > o swoje włosy. Podejrzewam, że są czarne, bujne, długie jak u kobiety na mojej
    > karcie.
    > Coś szczególnego – Paź Pucharów – albo często myte (chociaż to nic
    > szczególnego), albo bywa – farbowane lub podfarbowywane (np. pasemka, grz
    > ywka, wzmocnienie naturalnego koloru...) lub poddawane jakimś innym zabiegom. P
    > aź Pucharów potwierdza mnie w przekonaniu, że Pacha.mama bardzo dba o swoje wło
    > sy.
    > Wrażenie – 4 Pucharów – „dużo ich”, bujne, zadbane, pus
    > zyste, rzucają się w oczy.
    > Są długie lub fryzura PM podkreśla jej kobiecość (same kobiety na karach od wło
    > sów).

O włosy nie dbam specjalnie (nie używam nawet odżywki), bo na szczęście same się dobrze trzymają. Myję je za to codziennie! Czasami nawet 2 razy jeśli wychodzę na noc. Nie znoszę nieświeżych włosów i mam na tym punkcie świra big_grin Włosy mam do pasa, kolor naturalny

> Oczy – Mag – wyraziste, żywe, iskrzące się, z „błyskie
    > m w oku” lub trochę marzycielskie. Kolor – zielony? Jasne? Może le
    > ciutko podmalowane powieki? A może oczy czarne jak plama na skrzydłach Maga w m
    > ojej karcie?
    > Coś szczególnego – 9 Kijów – siła i nieustępliwość spojrzenia, oddz
    > iaływanie na innych ludzi samym wzrokiem.
    > Wrażenie – Gwiazda – robią wrażenie, piękne, „żywe, czyste
    > 221; spojrzenie.

Kolor w połowie odgadnięty. Używam tylko tuszu, ale mam czarną oprawę oczu.
    Co do spojrzenia to niestety nie umiem nim mrozić ani wyrażać emocji. Podobno mam wiecznie nieobecne spojrzenie jakbym uciekała gdzieś myślami lub rozważała wielkie filozofie, nawet jak się na kimś skupiam. To przyciąga uwagę, ale nie zawsze w pozytywny sposób... kto mnie nie zna, czuje się czasami ignorowany sad

> Budowa ciała – Sąd Ostateczny – PM dba o utrzymanie dobrej s
    > ylwetki. Mogła być kiedyś „pulchna” (np. po urodzeniu dziecka), ale
    > wróciła do poprzedniego wyglądu.
    > Coś szczególnego – Sprawiedliwość – PM dba o siebie, dba o odpowied
    > ni strój, o dopasowanie stroju do siebie, do okoliczności. Myślę, że PM ubiera
    > się elegancko.
    > Wrażenie – Umiarkowanie – tak w sam raz. Pacha.mama nie jest ani gr
    > uba, ani chuda. Jest zgrabna i budowa ciała podkreśla jej kobiecość (same kobie
    > ty na tych karach ).

Nie jestem chuda ale chudnę big_grin Ubieram się elegancko, klasycznie. Mało mam jakiś "wystrzałowych" ubrań. Figura klepsydry.

Podoba mi się, że trafiłaś w wiele szczegółów. Poza tym karty wskazały na Ciebie jako zwycięzce przez "siłę" big_grin
  • andgie 07.02.11, 21:10
    No to ja na poczatek smile
    1. Wzrost
    Papiez, osiem kijow, giermek kielichow.
    Raczej niezawysoki, choc raczej nie jestes liliputkiem smile
    2. Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany)
    Diabel, siedem monet, Swiat.
    Diabel sugeruje falsz wink zatem typuje farbowany kolor. Farbowana blondynka.
    3. Oczy
    Osiem mieczy, Sprawiedliwosc, Ksiezyc.
    Niebieskie lub brazowe, piwne.
    4. Budowa ciała.
    Kolo Fortuny, Krolowa monet, dziesiec kijow.
    Srednia. Obiektywnie w normie , choc byc moze chcialabyc zrzucic pare kilo wink
    Chyba jestes dosc wysportowana.

Tyle ode mnie. Czekam na dalsze interpretacje i oczywiscie rozwiazanie smile
  • olkacool 07.02.11, 22:03
    Pokaż mi Pacha mamę ;P Umiarkowanie
    Na karcie kobietka, mniejszy biust.. albo średni/nie odstaje od normy, może ciut większe biodra.. blondynka, włosy w okolicach ramion, czyli długość średnia..może nogi masz fajne ;P

Wzrost Król Mieczy - średni, albo nieco wyższa .. ten Król kojarzy mi się albo z wysokim, ale siedzi na tronie, dociągnęłam 4 Monet. to samo.. więc albo wyższa i się wstydzisz albo średniego wzrostu..

kolor włosów Sąd
    farbowane wink Wydaje mi się że eksperymentujesz z kolorem, były różne odcienie.. naturalny to chyba blond, ewentualnie odcień brązu..Teraz też raczej jakiś blond..

oczy 9 Buław duże, ładne, "żywe".. wyraziste, kolor niebieski, szary

sylwetka 6 Kielichów
    ładna, normalna raczej, chyba się niewiele zmieniłaś od dzieciństwa, może młoda jesteś jeszcze;P/dociągnęłam Rycerza Monet, może ćwiczysz, albo gimnastykujesz się.. dbasz o ciało wink

Tyle.. i do poniedziałku wink

--
    tarotmojapasja.blogspot.com/

fotoforum.gazeta.pl/72,2,1146,111801051,113834094,0,2.html?v=2
  • pacha.mama 14.02.11, 17:09
    > Pokaż mi Pacha mamę ;P Umiarkowanie
    > Na karcie kobietka, mniejszy biust.. albo średni/nie odstaje od normy, może ciu
    > t większe biodra.. blondynka, włosy w okolicach ramion, czyli długość średnia..
    > może nogi masz fajne ;P

No nie odstają raczej od normy, biodra wyraźnie zaznaczone. A nogi to moja ulubiona część ciała big_grin

> Wzrost Król Mieczy - średni, albo nieco wyższa .. ten Król kojarzy mi si
    > ę albo z wysokim, ale siedzi na tronie, dociągnęłam 4 Monet. to samo.. więc alb
    > o wyższa i się wstydzisz albo średniego wzrostu..

169cm i uważam się za średnią, ale jak pisałam wyżej większość znajomych jest niższych, więc dlatego wychodziłam wysoka pewnie wink

> kolor włosów Sąd[/b] farbowane wink Wydaje mi się że eksperymentujesz z kolorem,
    > były różne odcienie.. naturalny to chyba blond, ewentualnie odcień brązu..Tera
    > z też raczej jakiś blond..

Teraz naturalny brąz, jak byłam młodsza eksperymentowałam i miałam każdy możliwy poza blondem wink

> sylwetka 6 Kielichów[/b] ładna, normalna raczej, chyba się niewiele zmieniłaś o
    > d dzieciństwa, może młoda jesteś jeszcze;P/dociągnęłam Rycerza Monet, może ćwic
    > zysz, albo gimnastykujesz się.. dbasz o ciało wink
    >
    Chudnę i jestem młoda (pachamama to z książki Cejrowskiego a nie od dzieci big_grin ).
  • pacha.mama 08.02.11, 19:03
    Dziękuję za udział smile
  • pacha.mama 08.02.11, 19:04
    Dziękuje za udział pierwszej wink
  • klamra 11.02.11, 20:15
    Wyglad to moja pieta achillesowawink

Raz kozie śmierćwink
    Wzrost: 2 kielichy
    Włosy As kielichów
    Oczy Koło Fortuny
    Budowa ciała Arcykapłanka
    Cos charakterystycznego, co sie rzuca w oczy Umiarkowanie
    Która z kart dworskich najbardziej oddaje Pacha Mame: Król mieczy
    Wzrost. Karta 2 kielichow jest taka "uskrzydlona" wnioskuję więc że jesteś wysoka, a Arcykaplanka wskazuje na smukłość (mimo urodzenia dzieci, szybko wrociłaś do formy)
    Włosy : blond, masz troche siwych i moze ostatnio ci troche wypadały? Czy farbujesz dociagnelam 6 mieczy - raczej tak
    Oczy zmieniają ci sie w zależnosci od światła, tego co masz ubrane na sobie, nastroju, niebieskie, czasem szare, niebiesko- szare. te klimatywink
    Co cię wyróżnia. Umiarkowanie. Wskazuje na harmonijną budowę, nie masz jakichs znaków szczegolnych wpisanych do dowoduwink heh
    Na potwierdzenie krol mieczy ktory mi potwierdza blond, i niebieskie oczy i słuszny wzrost

To tyle ode mnie

• klamra 11.02.11, 20:21
    O Rany!
    Ale podobne mamy te karty!
    Umiarkowanie, Król Mieczy, Sąd się powtarza!

A ja tak jak Kita o tych dzieciach i powrocie do formywink

No ciekawa jestem czy jesteśmy blisko, bo interpretacje dość podobne, więc jak kulą w płot to całą ekipąwink)))
  • kita32 11.02.11, 21:32
    > więc jak
    > kulą w płot to całą ekipąwink)))

big_grin
  • casablanca76 12.02.11, 10:45
    WZROST : DZIEWIĄTKA MIECZY , KRÓLOWA KIELICHÓW
    Jesteś wysoka i wygląda mi na to że swego czasu miałaś jakieś kompleksy z tego powodu...

KOLOR WŁOSÓW : KRÓLOWA MIECZY , DZIESIĄTKA MIECZY , CZWÓRKA BUŁAW
    Napewno farbowane ale nie jestem pewna czy z blondu na jakiś odcień brązu lub rudości czy na odwrót. Dodam że włosy nie są krótkie, mają taką długość że można je spiąć, są raczej zadbane i gęste.

OCZY : UMIARKOWANIE , KOŁO FORTUNY
    Raczej stawiam na odcień szarości, brązowe lub piwne.

BUDOWA CIAŁA : ARCYKAPŁANKA, WIEŻA, SIÓDEMKA MIECZY, TRÓJKA MONET
    Masz ładną bydowę ciała, jesteś raczej szczupła albo taka sobie w sam raz...
    ale wygląda mi na to że okupiłaś to wielkim wysiłkiem i pracą nad sobą. Chyba że teraz nad tym pracyjesz i to mi karty pokazały bo widzę wielki wysiłek,pracę, męczarnie zupełnie odchudzanie mi tu na myśl przychodzi wink
    w każdym bądź razie jesteś zadowolona z efektów smile
    ale z ciekawości przy tasowaniu spojrzałam na kartę leżącą na spodzie...ÓSEMKA MIECZY
    .....czyżbyś miała lub masz jakieś kompleksy na punkcie swojego wyglądu???
    nie wiedzieć czemu ale chodzi mi po głowie m.in. biust ;D
    QRCZE!! bez obrazy....bo pewnie nawymyślałam uncertain
  • pacha.mama 14.02.11, 17:26
    > WZROST : DZIEWIĄTKA MIECZY , KRÓLOWA KIELICHÓW
    > Jesteś wysoka i wygląda mi na to że swego czasu miałaś jakieś kompleksy z tego
    > powodu...
    >

Co Wy z tymi kompleksami? tongue_out 169cm.

> KOLOR WŁOSÓW : KRÓLOWA MIECZY , DZIESIĄTKA MIECZY , CZWÓRKA BUŁAW
    > Napewno farbowane ale nie jestem pewna czy z blondu na jakiś odcień brązu lub r
    > udości czy na odwrót. Dodam że włosy nie są krótkie, mają taką długość że można
    > je spiąć, są raczej zadbane i gęste.
    >
    Naturalne z ewentualnie resztkami farby na końcach. Z blondem nie miałam nic wspólnego smile
    Można je spiąć bo są do pasa. Są gęste i błyszczące.

> OCZY : UMIARKOWANIE , KOŁO FORTUNY
    > Raczej stawiam na odcień szarości, brązowe lub piwne.
    >
    50% smile

> BUDOWA CIAŁA : ARCYKAPŁANKA, WIEŻA, SIÓDEMKA MIECZY, TRÓJKA MONET
    > Masz ładną bydowę ciała, jesteś raczej szczupła albo taka sobie w sam raz...
    > ale wygląda mi na to że okupiłaś to wielkim wysiłkiem i pracą nad sobą. Chyba ż
    > e teraz nad tym pracyjesz i to mi karty pokazały bo widzę wielki wysiłek,pracę,
    > męczarnie zupełnie odchudzanie mi tu na myśl przychodzi wink
    > w każdym bądź razie jesteś zadowolona z efektów smile

Nie jestem chuda, ale masz rację - tracę kg wink

> ale z ciekawości przy tasowaniu spojrzałam na kartę leżącą na spodzie...ÓSEM
    > KA MIECZY

> .....czyżbyś miała lub masz jakieś kompleksy na punkcie swojego wyglądu???
    > nie wiedzieć czemu ale chodzi mi po głowie m.in. biust ;D
    > QRCZE!! bez obrazy....bo pewnie nawymyślałam uncertain

Chciałabym stracić na wadze, ale włosów z głowy nie rwę. Biust jak pisałam u kogoś już był moim kompleksem kiedy dojrzewałam, teraz pierś do przodu! big_grin
  • pacha.mama 14.02.11, 17:14
    > Raz kozie śmierćwink
    > Wzrost: 2 kielichy
    > Włosy As kielichów
    > Oczy Koło Fortuny
    > Budowa ciała Arcykapłanka
    > Cos charakterystycznego, co sie rzuca w oczy Umiarkowanie
    > Która z kart dworskich najbardziej oddaje Pacha Mame: Król mieczy
    > Wzrost. Karta 2 kielichow jest taka "uskrzydlona" wnioskuję więc że jesteś wyso
    > ka, a Arcykaplanka wskazuje na smukłość (mimo urodzenia dzieci, szybko wrociłaś
    > do formy)

Heh, nie jestem mamą a smukła chcę być. Wzrost znowu wink Nie jestem b. wysoka ale wyższa od znajomych.

> Włosy : blond, masz troche siwych i moze ostatnio ci troche wypadały? Czy farb
    > ujesz dociagnelam 6 mieczy - raczej tak

Ciemny brąz. Farbowałam dawno temu, ale faktycznie jakiś czas temu miałam wrażenie, że wypadają mi bardziej niż zwykle. Na szczęście minęło big_grin

> Oczy zmieniają ci sie w zależnosci od światła, tego co masz ubrane na sobie, n
    > astroju, niebieskie, czasem szare, niebiesko- szare. te klimatywink

Niestety, ale mam dwukolorowe i czasami wydaje się, że któryś z nich dominuje bardziej. Więc zapytana o kolor słyszę różne odpowiedzi wink

> Co cię wyróżnia. Umiarkowanie. Wskazuje na harmonijną budowę, nie masz jakichs
    > znaków szczegolnych wpisanych do dowoduwink heh
    > Na potwierdzenie krol mieczy ktory mi potwierdza blond, i niebieskie oczy i słu
    > szny wzrost

Nie mam wpisanych. Harmonijna budowa się zgadza, tylko trochę sadłem obrosła tongue_out
  • pacha.mama 14.02.11, 17:05
    > No to ja na poczatek smile
    > 1. Wzrost
    > Papiez, osiem kijow, giermek kielichow.
    > Raczej niezawysoki, choc raczej nie jestes liliputkiem smile

Nie uważam się za wysoką, liliputkiem nie jestem wink

> 2. Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany)
    > Diabel, siedem monet, Swiat.
    > Diabel sugeruje falsz wink zatem typuje farbowany kolor. Farbowana blondynka.

Już pisałam, że obecnie naturalny ciemny brąz ale nie wypieram się, że kiedyś farbowałam i gdzieś na końcach te resztki farby są smile

> 3. Oczy
    > Osiem mieczy, Sprawiedliwosc, Ksiezyc.
    > Niebieskie lub brazowe, piwne.

Po wewnętrznej są piwne (to to samo co miodowe chyba? tongue_out )

> 4. Budowa ciała.
    > Kolo Fortuny, Krolowa monet, dziesiec kijow.
    > Srednia. Obiektywnie w normie , choc byc moze chcialabyc zrzucic pare kilo wink
    > Chyba jestes dosc wysportowana.

Chciałabym, oj chciała big_grin Wysportowana niestety nie jestem.
  • olga.78 12.02.11, 16:42
    Pacha.mama: 4 denarów P
    Dusza finansisty, który kocha mieć oszczędności, porządek w dokumentach i wszystko poukładane. To Ty w domu trzymasz kasę, bo potrafisz nią dobrze zarządzać zapewniając rodzinie stabilizacje i bezpieczeństwo. Wydatki skrupulatnie planujesz a oszczędności dobrze lokujesz. Lubisz gdy wszystko jest na swoim miejscu i idzie zgodnie z planem. Jesteś osoba bardzo ‘poukładaną’. Przyjaciół wybierasz starannie. Nie masz ich zbyt wielu, ale Ci którzy są to sprawdzone osoby. Lubisz własne towarzystwo.
    Wzrost: 9 mieczy P
    Inny niż byś chciała. Może jesteś, w swojej ocenie, zbyt wysoka? Przyszło mi do głowy, że masz 169 cm wzrostu (to chyba wzrost średni?).
    Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany) : 6 kielichów O
    Długie, jasne, naturalne.
    Oczy: 7 kielichów O
    Niebieskie lub szare.
    Budowa ciała: 2 buław P
    Jesteś szczupła, masz smukłą sylwetkę. Dbasz o siebie. Nie objadasz się nadmiernie.
    Styl ubierania: 3 kielichów O
    No tu odwrotnie niż w domu. Lubisz zaszaleć i dajesz się ponieść fantazji. Lubisz rzeczy luźne i dłuższe w których możesz czuć się swobodnie. Nie lubisz gdy ubrania Cię krępują lub ograniczają swobodę ruchów. Lubisz wesołe, ciepłe kolory, wygodne buty i spinki we włosach. Preferujesz naturalne, zwiewne tkaniny. Przede wszystkim musi być wygodnie ale i uroczo.

• kita32 13.02.11, 10:16
    To niesamowite jakie mamy podobne interpretacje! Ale pamiętam jak kiedyś na warsztatach wszyscy poza jedną osobą mieli podobne interpretacje swoich rozkładów, a wygrała ta osoba, która zobaczyła sprawę inaczej... Zobaczymy jak tu będzie smile
  • olga.78 13.02.11, 17:42
    Kito, też to pamiętam.
  • pacha.mama 14.02.11, 17:21
    > Pacha.mama: 4 denarów P
    > Dusza finansisty, który kocha mieć oszczędności, porządek w dokumentach i wszys
    > tko poukładane. To Ty w domu trzymasz kasę, bo potrafisz nią dobrze zarządzać z
    > apewniając rodzinie stabilizacje i bezpieczeństwo. Wydatki skrupulatnie planuje
    > sz a oszczędności dobrze lokujesz. Lubisz gdy wszystko jest na swoim miejscu i
    > idzie zgodnie z planem. Jesteś osoba bardzo ‘poukładaną’. Przyjació
    > ł wybierasz starannie. Nie masz ich zbyt wielu, ale Ci którzy są to sprawdzone
    > osoby. Lubisz własne towarzystwo.

W sumie to nie temat warsztatu, ale pierwsza część się absolutnie nie zgadza. Wręcz odwrotnie. O znajomych za to i własnym towarzystwie się zgadza wink

Wzrost: 9 mieczy P
    > Inny niż byś chciała. Może jesteś, w swojej ocenie, zbyt wysoka? Przyszło mi do
    > głowy, że masz 169 cm wzrostu (to chyba wzrost średni?).

Trafiony zatopiony!

> Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany) : 6 kielichów O
    > Długie, jasne, naturalne.

Brawo, tyle że ciemne smile

> Oczy: 7 kielichów O
    > Niebieskie lub szare.

Miodowo-zielone sad

> Styl ubierania: 3 kielichów O
    > No tu odwrotnie niż w domu. Lubisz zaszaleć i dajesz się ponieść fantazji. Lubi
    > sz rzeczy luźne i dłuższe w których możesz czuć się swobodnie. Nie lubisz gdy u
    > brania Cię krępują lub ograniczają swobodę ruchów. Lubisz wesołe, ciepłe kolory
    > , wygodne buty i spinki we włosach. Preferujesz naturalne, zwiewne tkaniny. Prz
    > ede wszystkim musi być wygodnie ale i uroczo.

Ubieram się elegancko i klasycznie, ale b. podoba mi się co napisałaś o tkaninach. Faktycznie zwracam uwagę na wygodę i skład materiału. Nie kupię sztucznych ubrań choćby nie wiem jak ładne były.

• pacha.mama 14.02.11, 18:01
    Dzięki kita32 za zwrócenie uwagi wink
  • casablanca76 15.02.11, 08:10
    wink
    --
    www.tarocistka.org/index.php
  • pacha.mama 14.02.11, 07:09
    Zabiłyście mi klina tymi podobnymi odpowiedziami, musiałam uciec się do kart w celu wyłonienia zwycięzcy big_grin Ponieważ nie zdążę teraz opisać każdej odpowiedzi i ustosunkować się do podawanych szczegółów, zostawiam ogólną odp i zwycięzcę, żeby miał czas pomyśleć nad warsztatem. Resztą zajmę się popołudniu/wieczorem.

> Mój wygląd:

> Wzrost
    Ktoś trafił 169cm, ani niska ani wysoka. Swój wzrost lubię wink

> Kolor włosów (możecie dodać naturalny czy farbowany)
    Bardzo ciemny brąz, w większości naturalny. Tzn kiedyś farbowałam, może jeszcze gdzieś na końcach pałętają się resztki farby. Nie są one jednak widoczne.

> Oczy
    Ciemna oprawa, dwukolorowe. Po wewnętrznej miodowe, po zewnętrznej zielone.

> Budowa ciała
    Mam nadzieję, że wykrakałyście big_grin Nie jestem obiektywnie szczupła, kobiece karty pewnie dlatego, że jestem klasyczną klepsydrą.

Wygrywa: kita32
    Uzasadnienie i dokładne odniesienia do odpowiedzi, jak pisałam, później wink

Dziękuję Wam za udział kiss
  • andgie 14.02.11, 09:50
    Gratulacje dla smile
    Czekam na komentarze i nastepny warsztat.
  • klamra 14.02.11, 15:51
    gratuluje Kitowink

No jak widać wygląd to dalej moja pieta achillesowa hehehesmile
    Ale widze że KOŁO Fortuny mi się fajnie pokazało a;propos twoich dwukolorowych oczuwink
    ale inaczej to zrozumiałamwink
  • olkacool 14.02.11, 16:25
    Gratulacje Kito kiss
    Ja widzę, że moje karty też ok big_grin
    --
    tarotmojapasja.blogspot.com/

fotoforum.gazeta.pl/72,2,1146,111801051,113834094,0,2.html?v=2
  • kita32 14.02.11, 16:39
    Cieszę się bardzo big_grin
    Ale można powiedzieć, że zwycięzców było dużo w tych warsztatach smile.

Zaraz napiszę temat na kolejny warsztat, tylko zjem obiad.
  • pacha.mama 14.02.11, 17:30
    Dziękuję wszystkim razem i z osobna za udział. Cmok dla nieobecnego marsylskiego big_grin

Bardzo fajnie Wam poszło! Wybór ciężki. Mam nadzieję, że tą szczupłą sylwetkę mi kochane wywróżyłyście wink
    Ciekawe, że wiele Was wspominało o kompleksach z wzrostem. Nie mam ich w ogóle. Dzieci też nie mam tongue_out

Pachamama - wikipedia

• casablanca76 14.02.11, 17:39
    hmm...to ja się teraz cały czas zastanawiam co ta dziewiątka mieczy robiła w pytaniu o wzrost... uncertain
    --
  • casablanca76 14.02.11, 17:41
    kito gratuluję!! big_grin pacha mamo to był fajny warsztacik smile
    --
  • kita32 14.02.11, 17:57
    Casablanko, dziękuję smile

Warsztat był świetny i super nam wszystkim poszło!

Pacha.mamo - dzięki za warsztat i komentarze smile
    (P.S. Przy jednym komentarzu zagubiła się informacja, że to komentarz do interpretacji Klamry.)
  • pacha.mama 14.02.11, 17:56
    Jedyne co mi przychodzi do głowy z mieczami to szpilki. Mam dużo butów na obcasie, zdecydowana większość smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka