Dodaj do ulubionych

sala la torre

14.09.09, 12:08
co myślicie o sali la torre czy sala na 100 osób nie bedzie za mała ?
Obserwuj wątek
    • znajoma0 Re: sala la torre 15.09.09, 14:22
      Sala jest akurat na 100, ja miałam 97 osób i było ok, poza tym
      przecież nie wszyscy tańczą naraz.
      La Torre to dobry wybór, jestem zadowolona ze moje wesele odbyło sie
      własnie tam :)
      • agniesiakrawczyk Re: sala la torre 14.07.10, 23:43
        Nie wiem jak jest na sali la torre,ale ten co pisal,ze nie wszyscy sie bawia to
        bzdura.Mielismy wesele 26.06.2010i akurat wszyscy sie bawili jak gral zespol to
        moze 4 osoby siedzialy i to takie ktore mialy zalobe .Moge zareklamowac zespol
        FANTOM i sale GRACJA
      • agniesiakrawczyk Re: sala la torre 14.07.10, 23:56
        Nie wiem jak jest na sali la torre,ale ten co pisal,ze nie wszyscy sie bawia to
        bzdura.Mielismy wesele 26.06.2010i akurat wszyscy sie bawili jak gral zespol to
        moze 4 osoby siedzialy i to takie ktore mialy zalobe .Moge zareklamowac zespol
        FANTOM i sale GRACJA.A tak wogole to pisze prawde...Ta pelka i komiczne chyba
        cos sciemnia
        • pelka-1983 Re: sala la torre 16.08.10, 15:30
          do agniesiakrawczyk ......
          To po co sie wypowiadasz skoro nie byłaś na weselu w la torre i ta pelka właśnie miała tam wesele i jak byś chciała wiedzieć to wiem najlepiej jak tam jest i takie osoby które tam nie były to nie powinny sie wypowiadać na temat tej sali
      • pelka-1983 Re: sala la torre 09.07.10, 12:08
        Witam własnie ostatnio odbyło sie moje wesele w la torre na wojska polskego 1 bardzo polecam tą sale wszystko jest super idealna obsługa pyszne jedzenie sala przepiękna,pięknie wyglądają zdjęcia zrobione na tej sali i w ogrodzie nie ma sie do czego przyczepić a sala do tańczenia idealna na 90-100 osób u mnie było 90 i było idealnie
        pozdrawiam...
        • zoe81 Re: sala la torre 13.07.10, 15:18
          Byłam na tej sali jako gość i zdecydowanie nie polecam. Kelnerzy podpierali
          ściany, bardzo rzadko wymieniali talerze, o kawę czy herbatę nie można było się
          w ogóle doprosić. Ogólnie było widać jak bardzo im się nie chce robić. Jedzenie
          niby dobre, ale po tym jaką mega wpadkę zaliczyła kuchnia- karaluch na półmisku
          z frytkami, nic już nie mogłam zjeść. Jedyne co było dobre to super ogród, i
          grill na drugi dzień. Natomiast mogę polecić salę Greg -Bis gdzie robiłam własne
          wesele. Właściciel może trochę bufonowaty, ale ogólnie było rewelacyjnie. La
          Torre się nie umywa.
          • pelka-1983 Re: sala la torre 16.08.10, 15:22
            To co pisze ta zoe81 to chyba konkurencja bo takich bzdur co pisze to jeszcze nie słyszałam o tej sali akurat wszystko napisała na odwrót
            akurat miałam tam ostatnio wesele i było tak:
            kelnerzy stoją pod ścianą(nie podpierają )i tylko czekają gdzie podejść i wymienić brudny talerz a zanim sie obejrzysz to już stoją przy tobie rewelacja obsługa na 6+
            a o kawe i herbate nawet nie trzeba było sie prosić bo co chwile sie pytają czy podać bardzo chetni do pracy i uśmiechnięci , jedzenie super wszystkim smakowało a właściciel bardzo miły i można sie we wszystkim dogadać moi goście byli zachwyceni wszystkim a przede wszystkim obsługą a o tej osobie co wymyśliła karalucha to już nie bede sie wypowiadać bo szkoda słów
            wszystkim polecam sale la torre
          • lwica1234 Re: sala la torre 20.10.10, 09:09
            Właśnie oglądałam tą salę na internecie greg-bis i jednym słowem powiem: niezła wiocha !!! Widocznie odpowiada Ci remiza !!! Pisząc te głupoty wynika z tego że prowadzisz tą salę i próbujesz ją na siłę zareklamować !!!
          • niunia8108 Re: sala la torre 28.10.10, 09:26
            Witam
            Ja też byłam na weselu w la torre. Ja zawsze robię imprezy w lokalach o wysokim standardzie i uważam że la torre to mądry wybór na wesele. Mają wyśmienitą kuchnię i bardzo profesjonalną obsługę. Wystarczy spojrzeć na jednego z nich i już jest z zapytaniem czym mogę służyć. Dla mnie rewelacja.
    • komicznee Re: sala la torre 13.07.10, 20:15
      zoe81

ale strzeliłaś reklamę Greg -bisowi:)
      Powiadasz karaluch na półmisku?
      Widzę że gimnazjalny humor ci sie trzyma,pomimo
      słonecznych wakacji:) dobre, naprawde dobre:)
      a na marginesie sala "La torre sie nie umywa do Greg Bis"
      JASNE ŻE TAK (notabene pewnie miało być że sie umywa)
      ale rozumiem,rozumiem miała wyjść fajna reklama a wyszła kicha :)
      No cóż.... w tego rodzaju pseudo wpisach często sie to zdarza,tym bardziej jak piszą teksty dzieci z Gimbusa ::)

pozdrawiam i nie rozsiewaj plotek durna dziecino
      • zoe81 Re: sala la torre 26.07.10, 08:20
        Reklamę? Mam wrażenie,że forum weselne właśnie temu służy, aby polecać sobie różne usługi i wydawać o nich opinie. Nie robiłam celowej reklamy, poczytaj sobie inne wpisy, takich jak mój jest mnóstwo. Nie rozumiem dlaczego przyczepiłeś/aś się akurat do mojego. Może chodzi o tego karalucha? Niestety jest to prawda, byłam tam, znalazł go kuzyn mojego męża. Nie mam powodów aby zmyślać, wypraszam sobie takie oskarżenia oraz wyzwiska.A dzieckim już dawno przestałam być :)
    • komicznee Re: sala la torre 26.07.10, 09:51
      no nie?
      a ta dalej swoje o tym karaluchu ...
      Po pierwsze droga pani to lokal La torre nie mógł by sobie pozwolić
      na takie coś jak karaluch na talerzu,bo to lokal ze standardami ponad
      przecietnymi, wszystko jest w 100% sterylne i higieniczne, a po 2 prosze pani to
      własciciel La torre jest moim bliskim kumplem i jesli by takie coś sie zdarzyło
      jak pani opisuje , po prostu bym wiedział o tym ...na marginesie pytałem go
      nawet o to co tutaj przeczytałem ...
      no cóż skwitowaliśmy to oboje zdaniem ....DZIECI SIE NUDZą TO WYPISUJA BZDURY
      • big-owieczka Re: sala la torre 27.07.10, 11:25
        a ja popieram osobe co pisze o karaluchu. bedac w tym lokalu na weselu znalazlam
        muche w zupie wiec to lokal poniżej przeciętnej. poza ty wiele innych rzeczy mi
        sie nie podobbalo. cala ta obsluga to mega kicha. a osoba broniąca tego lokalu
        widać że ma w tym interes
      • lwica1234 Re: sala la torre 20.10.10, 08:54
        Witam
        Ja miałam wesele w tym roku w la torre, razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, piękna sala, pyszne jedzonko i na dodatek śliczna dekoracja sali która dostaliśmy gratis :))
    • komicznee Re: sala la torre 27.07.10, 14:15
      Tak mam niebotyczne zyski , do tego z każdej imprezy mam 51 % udziału
      finansowego + mięso do domu co zostanie w kuchni po każdym zakonczonym weselu :)
      Skoro nie widzisz różnicy pomiedzy karaluchem a muchą która może wpaśc
      przypadkiem do zupy,kompotu czy wódki to wybacz ale z tobą nie porozmawiam na
      tematy insektów ;)

Czy tobie nigdy w domu nie wpadła mucha do zupy?
      Tym bardziej jak ją zdzieliłaś gazetą ? ;) ;) ;)

boze widzisz i nie grzmisz
      Mucha w zupie ?
      Wesele z j e b a n e a własciciel cham i gbur a lokalem
      powinien zając sie sanepid :)
    • komicznee Re: sala la torre 29.07.10, 14:42
      Ale nie rozumiem cię?
      Jakie to ma znacznie w kontekście moich wypowiedzi?
      Obalam tylko teorie wyssane z palca
      I o ile mogła zdarzyć sie mucha w zupie ( wiadomo lato , dzieci lataja to tu to
      tam, otwieraja i zamykaja drzwi) to ten karaluch na talerzu gościa bardzo mnie
      rozbawił:) I dlatego chciałem zweryfikować informacje z włascicielem lokalu
      odnosnie tego robaka :) Informacja okazała sie wyssana z palca , ot i tyle ,
      zaspokoiłem własną ciekawosc
      Więc pytam sie jeszcze raz , jakie to ma znaczenie czy znam czy tez nie znam
      szefa tego lokalu? proszę wyjaśnij ...
      • teri45 Re: sala la torre 27.10.10, 22:05
        moje zdanie na temat la torre( moze komus moja opinia pomoze) :plusy :jedzonko pyszne sala ladna a minusy: sala ze stolami oddzielna z sala do tanczenia. zespol nie ma szans prowadzic wesela, nie ma kontaktu z goscmi. starsi ludzie lubia ogladac tanczacych nie bawia sie tyle co mlodzi - tu nie maja szans. no a kelnerzy naprawde z laska podaja kawe nie mozna sie wrecz na nia doczekac! i jak kelner moze powiedziec zeby gosc sobie kurczaka poszukal na innym stole skoro na jego zabraklo, bo oni juz wszystko rozdali ... no i wesele powinno sie robic tam do 90 osob nie wiecej.
        • niunia8108 Re: sala la torre 28.10.10, 09:21
          Witam
          Z zawodu jestem lekarzem, osobiście byłam na wielu salach ale na weselu mojej kuzynki w latorre tak mi się spodobało że zrobiłam komunie dziecku. Mimo że na sali było kilka imprez jednocześnie oddzieleni byliśmy parawanami więc nikt nikomu sobie nie przeszkadzał. Za to dla dzieci to jest raj. Z tyłu znajduję się wielki piękny ogród ze z placem zabaw a że dzieci było na sali dużo to miały co robić. Polecam
          • sasanka85 Re: sala la torre 31.10.10, 17:58
            Dokonując wyboru sali na własne wesele brałam ja pod uwagę ale ostatecznie wybrałam inną. Co prawda sala ładna i na poziomie ale właściciel chyba trochę się zagalopował bo dość mocno wygórował ceny za przyjecia na rok 2011. Byłam na 5 salach i oferta jaką otrzymałam zdecydowanie była najwyższa a prawie nic nie było dodatkowo w cenie.
            Jakiś czas temu bawiłam sie na tej sali i nie powiem bo bardzo mi sie podobało, no ale cóż cena mnie zniechęciła....
    • komicznee Re: sala la torre 24.01.11, 20:24
      Wcale nie mysle ze cena jest wygórowana
      To tylko ok 10 zł cena wyzsza niz na sali np Beata czy Greg Biss
      Jedz sobie do sali Złote Arkady to dopiero cie wyrwie z butów jesli zapłacisz sobie
      za osobe ok 230 z za jeden dzien
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka