Dodaj do ulubionych

Sala Bankietowa ul Słoneczna 24 Cz-wa

15.06.10, 20:39
Witam wszystkich forumowiczów!!
na samym wstępie chcę ODRADZIĆ tą salę z całego serca. Lokal prowadzi Pani która prowadziła do niedawna Penelopę na Rocha. W styczniu tego roku zamówiłam salę na wrzesień 2010 i pani z penelopy zadzwoniła do mnie 12 czerwca że wesele się odbędzie ale nie na rocha tylko na słonecznej co totalnie nie pasuje moim gością tym bardziej że mam wielu gości z zagranicy i będą ulokowani w hotelu na rocha. Pani dzwoniąc poinformowała mnie że wesele oczywiście się odbędzie ale na słonecznej. Więc pojechałam obejżeć salę owszm ładnie ale jak na moje wesele jest z pewnością za duża. W styczniu kiedy podpisywałam umowę Pani kłamała w żywe oczy jak będzie wyglądać wesele na rocha i że trwa remont a włąśnie w tym czasie trwało przeniesienie, Do tego 31.12.2009 wręczyła wypowiedzenie lokalu na Rocha. Gdy pojechałam na Słoneczną obejżeć salę powiedziano mi że w rekompensacie dostanę gratis szampana na wesele (ok 5 szampanów po 6 zł koszt ok 30zł). Tak więc NIE POLECAM prowadząca chyba się mineła z powołaniem i do tego jest oszustką przez wielkie O. Mają szczęście że oddają mi zaliczkę. Choć powinna mi zapłącić równowartość tej zaliczki bo koszt wesela wzrośnie. Polecam nową prowadzącą na Rocha na szczęście był jeszcze termin, sala jest po remoncie i jest bardzo ładnie. Lokal nazywa się Gala POLECAM
Edytor zaawansowany
  • werdidiana 15.06.10, 21:01
    Na forach już dosyć sporo "naczytałam" się o tej Pani. Nikt nie był w
    stanie napisać nawet jednego pozytywnego słowa na jej temat. Dobrze, że
    znalazł się termin w Gali!!! Udanej zabawy!!!
  • danielka_1981 21.07.10, 23:45
    Witam, 17-01-2009 miałam wesele które organizowane było przy ul. Rocha 3oo w
    restauracji Penelopa, to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia, osoba
    prowadząca restaurację stanęła na wysokości zadania (tutaj pragnę nadmienić, że
    jestem osobą bardzo wymagającą)wszystko było bardzo profesjonalnie
    zorganizowane, jedzenie wyśmienite, obsługa na wysokim poziomie, Pani prowadząca
    restaurację (niestety nie pamiętam nazwiska) niesamowicie uczciwa ; mogłabym
    tutaj jeszcze wiele, wiele napisać oczywiście tylko pozytywnych opinii,bo
    naprawdę nie mogę się do niczego doczepić, a i goście byli bardzo zadowoleni i
    do tej pory wspominają Nasze udane wesele.
    Z tego co wiem teraz sala została przeniesiona na ul. Słoneczną i nie rozumiem
    dlaczego niektórzy wypisują tak negatywne opinie,(może to konkurencja) przed
    moim weselem też wyczytałam na jednym forum złą opinie na temat prowadzącej
    restaurację i byłam tym faktem przerażona, ale jak już wcześniej pisałam wesele
    miałam wspaniałe i wszystko co wcześniej przeczytałam na forum było wielkim
    kłamstwem. Znam też opinie osób które bywały na weselach w tej restauracji oraz
    w restauracji którą właścicielka prowadziła wcześniej i są to tylko pozytywne
    opinie. I zakładam,że skoro osoby które miały wesela organizowane przez Panią
    prowadzącą ten lokal na Rocha i w poprzedniej lokalizacji (o ile dobrze pamiętam
    na północy)to wesela oragnizowane przez tą panią w nowym miejscu też będą udane.
    Widocznie nie miejsca są najważniejsze tylko osoba organizująca.
    Dlatego też GORĄCO POLECAM.
  • sliwkamirabelka 31.07.10, 11:23
    Oglądaliśmy tą salę i Pani była miła i rzeczowa. Jednak rozumiem rozczarowanie
    spowodowane przenosinami wesela. Ogólnie sala na Słonecznej jest bardzo
    minimalistyczna (co akurat lubię) i nie każdemu może się podobać... Jest dość
    stonowana, jak na częstochowskie standardy ;)
  • marek-kania 02.08.10, 18:46
    POLECAM gorąco!!!Bylem gosciem na chrzcinach w tym roku na
    Slonecznej i bylem bardzo zadowolony, tak jak organizatorzy imprezy
    i wszyscy goście. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo duzo( po imprezie
    bylo jeszcze sporo pakowania do domu). Obsluga i sala super.
    Wlascicielka mila i rzeczowa.(Moja opinia i opinia osob ktore
    zamawialy przyjecie.) Ja bede wszystkim goraco polecal!!!
  • arturro345 06.08.10, 17:12
    Zdarzyło mi się bywać na imprezach przy ul.Rocha za "rządów"
    P.Królicy i szczerze nie polecam! Wygania ludzi którzy jeszcze się
    bawią,chodzi między stołami niczym gestapo,upomina ludzi w taki
    sposób jak byłoby to jej przyjęcie.Z tego co słyszałem od znajomych
    to na Sali Słonecznej zachowanie jest podobne,teraz przy ul.Rocha 300
    podobno powróciła właścicielka dawnej "Gali" ,za której również
    bywałem kilka lat temu więc jeśli dostanę zaproszenie na wesele i
    uroczystość będzie w Gali to będe spokojny że wybawimy się z moją
    żoną bez ograniczeń i nie wyjdziemy głodni...

Dla zainteresowanych odsyłam do konwersacji,i artykułu o P.Królicy
    (Dawna Penelopa,teraz sala Słoneczna przy stadionie żużlowym):

forum.gazeta.pl/forum/w,46390,66046200,66046200,Sala_Penelopa.html

czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,3509742.html

• ilonka.8 28.08.10, 17:20
    POLECAM Salę na Słonecznej!! Bawiłam się na weselu w sierpniu. Moje
    wrażenia są bardzo pozytywne. Wesele zorganizowane wspaniale. Fajny
    zespół, duuuużo miejsca do tańczenia,duży parking, smaczne jedzenie
    i bardzo mila obsluga. Czego można chcieć więcej?? Z tego co wiem
    młodzi dogadywali się z właścicielką bez problemu. Goście również
    byli zadowoleni. Ja mogę wszystkich "wahających się" zapewnić, że
    wszystko jest OK!! Dawno nie byłam na tak udanym weselu. POLECAM!
  • zygmungt 08.09.10, 17:32
    Witam
    Kilka razy moja firma organizowała w tym miejscu szkolenia, konferencje połączone z cateringiem. Nigdy nie zdażyło mi się, żeby coś było nie tak.
    Zamówienia są realizowane profesjonalnie, jedzenie bardzo smaczne.
    POLECAM!!!
  • skarba 01.12.10, 14:49
    Bawiłam się na małej kameralnej imprezie. (chociaż sala jest spokojnie na 120 osób, może nawet więcej). Same pozytywne spostrzeżenia. Wszystko jak należy, zabawa ekstra.(mają świetnego DJ-a). Polecam wszystkim!!!
  • iwona751007 23.05.11, 09:16
    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! PENELOPY NA UL. SŁONECZNEJ 24 !!!

Byłam gościem na tej sali. Wesele do bani. Z tego co mi mówiła szwagierka właścicielka usunęła z listy kilkanaście potraw za które zapłacili. Porcje były bardzo małe aż szkoda pisać. Wesele miało być na Rocha ale Pani z penelopy poinformowała ich dopiero po fakcie, że sala została przeniesiona. Totalna porażka. Z tego co wiem to teraz na Rocha jest nowa właścicielka tan jest restauracja GALA z tego co wiem to jest tan bardzo fajnie.
  • elemele3 23.05.11, 18:32
    Tak się składa, że też byłam w tym roku, w kwietniu, na weselu w sali na Słonecznej. Po raz drugi. I po raz drugi BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIA!!! I po raz drugi WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM!!!!
    Jak czytam takie wpisy jak powyższy to słabo mi się robi. Zarzut iwony751007 ze "właścicielka usunęłą z listy kilkanaście potraw.." Ludzie co za bzdury!! Na weselach jest zazwyczj 5 gorących dań, więc musialaby usunąć wszystkie gorące i jeszcze jakieś 10 zimnych przekąsek!!! No jak można pisać takie idiotyzmy???
    Jak wspomnialam bylam dwa razy i jedzenia bylo bardzo duzo na stolach, jeszcze duzo do zabrania po weselu. I na pewno nikt nie byl glodny.

Zastanawia tez bardzo fakt ze iwona751007 pisze " z tego co wiem na Rocha jest nowa wlascicielka." I dalej " z tego co wiem to jest tam bardzo fajnie."
    Takie absurdalne obrabianie dupy jednej stronie a zachwalanie drugiej , nie wiem jak innym, ale mnie to na kilometr ŚMIERDZI KRYPTOREKLAMĄ!!
  • modliszka15 26.05.11, 14:48
    akurat z opinią iwona751007 się mogę zgodzić. Byłam na sali Gala i jest bardzo fajnie. Byłam gościem na komunii.

elemele3 nie wiem czy to jest kryptoreklama ale wystarczy, że sobie poczytasz jakie złe opinie ta Pani sobie uzbierała. Wątpię, że ludzie piszą złe opinie aby komuś obrobić dupę

wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3509742.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,46390,66046200,66046200,Sala_Penelopa.html
  • hefalump9 28.05.11, 16:48
    Osobiście nie korzystałam z sali na Słonecznej.Młodzi szukając sali obdzwonili prawie wszystkie,wszędzie otrzymywali odpowiedzi (wraz z cenami)przez telefon.Tu nie było rozmowy,ani zachęty,jak gdyby Pani robiła nam łaskę,nie ma czasu itp.Choć ta sala jest blisko domu,córka zrezygnowała z wizyty.Jak na samym początku ktoś nas traktuje ;z góry;to dalej może być tylko gorzej.
  • blue.master 02.06.11, 10:34
    zgadzam się z opinią hefalump9 gdy pytałem o szczegóły potraktowano mnie bardzo lekceważąco. nie polecam.
  • fabia-nlive 30.05.11, 15:20
    nie miła obsługa. nie polecam.
  • kny-pek 31.05.11, 12:03
    Zgadam się z poprzednimi komentarzami. Kolega miał tam wesele i również był niezadowolony. Jedzenie było średnio smaczne i na styk. Ja chciałem tam wynająć salę na swoje wesele ale jednak zrezygnowałem.
  • lineras 08.06.11, 09:25
    Kiedyś byłem tam gościem, w sali był zaduch, jedzenie wydzielone co do grama. także nie polecam.
  • mira_4 14.06.11, 13:39
    nie miła obsługa i właścicielka nie polecam.
  • jutrzenka-2 16.06.11, 13:03
    Byłam tam gościem ale nie jestem zadowolona. młodzi się starali aby wszystko było oki no ale niestety tak nie było. o wszytko musiałam prosić chyba 5 razy bo kelnerzy nie raczyli nic przynieść. Zdecydowanie nie polecam.
  • re.s 20.06.11, 08:35
    jutrzenka-2 napisała:

> Byłam tam gościem ale nie jestem zadowolona. młodzi się starali aby wszystko by
    > ło oki no ale niestety tak nie było. o wszytko musiałam prosić chyba 5 razy bo
    > kelnerzy nie raczyli nic przynieść. Zdecydowanie nie polecam.

Podpisuję się pod wypowiedzią jutrzenka-2. Niestety wszytko było robione tak od niechcenia. Nie polecam.
  • sit-ri 22.06.11, 10:24
    Chciałem tam zamówić salę no ale niestety, właścicielka nie miała dla mnie czasu.
  • majeczka_90 04.07.11, 14:40
    nie miła atmosfera ! Nie polecam!
  • mougonia 09.08.11, 16:37
    Wesela udane, sala przestronna i klimatyzowana. Jedzenie smaczne i bardzo konkretne porcje.
    Ja akurat bawilam się bardzo fajnie i polecam!!!
  • mandarynola82 28.08.11, 14:55
    Byliśmy gościem na weselu, wesele udane dzięki gościom jakich zaprosili młodzi, no i oczywiście PARZE MŁODEJ, ale obsługa niemiła, atmosfera bardzo niefajna. Kelnerzy niestety nie znający się na fachu... nie polecam
  • alidei 29.08.11, 09:22
    A ja właśnie organizowałem tam swoje wesele i wszystko było w najlepszym porządku. Miła, profesjonalna, obsługa, na stołach niczego nie brakowało. Mogę spokojnie polecić tą sale. A te wpisy na "nie" to pewnie konkurencja.... Ja gorąco POLECAM!!!!!!!!!!!
  • mamamia_1 30.08.11, 15:52
    Tez mysle ze to konkurencja, bo bylam tam na weselu i znam jeszcze dwie osoby ktore tam organizowaly i wszystko bylo OK!! Smieszne to co niektorzy wypisuja, bo ja mialam bardzo duzo jedzenia, obsluga mila, zadnego problemu z wlascicielka, to ona zawsze się dostosowala zeby z nami spotkac tak jak nam pasowalo. Zero jakichkolwiek problemow.
    I duchoty tam nie bylo bo sa klimatyzatory. A przy okazji nie biara za klimatyzacje dodatkowych oplat jak niektore sale e Czestochowie i nie biora korkowego. Tak wiec polecam!! Bez obaw. Slyszalam natomiast duzo zlego o gali ktora tu niektorzy, wlacznie z zalozycielka forum tak zachwalają:))
  • netbob 02.09.11, 15:05
    Udane wesele! POLECAM!!!
  • czarodziejka.0 21.09.11, 20:56
    nie kazdemy sie ta sala sposoba...My ja dzisiaj ogladalismy-i jednak zrezygnowalismy...
    Nie wiem jak sie odbywaja wesela ale nam sala nie przypadla do gustu...
    Ale kazdy decyduje przeciez sam:)
  • bluetobiasz 11.11.11, 18:02
    udane wesele fajna sala polecam
  • kasablanka666 23.01.12, 17:49
    BARDZO UDANE WESELE!!! Jedzenie przepyszne i w bardzo dyzych ilościach. Moi znajomi byli w bardzo modnej ostatnio w Cz-wie sali i na półmiskach byly ladne dekoracje ale jedzenia sladowe ilosci:) Tu bylo i dobre i duzo. Duza sala, miejsce do tanca i do siedzenia. Bylo okolo setki i naprawde duzo przestrzeni. Zespol super, obsluga swietna. Same POZYTYWY!!! Będę polecala!
  • wwlodek30 08.04.12, 15:30
    sala bankietowa przy słonecznej piękna.duża powierzchnia.miło i przedewszystkim bardzo czysto.a to zasługa szefowej.jedzonko palce lizać.pozdrowienia dla całej załogi
  • anja1212 24.06.12, 09:38
    POLECAM! Bylo super. Same pochwaly!! I KLIMA dziala jak nalezy, a wiem ze to w innych miejscach problem.
  • ludmila27 20.10.12, 17:24
    POLECAM!!!
  • galareta66 07.02.13, 18:06
    POLECAM. Byłam po raz drugi i po raz drugi super. Wszystkim gorąco polecam!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka