Dodaj do ulubionych

Preferencje partnerskie

15.06.10, 13:02
Mam pytanie do znawców tematu - chodzi mi o określenie preferencji partnerskich (nie tylko archetypowych) tylko z położenia Księżyca, Wenus i Marsa. Co można powiedzieć na podstawie tylko takich danych.
I np dla takich układów:

1. Księzyc w Lwie, Wenus w Byku, Mars w Koziorożcu,(facet)
2. Księzyc w Strzelcu, Wenus w Wodniku, Mars w Wadze (facet)
3. Księzyc w Koziorożcu,Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze (facet)
4. Księzyc w Wodniku, Wenus w Rybach, Mars w Skorpionie (babka)
5. Księzyc w Skorpionie,Wenus w Raku, Mars w Rybach (babka)
Edytor zaawansowany
  • acrux_79 15.06.10, 16:53
    Myślę, że ciężko coś powiedzieć.

Dużo lepszy efekt można by uzyskać za pomocą:
    a) ważnych aspektów dużych do Marsa, lub Wenus - zwłaszcza w granicach 0 -
    4 orb ( godziny znać nie trzeba... )
    b) oczywiście brak Słońca w tezach też zastanawia

Niejeden aspekt "zabija" charakter znaku. Np koniunkcja Wenus z Marsem w
    Wadze, to już nie Waga. Ale np taniec jako sport, czy dla podkreślenia
    zdrowia czy kobiecości - no, to już coś.

A co do typów:

AD 1) nie wiem
    AD 2) taka konfiguracja zwiększa powodzenie u kobiet, hipotetycznie
    naturalnie
    AD 3) introwersja uczuciowa
    AD 4) nadwrażliwość, pływanie w obłokach
    AD 5) masz Ci los - dużo wody, ale nic do głowy nie przychodzi

PZDR
  • jasmina.0 16.06.10, 22:53
    ja to tak widzę:
    ad 1 : wysokie mniemanie o sobie, rozbudowane ego więc kobieta powinna byc reprezentacyjna - taka, ażeby można było się nią pochwalić, ale żeby była gospodarna i umiała ugotować dobry obiad a przy tym zmysłowa i dobrze zbudowana (żadna chudzina)no i żeby nie opowiadała koleżankom o sekretach alkowy.

ad. 2: potrzeba wolności, ruchliwość, kobieta najlepiej żeby była mało wymagająca ale wiele dająca, trochę problem z agresją więc najlepiej zeby była spolegliwa ale tez mająca swoje zdanie niemniej jednak aby nie wypowiadała go zbyt agresywnie. najlepiej zeby nie pytała o nic i miała swoje zainteresowania.

ad. 3 : Skrytość i seksualność - tj. ja skryty nie powiem że kocham, w ogóle nic nie powiem ( introwersja uczuciowa tzn.- domyśl się co czuję?) ale kobieta o wybujałym temperamencie silna i bezpruderyjna i jeszcze dodatkowo zapewniająca o miłości?.Mars w wadze - jak wyżej.

Ad. 4 : Potrzeba wolnosci w związkach, pragnienie mężczyc\zny silnego ale uczuciowego. Tzn na zewnątrz dla obcych silny , dla kobiety silny ale uczuciowy i opiekuńczy.

ad 5. Introwersja uczuciowa najlepiej partner skryty i malomówny ale dający wiele uczucia - emocje, emocje , emocje. Silny, demoniczny twardy ale w sprawach damsko-meskich namiętny wyuzdany,kochanek?

Ale moze się mylę?
  • jasmina.0 28.07.10, 22:12
    acrux_79 napisał:

> Myślę, że ciężko coś powiedzieć.Dużo lepszy efekt można by uzyskać za pomocą: a) ważnych aspektów dużych do Marsa, lub Wenus - zwłaszcza w granicach 0 - 4 orb ( godziny znać nie trzeba... )
    > b) oczywiście brak Słońca w tezach też zastanawia. Niejeden aspekt "zabija" charakter znaku. Np koniunkcja Wenus z Marsem w Wadze, to już nie Waga. Ale np taniec jako sport, czy dla podkreślenia zdrowia czy kobiecości - no, to już coś.
    > A co do typów:
    > AD 1) nie wiem
    > AD 2) taka konfiguracja zwiększa powodzenie u kobiet, hipotetycznie
    > naturalnie
    > AD 3) introwersja uczuciowa
    > AD 4) nadwrażliwość, pływanie w obłokach
    > AD 5) masz Ci los - dużo wody, ale nic do głowy nie przychodzi
    >
    > PZDR

Dodam do poprzedniego pytania:
    1. Słońce w Baranie, Księżyc na asc w Lwie, Wenus w Byku, Mars w Koziorożcu,trygon Wenus z Marsem (facet)
    2. Słońce w Rybach, Neptun i Lilith na ASC w Strzelcu, Księżyc w Strzelcu, Wenus w Wodniku, Mars w Wadze , trygon Wenus z Marsem(facet)
    3. Słońce w Skorpionie,stellum w Skorpionie, Neptun na Asc w Strzelcu, Księżyc w Koziorożcu,Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze (facet)brak aspektu Wenus z Marsem.
    4. Słońce w Baranie, ASC Waga,Księzyc w Wodniku, Wenus w Rybach, Mars w Skorpionie (babka)brak aspektu Wenus z Marsem
    5. Słońce w Lwie, Pluton na ASC w 0,3 st Panny, Księzyc w Skorpionie,Wenus w Raku, Mars w Rybach (babka)brak aspektu Wenus z Marsem
  • jasmina.0 28.07.10, 22:23
    jasmina.0 napisała:

> Dodam do poprzedniego pytania:
    > 1. Słońce w Baranie, Księżyc na asc w Lwie, Wenus w Byku, Mars w Koziorożcu,trygon Wenus z Marsem (facet)
    > 2. Słońce w Rybach, Neptun i Lilith na ASC w Strzelcu, Księżyc w Strzelcu, Wenus w Wodniku, Mars w Wadze , trygon Wenus z Marsem(facet)
    > 3. Słońce w Skorpionie,stellum w Skorpionie, Neptun na Asc w Strzelcu, Księżyc w Koziorożcu,Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze (facet)brak aspektu Wenus z Marsem.
    > 4. Słońce w Baranie, ASC Waga,Księzyc w Wodniku, Wenus w Rybach, Mars w Skorpionie (babka)brak aspektu Wenus z Marsem
    > 5. Słońce w Lwie, Pluton na ASC w 0,3 st Panny, Księzyc w Skorpionie,Wenus w Raku, Mars w Rybach (babka)brak aspektu Wenus z Marsem
    ------------------------

Acha w punkcie 3- ten Mars w Wadze w koniunkcji z Uranem.
    A w punkcie 5 - Wenus w półsekstylu z Uranem.

To tak ogólnie - co z takich układów może wynikac w preferencjach co do partnera????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka