Dodaj do ulubionych

Rada, interpretacja pomoc

15.09.19, 12:55
Cześć, chodzę do szkoły policealnej , chodzi ze mną do klasy jedna dziewczyna z ukrainy. Dziewczyna bardzo mi się podoba zauważyłem że jest nieśmiała, Skorzystałem z kart aby dowiedzieć się co robić, czy poderwać? Czekać? a może nie mam szans..?

co myślicie o interpretacji?

Rozkład z kartami wygląda tak:

1.Co robic - 8 Buław - rozumiem że powinnam działać, przejąc inicjatywę i zrobić pierwszy krok.
2.Dlaczego powinienem to robic? - 9 kielichów - Ponieważ osiągnę to co chciałem, będę usatysfakcjonowany.

3. Jaki wynik bedzie jak to zrobie? - as buław - Widzę dobry początek, szansa

4.Czego NIE robic? V buław - tu mam problem, ale wydaje mi się że nie powinienem walczyć o nią na siłę, tylko spokojnie. Nie popisywać się.
5 .Dlaczego nie powinienem tego robic? - głupiec - Jak to zrobię to przeminie to i będzie to tylko zwykła przygoda, nic ciekawego. może zobaczy że jestem zbyt natrętny.
6.Co bedzie jak zrobie to czego nie powinienem? - 7 buław - Będę miał problemy aby ponownie ją do siebie przekonać.
Edytor zaawansowany
  • supertrucks 15.09.19, 12:56
    .
  • camaretto 15.09.19, 16:21
    Powinnam działać.
    10 Monet - Zrób jak ci się wydaje.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka