Dodaj do ulubionych

solariusz ??

05.02.09, 21:34
Mam pytanie. Wyczytałam ,ze solariusz na dzień urodzenia , pokazuje wpływ planet na ten rok naszego życia. Zrobiłam sobie takowy i co mam ...mały szok...Urodziłam się przy koniunkcji księżyca i słonca w rybach , i w tym roku bedzie takowe dokładnie w dniu moich urodziń...słonce akurat dokładnie w punkcie urodzenia bedzie dzien wczesniej , w urodzeniowym mam tez koniunkcje jowisza z neptunem, niestety troche brakuje do takowej ale nie wiele, marsa mam na descendencie(od strony 7 domu) i akurat prawie w tym dniu tam wypada tylko od strony 6 domu...co za zbieg okolicznosci big_grin ...MC wypadnie mi w sekstylu do słońca smilenajbardziej jednak zastanawia mnie jak zinterpretować saturna w 2 domu w pannie w opozycji do urana w 8 w rybach... co za rewolucja mnie czeka tu uncertain
Edytor zaawansowany
  • yoanix 05.02.09, 21:36
    solariusz 24.02.2009 r godzina 3:37 Bydgoszcz ..wtedy słoneczko trafi dokładnie na urodzeniowe.
  • romy_sznajder 06.02.09, 00:39
    To scisla opozycja Sat-Uran. Tak jakby zmianie ulegly wartosci - nie tylko materialne. Rewolucja w finansach. Byc moze nagle (Uran) cos sie poprawi i da Ci trwale (Saturn) dochody. A moze odwrotnie, losowy wypadek nagle zabierze to, co uwazalas za trwale i wypracowane.
    Ale to szczegoly. Licza sie najgrubsze wskazniki (w pierwszym rzadzie), czyli kon. swiatel, zwlaszcza kiedy podobna, to oznacza spojnosc marzen i swiadomych celow, pelnie wewnetrzna. Jesli cos jest na osiach, lub w domach katowych, to tez sie liczy. Stella, kon. z wezlami.

(.... jak wrzucam te dane to cos nie gra. To ma byc w Twoim natalnym 2-im domu? Solariusz sie liczy "sam", jest troche osobnym bytem i jednak narzedziem magicznym, wrozbiarskim. Now w Rybach wychodzi mi 25(!) lutego o 3:37 i najwazniejsze sa domy 2-3 (glownie 3, trzeci dom wybitnie); Pluton na asc. Ale nie chce mieszac, bo szukam "tranzytu", bez tego zamieszania z wpisywaniem Twojej daty i funkcja "solariusz"....)
  • romy_sznajder 06.02.09, 00:42
    aha, juz mam.

"Urodziłam się przy koniunkcji księżyca i słonca w rybach , i w tym roku bedzie
    takowe dokładnie w dniu moich urodziń...słonce akurat dokładnie w punkcie
    urodzenia bedzie dzien wczesniej"

Kon Ksiezyc - Neptun, bardzo scisla. Oprocz tego w 2: Mars, Jowisz, Merkury, wezel.
    na godz 3:37.
  • romy_sznajder 06.02.09, 00:42
    Yoanix, najlepiej wklej ten solariuszwink
  • yoanix 06.02.09, 23:49
    no nie jest mniejszy sad nie zapisuje się mniejszy, ale mozna go zmniejszyc w funkcji przegladarki ...ja mam opere to proste.
  • yoanix 07.02.09, 11:07
    No pierwszy raz bawie się solariuszem dlatego tu pisze, najbardziej martwi mnie ta opozycja uran-saturn 2/8 dom ...niedawno straciłam prace, a poszukiwania nie ida mi najlepiej sad sprawy uczuciowe i ogólnie kontaktów z ludźmi zresztą też, jakoś się odizolowałam od ludzi..a tu tak zawalony 7 dom. No ale jak ma w tym pomóc pomniejszony obrazek solariusza to wymęczyłam go winki prosze jest :
    www.astro.com/tmpd/cdz2fileSRAg2t-u1233234359/astro_2a_02_solariusz.35479.22458.gif?22636
    Bardzo bym była wdzięczna za pomoc w rozgryzieniu jak odczytywać taki solariusz. Zrobiłam sobie solariusz tez na lata wczesniejsze i zauważyłam ze chyba wezeł i jego posadowienie w domu ma chyba znaczenie gdzie będzie się najwięcej działo, tu jest w 6 domu, czyli coś z pracą.Ale jak tą prace odbierać w kontekscie z 2 i 8 domem ...rózne już zawody miałam, jakos w zyciu czesto zmieniełam prace więc co to za praca co zrobi mi życiowa rewolucje...choć jeśli ma mi dać stałe dochody to ja nawet gotowa jestem stanąć na czele tej rewolucji winkbo z dochodami zawsze miałam kłopot(saturn w byku)
  • janou 07.02.09, 14:21
    Nie wiem czy zauwazylas,ze mam z polskim jezykiem klopoty,wiec duzo
    Ci nie napisze.
    Mialam podobny solariusz kilkadziesiat lat temu;opozycje Plutona w
    koniunkcji z Uranem w Pannie,do Saturna w Rybach tam gdzie mam
    natalny Ksiezyc i robil sie wtedy polkrzyz z natalnym Sloncem w
    Strzelcu,dodam ze Ksiezyc w solariuszu wrocil na miejsce
    natalnego,byl w Koniunkcji z Saturnem co jest normalne gdyz mialam
    wtedy 19 latsmile
    Zlych wydarzen nic a nic:wyszlam za maz,urodzilam syna,ktory dal mi
    dwoch wnukowsmile
    Wiec nie wszystko co wydaje sie nam zle lub tragiczne,wychodzi na
    zle,gora do glowy!smile
    pozdrawiam

--
    wulkany w Owerni
    fotoforum.gazeta.pl/uk/wulkany,janou.html
  • gabryzjon 07.02.09, 15:52
    witaj yoanix
    tez mam saturna w byku ;/ - ale jakoś z inną "linią oporu" go dotąd
    kojarzyłam - coś w tym jest niemniej jednak wink ale napewno jest i u
    ciebie na to metoda - mi się sprawdziła "niezależność" (na
    wszystkich pracach i wspólpracach wychodziłam gorzej niż Zabłocki na
    mydle wink) tak postawiony saturn (nie wiem w którym domu u ciebie) z
    czasem daje poczucie wartości własnej i zaczyna utrwalać a nie
    skąpić !
    Co do solariusza to słońce też mi dubluje urodzeniową pozycję, ale
    na tym koniec podobieństw.
    pewnie ta opozycja saturna i urana i jej wpływ tegoroczny wszystkich
    najbardziej nurtuje - mój saturn ląduje w pannie 11dom/uran5dom -
    cóż z dwojga złego dobrze że nie odwrotnie big_grin !!!
    a cały nadchodzący kociołek koncentruje mi się na 4, 5, 6 domu - cóż
    to widać z tego że sobie nie popodrużuję w tym roku crying - eeeh
  • yoanix 07.02.09, 16:26
    Witaj gabryzjon big_grin tak na współpracy to ja tez jak zabłocki wychodze,a z pracy u kogoś to ledwie mi na zycie starcza sad ja mam saturna w 12 domu...myślałam o własnej firmie, ale kasy brak...a kredyt nie..nie zawału bym dostała wink, ale najlepiej chciałabym zamieszkać na wsi, lepić z gliny, mieć ogródek..eh takie marzenie....mnie akurat saturn wlazł do 5 domu ,a uran do 11 ...czyli odwrotnie niż u Ciebie ...a cały ten zlepek w dniu urodzin wyladuje mi w 10 i 11 domu...co tu widać:
    www.astro.com/tmpd/cdz2fileSRAg2t-u1233234359/astro_24a_01_joanna_2009225.54764.31138.gif
    Mam nadzieje ze jowisz na MC da mi jakąś moze wygraną wink i wyprowadzę się na wieś wreszcie big_grin choć saturn w 5 to nie za ciekawie sad
  • gabryzjon 07.02.09, 17:03
    O ! i ceres w byku w 12 urodzeniowo smile - to zawalcz o ta wieś z
    marzeń.
    ja też nie miałam kasy na start - postarałam się o dotację z UE.
    Może ten jowisz na MC w wodniku to taka podpowiedź - popytaj w
    urzędach - merkury i mars też w 10 a słońce w 11! to szansa na
    poparcie wniosku myślę - agroturystyka albo coś w tym stylu o ile
    pamiętam była dobrze punktowana smile- ja żeby zwiększyć swoje szanse
    na dotacje przemeldowalam się do mniejszego lepiej dotowanego miasta.
    może ten saturn z 5 domu (w trygonie do natalnego) poprze twoją
    inwencję twórczą i wysiłki ?
  • gabryzjon 07.02.09, 17:07
    zazdroszczę marsa na dsc w strzelcu wink
  • yoanix 07.02.09, 18:18
    Mars a no jest bidok, żebym to ja wiedziała jak go wykorzystać z tym moim rybim ogonem uncertain co to po swiecie cięzko sie wlecze wink, a co o dotacje to juz kiedys pytałam...musiałabym kupic 20 hektarów ziemi big_grin zeby liczyć na rózne dotacje unijne...kurcze no te moje rybie serducho sad tchórzliwe ...ale chyba zaryzykuje ...ceres mam w sekstylu do słonca pewnie dlatego zawsze chciałam miec dom z ogródkiem wink i ta wieś, zdrowa zywnosc .
  • gabryzjon 07.02.09, 18:35
    > Mars a no jest bidok, żebym to ja wiedziała jak go wykorzystać z
    tym moim rybim
    > ogonem uncertain
    wink)) - a może to "on" wpadnie na to big_grin

> a co o dotacje to juz kiedys
    > pytałam...
    to trzymaj rękę na pulsie bo to się zmienia i rozwija pojawiaja się
    nowe możliwości itp . - Jak robiłam pierwsze przymiarki do dotacji
    to też zwątpiłam we wszystko i w siebie - na początku był falstart
    (cały upalny lipiec zmarnowalam na jakimś przymusowym szkoleniu 6
    godzin dziennie!) zaskoczyło po roku zupełnie gładkosmile- samo mi w
    ręce wlazło !
    pokombinuj w różnych kierunkach, pogadaj ze specjalistą od
    dotacji ! to świetny temat.
  • yoanix 07.02.09, 23:16
    Dzięki big_grin Tak zobacze...może mi się uda ten kawałek ziemi gdzieś wyłudzić winkte dotacje są ale skomplikowane strasznie.
  • romy_sznajder 24.02.09, 01:33
    Serdecznosci z okazji nowego solariuszasmile
  • yoanix 26.02.09, 10:41
    Dziękuję ......zobaczymy co przyniesie big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka