14.04.11, 22:07
Witam.
widziałam na allegro latające lampiony, które można puścic w czasie wesela i wydaje mi sie to fajnym pomysłe aczkolwiek nigdzie się z tym nie soptakłam. Może ktoś widział coś takiego lub sam organizował?
Edytor zaawansowany
  • renia1142 26.05.11, 21:58
    Ponawiam pytanie.
  • fiksatka 17.07.12, 19:15
    Pamiętaj tylko o odpowiednich pozwoleniach wymaganych przy puszczaniu lampionów, inaczej możesz się liczyć z surową karą pieniężną. Mam nadzieję, że brałaś to pod uwagę, gdyż temat jest ostatnimi miesiącami na czasie. Nie wystarczy po prostu chcieć, trzeba jeszcze móc.
  • werraskora 17.06.11, 10:15
    Cześć Reniu

Latające lampiony to rzeczywiście fajna sprawa i są bardzo popularne w tej chwili w Polsce. Można powiedzieć, że to takie fajerwerki tylko inne i chyba tańsze. W naszym sklepie internetowym oferujemy lampiony i rzeczywiście, są one kupowane z myślą o weselu czy innej imprezie plenerowej. Produkt jeśli jest obsługiwany zgodnie z instrukcją jest bezpieczny, wykonany jest z niepalnych materiałów. Zasada dzialania jest bardzo prosta - ogrzane powietrze unosi lampion w górę. Im więcej takich lampionów się uniesie tym efekt fajniejszy. Jeśli masz pytania to służę pomocą i i polecam lampiony w naszym sklepie :)
  • wideokam 20.06.11, 11:07
    A więc, napewno warto zwołać gości po zmroku a najlepiej po oczepinach na małą dawkę świeżego powietrza połączoną z mozliwością podziwiania unoszonych na skrzydłach powietrza lampionów.
    Wrażenia, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Ulotne światło i promieniujące, wszechogarniające ciepło. To wszystko sprawia, że pary bez względu na staż ponownie zdają się odkrywać siebie.

To tak pokrótce wrażenia filmowca weselnego bo i technicznie rzecz biorąc, pięknie to wszystko później wygląda na filmie z uroczystości.
  • serduszko.22 20.06.11, 12:39
    A jak to jest , czy na jeden lampion "przypada" 1 osoba , czy do jednego lampionu potrzebne są dwie osoby, żeby go odpalić ?
  • renia1142 22.06.11, 23:04
    Na youtube jest wiele filmów o tej tematyce, na niektórych jest od poczatku pokazane jak je puszczac. Na jednym widzialam jak lapion od rozpalenia do momentu unoszenia się stoi podtrzymywany na ziemi i tak chyba było łatwiej. Niestety wiele zależy od pogody.
    www.youtube.com/watch?v=vijFZv-ElM0
    www.youtube.com/watch?v=itiZhCbZEQI
    www.youtube.com/watch?v=3GwdnBfXFTs
  • werraskora 25.06.11, 14:31
    Witam,

Moim zdaniem będzie dobrze jeśli jednak będą to dwie osoby na jeden lampion. Dlaczego? Ponieważ, jednak pali się tam cały czas ogień, trzeba również do momentu napełnienia lampionu go podtrzymywać, aby wypełniał się ciepłym powietrzem. Dlatego tak w sumie to minimum 1,5 osoby na jeden lampion przynajmniej na początku jest potrzebne. Oczywiście jak już się wypełni to wystarczy jedna osobą :)

Rzeczywiście na YT.com jest sporo filmów, polecam również kilka, które my odszukaliśmy z Vimeo np. tutaj: dekoracjedlawas.pl/category/akcesoria-dekoracyjne/lampiony-2/

Widoczne jest tam wypuszczania lampionów na festiwalu i osobno, włąśnie wesele z lampionami. Powodzenia i zapraszam do naszego sklepu :)
    --
    Werra
    -------
    Dekoracje weselne i urodzinowe
    www.Multideco.pl
  • wideokam 25.06.11, 15:24
    Poniżej link do krótkiego filmiku w którym widać lampiony

wideokam.s20.o12.pl/Podsumowanie.php
  • wideokam 27.06.11, 09:23
    Tekst linka

Powyżej również namiary na sklep z lampionami
  • aries1234 11.05.12, 10:44
    www.firmy.net/WZZNW,lampion-swiecznik,2CTT.html
    Polecam!!!
  • nikita1983 23.05.12, 15:14
    Witam, mam do odsprzedania 20 szt takich lampionów rozmiar XXL. Zostały zakupione 1,5 miesiąca temu, fajna sprawa ale niestety na naszym weselu nie trafiliśmy z pogodą.

Cena za 20 szt to 40,00 zł. Lampiony do odbioru w Częstochowie.

Dodatkowo mogę odsprzedać dwie nowe strzelające białymi płatkami róż tuby - cena za sztukę 10,00 złotych. Tuby są również rozmiaru XXL tj 60 cm.

• pringa5 23.05.12, 22:15
    Można je kupić na ul.Krakowskiej 10. Sklep ślubno komunijny i bardzo duży wybór koralików.
  • gamoniek6 13.07.12, 23:12
    nikita1983 napisała:

> Witam, mam do odsprzedania 20 szt takich lampionów rozmiar XXL. Zostały
    > zakupione 1,5 miesiąca temu, fajna sprawa ale niestety na naszym weselu nie tra
    > filiśmy z pogodą.
    >
    > Cena za 20 szt to 40,00 zł. Lampiony do odbioru w Częstochowie.
    >
    Witam,
    czy oferta jest nadal aktualna?
    Pozdrawiam, Agata
    > Dodatkowo mogę odsprzedać dwie nowe strzelające białymi płatkami róż tuby
    > ] - cena za sztukę 10,00 złotych. Tuby są również rozmiaru XXL tj 60 cm.
    >
  • nikita1983 17.07.12, 18:37
    Jak najbardziej - oferta nadal jest aktualna jednak już tylko na lampiony, pozostałe rzeczy zostały już zakupione.

Pozdrawiam
    Nikita

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka