Dodaj do ulubionych

Tarot erotyczny

28.02.07, 13:16
Szukam takiego, który mi się spodoba i nie znajduję niestety.
Jakie taroty erotyczne Wam się podobają?

--
Zapiski alchemiczne
Obserwuj wątek
    • dori7 Re: Tarot erotyczny 28.02.07, 13:30
      Mam Casanove i Manare, obie bardzo lubie, sa swietnie narysowane, choc kazda w
      zupelnie innym stylu. Obie opowiadaja o roznego rodzaju grach miedzy kobieta a
      mezczyzna. Pierwsza z nich (Casanova) jest piekna, ale nie da sie ukryc, ze do
      bolu zebow seksistowska: na wiekszosci kart to mezczyzni rozdaja karty w
      milosnej grze, kryjac sie za maskami, a kobiety im ulegaja.

Druga (Manara) pokazuje bardzo rozne wersje erotycznej rozgrywki miedzy kobieta
      a mezczyzna, takze te, w ktorych to kobieta jest strona silniejsza. Jako dowod
      dwie karty z Manary:

Cesarz:
      trionfi.com/l/d.php?badr=http://www.rusjoker.ru/WWPCM/decks05/d02347/d0234704.jpg

i Cesarzowa:
      trionfi.com/l/d.php?badr=http://www.rusjoker.ru/WWPCM/decks05/d02347/d0234703.jpg
      Zreszta - w tej talii to kobieta jest Magiem smile)

Manara jest bardzo klopotliwa wrozebnie, bo lamie zbyt wiele tabu i potrafi
      wyciagnac najbardziej skrywane rzeczy, a do tego ma bardzo wyrazisty przekaz i
      nikt nie czuje sie z tym bezpiecznie. Sama tarocistka takze big_grin Mam ja od dawna i
      jeszcze nikomu z niej nie wrozylam.

--
      O Tarocie
      • iokepine Re: Tarot erotyczny 28.02.07, 13:38
        Z tych, które widziałm Manara jest najlepsza, ale też nie odpowiada mi do końca.

Casanowa mnie odrzuca właśnie ze wzgledu na Casanovętongue_out
        Oglądałam dwa dni temu Decameron Tarot i niestety też do luftu. Co z tego, ze
        rysownik świetny, skoro treści są nieciekawe na wielu kartach.

Z kolei klimaty w stylu Gigera w ogóle mnie nie kręcą, to nie jest erotyczne,
        tylko sadystyczne w moim odbiorze.

--
        Zapiski alchemiczne
        • iza.podlaska Re: Tarot erotyczny 28.02.07, 23:47
          Ja jestem fanka Casanovy, nie uważam, że jest seksistowski - karta Śmierć (naga
          kobieta z kosą pochyla się na łóżkiem konającego starca) temu przeczy. Ale
          oczywiście przesiąknięta jest Wenecją i historią Casanovy, ale to kwestia gustu.

Decameron na początku (kilka lat temu) wydawał mi się bez gustu, ale po
          zaznajomieniu się z talią uważam, że jest bardzo dowcipny i trafny - szczególnie
          symbole dworów są zabawne i dobrze dobrane.

Nowa talia erotyczna w Lo Scarabeo to Kamasutra Tarot, pewnie znasz już obrazki,
          mi się podoba, chociaż jest trochę monotonna - podobna sceneria na każdej
          karcie, tylko pozycje się zmieniają smile

Sporo erotyki jest w Tarocie Atlantydy (Tarot of Atlantis), też Scarabeo -
          większość kart z dworu Kielichów ma erotyczne sceny, a nawet orgie pałacowe, ale
          nie jest to oczywiście klasyczna erotyczna faza smile

Pozdrawiam
          --
          Iza Podlaska
          SklepMagiczny.pl
          Czary.pl - Portal magiczny, blog
          • anahella Re: Tarot erotyczny 01.03.07, 01:23
            iza.podlaska napisała:

> Ja jestem fanka Casanovy, nie uważam, że jest seksistowski - karta Śmierć
            > (naga
            > kobieta z kosą pochyla się na łóżkiem konającego starca) temu przeczy.

Dla mnie Casanova to osoba ktorej wroze. Nie ma znaczenia czy to kobieta czy
            mezcyzna, bo uwazam, ze mimo ze obyczaje sa rozne, to jednak prawa mamy te same.

> Decameron na początku (kilka lat temu) wydawał mi się bez gustu, ale po
            > zaznajomieniu się z talią uważam, że jest bardzo dowcipny

Bo Decameron (ksiazka) zostal napisany ku uciesze gawiedzi. Talia wiec powinna
            byc rownie dowcipna. W tekscie jest mnostwo gagow, zartow. Seks sluzy rozrywce a
            zdrada malzenska nie jest grzechem tylko psikusem.

--
            Forum dla astrologow
            TELENOWELA!
            • coill Re: Tarot erotyczny 02.03.07, 11:52
              Czy tarot erotyczny,traktujecie jako taki do stawiania na pytania o uczucia.konkretnie o wspolzycie? Bo ja mysle ze moga byc dobre do tego,choc jak ogladam Casanove,to czasem niektore sceny psulyby mi gdybym chcialaopierac sie tylko na mniej fizycznej stronie pytania.
              • anahella Re: Tarot erotyczny 07.03.07, 23:47
                coill napisała:

> Czy tarot erotyczny,traktujecie jako taki do stawiania na pytania
                > o uczucia.konkretnie o wspolzycie?

Uczucia a wspolzycie to zupelnie dwie rozne sprawy - choc mocno ze soba zwiazane.
                Ja od czasu do czasu robie tak: karty mam w woreczkach, wiec prosze klientowi
                wybrac sobie woreczek. Jeszcze nie bylo pudla: ci, ktorzy mieli do omowienia
                sprawy zwiazku wybierali Casanove. A moze to kwestia tego, ze wiekszosc pyta o
                zwiazek, a woreczek od Casanovy wydaje sie atrakcyjniejszy?

Jesli ja wybieram, to kieruje sie intuicja. Poniewaz wroze tylko znajomym, to
                tez kieruje sie moja znajomoscia czlowieka i osobie, ktora Casnova by zgorszyl
                nie pokazuje tych kart.

--
                Forum dla astrologow
                TELENOWELA!
    • pani.jazz Re: Tarot erotyczny 02.03.07, 20:57
      Wlasnie ogladam jedna talie... trudno ja nazwac sensu stricte erotyczna, ale - no, najlepiej zobaczcie same. Warto obejrzec dokladnie i nie zrazac sie estetyka, jesli Wam nie pasuje. Mi tez nie pasuje. Ale te karty sa swietnie pomyslane smile. Pelno w nich mega znaczacych szczegolow - i ogolow, ktore czasem trudnej dojrzec. Istotne sa ksztalty, w jakie ukladaja sie rosliny oraz ramki - dlatego radze: przyjrzyjcie sie miniaturkom.
      Gdybym potrzebowala dla siebie talii milosnej/erotycznej, to bylaby ta.

taroteca.multiply.com/photos/album/65
      --
      Księżyc na drzewie
      • pani.jazz Tarot of Love 23.04.07, 22:55
        Mam! Kupilam! Jestem zachwycona!
        To ta talia, o ktorej pisalam w poscie powyzej.
        Skany w ogole nie oddaja lagodnego piekna tej talii, nie widac tez jej delikatnych zlocen i srebrzen. Kolory sa w rzeczywistosci o niebo zywsze niz na tarotece.
        Do talii dolaczono ksiazeczke grubosci takiej od Lo Scarabeo, ale cala po angielsku, z porzadnymi opisami kart i szczegolowym wyjasnieniem kilku ukladow.
        Symbolike same widzicie - a po dzisiejszej wrozbie moge zapewnic, ze dobrana jest doskonale i sama gra.
        Miod-talia. Polecam z calego serca.

--
        Księżyc na drzewie
        • dori7 Re: Tarot of Love 23.04.07, 23:06
          To nie pierwszy raz, kiedy jakas talia wyglada na skanach duzo gorzej, niz w
          rzeczywistosci. Lo Scarabeo chyba w tym celuje, albo po prostu moje
          doswiadczenia obejmuja glownie talie tej firmy, ale zarowno Witchy Tarot, jak i
          Harmonious Tarot wygladaja w internecie po prostu malo ciekawie, a sa bardzo
          atrakcyjne - i nie jest to tylko moja opinia. A teraz piszesz, ze z Tarot of
          Love jest to samo uncertain

Mam dazieje, ze pokazesz ja na zywo w najblizszym czasie smile)

--
          Magiczny kuferek
      • dori7 Re: Abyssal Tarot 20.04.07, 14:58
        Zupelnie nie w moim guscie - nie przepadam chyba w ogole za fotograficznymi
        Tarotami. Poza tym nie znosze widoku cudzej krwi! Kochankow z Manary toleruje
        ledwo, ledwo, a tu mialabym cala talie w tym stylu uncertain

--
        O Tarocie
    • iokepine Ages Tarot 30.04.07, 23:08
      Nie jest to jedyny temat tego Tarota, ale ilość nagich, apetycznie narysowanych
      ciał jest niezławink

taroteca.multiply.com/photos/album/158
      Rzecz w stylistyce fantasty lat 70-tych, jak na moje oko, ziemsko-ognista talia.
      Moja Ognista Wenus w Strzelcu czuje się prawie zadowolona - w talii są
      reprezentowane jest 5 starożytnych kultur:

- Egipt (Major Arkana),
      - Północ (Miecze),
      - Indie (Denary),
      - Mezoameryka (Kielichy),
      - Afryka (Buławy)

żeby była w pełni zadowolona, jednak brakuje czegoś... W moim odbiorze ta talia
      będzie się podobałą facetom bardziej niż kobietom. Mój Ksieżyc w Skorpionie mówi
      mniej więcej tyle - ee, to zbyt prostetongue_out

Mocna jest 8 mieczy:
      taroteca.multiply.com/photos/photo/158/87.jpg

--
      Biegnąca z wilkami
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka