Dodaj do ulubionych

szukam zespołu na wesele 11.08.2012

31.10.10, 14:54
szukam fajnego zespoły,ktory potrafi zabawic i rozkręcić towarzystwo na weselu no i oczywiście potrafi grać a nie fałszowac..proszę o wysunięcie jakiś propozycji..niekoniecznie tylko z częstochowy okolice również
Edytor zaawansowany
  • marzen24 08.11.10, 11:12
    Witam
    Szczerze polecam zespół MAGNETIC z Białej koło Częstochowy.
    Zespół grał u nas na weselu 10.07.10 i jesteśmy na prawdę bardzo zadowoleni.
    Zespół to 3 osoby : 2 Panów ( Sławek i Andrzej ) i 1 solistka ( Kasia )
    Śpiewają w 100% na żywo i to w sumie różne piosenki i dla starszych jak i dla młodszych, zabawy w kwestii uzgodnienia, chociaż my nie uzgadnialiśmy a i tak wyszło super tzn zabawy w dobrym guście.

Pozdrawiam
  • misiontko999 23.11.10, 03:12
    Polecam FORTES. 2 facetów, 1 babka. Grali u mnie na weselu, są super. A ona ma bardzo dobry głos.
    --
  • anioleczekk1986 24.11.10, 14:25
    Polecam szczerze i uczciwie zespół Akcenty II z Kłobucka:) We wrześniu br grali na moim weselu i naprawdę świetnie bawili gości. Ale bardzo kiepsko u nich z wolnymi terminami, lecz zawsze można zapytać:)
  • marta-70-pl 14.12.10, 09:20
    Bawilam sie na weselu gdzie gral zespol Dallas - naprawde graja i bawia super
  • amika333 03.01.11, 16:39
    Zespół Lagap ,grają na żywo www.planujemywesele.pl/16254-lagap
    Polecam
  • markko22 03.01.11, 23:41
    zapraszamy do posłuchania www.zespolclaris.pl
  • miss-123 13.03.11, 18:42
    polecam Białe Kruki super zespół
  • inka_ka 14.07.11, 18:56
    też polecam Białe kruki. Grali na weselu mojego brata..jednym słowem REWELACJA!!
    Sama szukam zespołu oni niestety mieli zajęty interesujący mnie termin. Generalnie dużo biorą ale warto :)
  • aligator73 14.03.11, 21:42
    Ja polecam Dallas - super grają i cena rozsądna - my byliśmy bardzo zadowoleni
  • 87golik 15.04.11, 16:25
    Witam,

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na www.fotogolik.pl , reportaż od przygotowań do oczepin + plener (w tym samym lub innym dniu) już od 500 zł.

Pozdrawiam
    FotoGolik Fotograf Rybnik, Kraków i cała Polska
  • justyna199.5 11.07.11, 11:35
    Ja polecam zespół Lavado
  • daxi00 18.09.11, 17:48
    Hej:) powiem Ci, że ja miałam 2 miesiace temu slub i znalazłam naprawdę świetny zespół :) nie są z Czestochowy co prawda ale do mnie dojechali ok 200 km :) zespół SET z Morąga. Są w 3 (2 facetow i wokalistka). Potrafia fajnie grac i rozkrecic impreze;] cene maja przystepna naprawde. I wogole mili i wszystkim sie podobali. Jak chcesz wiedziec cos wiecej to dam ci na nich namiary itp:) moj e-mail rema@poczta.onet.eu a mają swoja nk wpisz Zespół Set i miejscowosc Morąg :)

pozdrawiam
  • inka_ka 14.10.11, 20:11
    U nas grał Lagap i jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzeba im przyznać że potrafią rozbawić towarzystwo, znają się na tym co robią.
    Początkowo chcieliśmy wesele pozbawione jakiegokolwiek disco polo, zabaw i oczepin. Odradzili nam ten pomysł i cieszę się że ich posłuchaliśmy. Wesele poprowadzili wspaniale, biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze prośby i ustalenia. Dzięki temu praktycznie wszyscy fantastycznie się bawili.
    Jedyne co mam im do zarzucenia to to że nie przerobili nam piosenki na pierwszy taniec, a tak wcześniej się umawialiśmy. Poza tym jednym minusem, jesteśmy zachwyceni ich graniem. Polecam!
  • lotta71 19.12.11, 12:53
    polecam zespół Promes z Częstochowy, świetnie grają za żywo, byłam na weselu, gdzie grali i było naprawdę super
  • anetka0104 08.01.12, 13:58
    Polecam zespół m&m maxis - Są rewelacyjni, posłuchać można you tube oraz mają stronkę m&m maxis.net.pl

Naszy gości bawili i młodych i starszych, także polecam
  • anetka0104 08.01.12, 14:10
    POLECAM M&M MAXIS SĄ REWELACYJNI I BARDZO DOBRZY, BAWIĄ CAŁĄ NOC.... RÓWNIEŻ WYPROWADZENIE Z DOMU OFERUJĄ. POLECAM MOŻNA ICH POSŁUCHAĆ NA YOUTUBIE, ORAZ MAJĄ STRONKĘ M&M MAXIS.NET.PL
  • michalina121121 08.01.12, 21:20
    Witam,
    Jestem z zespołu Diamond Sound. Zapraszamy do współpracy:)
    Więcej informacji pod nr tel 693133517 oraz diamondsound4@gmail.com
    Posłuchać nas można na naszej stronie internetowej: diamondsound.pl/
    Pozdrawiam,
    ZESPÓŁ DIAMOND SOUND
  • mateuszz866 03.02.12, 15:10
    Witam serdecznie w odpowiedzi na Państwa ogłoszenie w celu znalezienia zespołu na wesele. Mam do zaoferowania Państwu nasz zespół jesteśmy młodymi energicznymi muzyka nasza oprawa wesel nie polega tylko na grze ale także na zabawie z gośćmi robieniu show. Zapraszamy na naszą stronę www.zespolklimat.com.pl cena wesela jedno dniowego to 2500 zł dwu dniowego 3500 zł tel. 791 965 824. Pozdrawiamy Zapraszamy do naszej oferty:)
    email zespolklimatt@gmail.com
  • alle_kuchnia 02.06.12, 21:48
    ZAPRASZAM

proszę pisać - pomogę

sklep@allekuchnia.com.pl
    GG 10060309
    tel.: 507-300-897
  • jarmag 04.06.12, 14:47
    Witam zapraszamna stronę www.fotośliwińscy.pl w zakłądce polecamy są dwa bardzo dobre zespoły
  • pyru7 06.06.12, 16:05
    Witam, zapraszam na naszą stronę internetową: www.impressband.pl

Pozdrawiam:)
  • www.turbochomiki.pl 10.06.12, 16:52
    Zespół Turbochomiki ... wesela, imprezy firmowe, bankiety, pikniki, koncerty.
    Doświadczeni muzycy ( scena,studio,kontrakty )
    Bogate instrumentarium, zróżnicowany repertuar, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
    www.turbochomiki.pl
    tel. 602 511 115
    p.s
    gramy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO bez wspomagaczy i udawania.
  • kapela-remix 11.06.12, 21:05
    Witam serdecznie
    Kilka słów o nas.
    Zespół muzyczny REMIX istnieje na rynku od kilkunastu lat
    i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
    Zespół występuje w składzie trzy osobowym (dwa wokale męskie i jeden żeński)
    plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
    Przy stołach prowadzimy biesiadę śpiewając z gośćmi stosowne piosenki przy
    akompaniamencie akordeonu i gitary.
    Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich i zagranicznych w stylu pop, dance, rock, disco oraz utwory klasyczne.
    Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
    Demo i film reklamowy wysyłam mailem. Cena do uzgodnienia.
    Kontakt z zespołem : 608-559-607

remixkluczbork.freehost.pl e-mail. remix.adam@gmail.com
  • mklopocki 08.08.12, 09:22
    Witam serdecznie!
    Jeżeli oferta nadal jest aktualna, to polecam zespół livecoverband z Warszawy.
    Zespół gra tylko i wyłącznie na żywo, bez sampli i sztucznych podkładów. Zespół gra na najwyższym poziomie, posiada szeroko rozbudowany repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Skład 5-cio osobowy (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, akustyczna, klawisze, wokal żeński, męski, chórki męskie) To nie jest typowy zespół weselny, dlatego jego poziom artystyczny jest naprawdę bardzo dobry!!!! Muzycy grają regularnie w TV Polsat, także ,,wysoka półka". Ale proszę się nie bać, zespół oferuje przystępną cenę. Również na imprezach weselnych wprost rewelacyjnie się sprawdza. Gwarantuję 100% zadowolenie!!!
    Oto link do zespołu myspace.com/livecoverband.pl
    TEL. 500 288 613
  • time-4you 11.06.12, 21:31
    Oferujemy Państwu niezapomnianą oprawę muzyczną ceremonii Ślubnej.
    Dysponujemy całym wachlarzem najróżniejszych instrumentów m.in. skrzypce,
    obój, trąbka, organy, wokal (sopran, tenor), puzon, saksofon, wiolonczela.
    Jesteśmy wstanie zorganizować również całą orkiestrę !!! Mamy już kilku
    letnie doświadczenie i potrafimy spełnić najśmielsze oczekiwania.
    Współpracujemy z najlepszymi muzykami i profesjonalistami. Pragniemy aby te
    piękne chwile były dla Państwa niezapomniane również dzięki pięknej muzyce,
    która cudownie to uszlachetni...! Serdecznie polecamy. Gwarantujemy wysoką
    jakość świadczonych usług oraz najwyższy profesjonalizm!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na Facebook.com:
    www.facebook.com/profile.php?id=100003930776642

"Muzyka nie jest spójnym ciągiem dźwięków, który słyszymy. Muzyką
    jest to, co wywołuje w nas silną i uderzającą impresję, która to impresja
    jest spowodowana doszczętną i wyczerpującą ekspresją artysty
    wykonującego. To jest muzyka. Muzyka to odbicie w tafli wody tego, co gra człowiekowi
    w duszy" Anonim

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to bardzo serdecznie
    prosimy o kontakt lub podanie numeru kontaktowego a na pewno ktoś z Państwem
    się skontaktuje.

z poważaniem

Time4You:
    Krzysztof Wawrzyniak
    691484874
    Mateusz Wesołowski
    791565997
    mail: time4you@poczta.pl
  • pulsmusic 17.07.12, 22:19
    Witam, jeśli szukasz zespołu który nie fałszuje :), gra 100% na żywo w 5-osobowym składzie (saksofon, perkusja,gitara, bas, klawisze+wokalista) w klimatach od rock po walczyki to polecamy się: pulsmusic.mamfirme.pl
    Proszę przesłuchać demo, mamy wolny termin, odległość nie ma znaczenia
    pzdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka