Dodaj do ulubionych

W jakim filmie widziałyście ostatnio tarota?

11.04.17, 15:24
Ja ostatnio odświeżałam sobie drugą część Sherlocka Holmesa z Robertem Downeyem Juniorem. Pojawia się w scenach na wieczorze panieńskim, kiedy Sherlock "wróży" cygańskiej wróżce. Zabawna scena, znaczenie kart poprawne, ktoś konstruując ten element opowieści sprawdzał, co znaczą karty.

--
Astrologia Ezoteryka Mistyka
Edytor zaawansowany
  • andgie 11.04.17, 22:21
    Dosc dawno temu, ale nie ogladam duzo telewizji. Natomiast w tym tygodniu obejrzalam troch klipow do przebojow z moej mlodosci smile Na "First time" z repertuaru Kelly Family glowna bohaterka stawia tarota.
  • ezogracja 11.04.17, 22:55
    Fajnie, ciekawa jest i spróbuje dotrzeć do tego filmu i oczywiście poszukam tego clipu smile

Jak ostatnio widziałam taką scenę, lecz nie mogę powiedzieć, że się z tego cieszę - w pewnym sit-comie w pierwszym jego odcinku był skecz, gdzie głównemu bohaterowi Wróżka losuje z jednej talii na trzy karty wszystkie trzy te same, mianowicie 13-tki...niby zabawny, czarny humor, gdyby nie fakt, że aktor ledwo po 40-tce wyzionął ducha w trakcie party na koniec trzeciego sezonu tego serialu, zresztą był na tym party gospodarzem, a więc nie róbmy sobie skeczów z karty Śmierć i żyjmy długo, zdrowo i szczęśliwie!
  • ezogracja 11.04.17, 23:03
    Przepraszam za literówki - to tylko pośpiech, bo likierek to się już dawno skończył...i tu zapraszam na warsztat nr 2 smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka