Dodaj do ulubionych

Szukamy zespołu na wesele 08.09.2012 w Kroczycach

25.04.11, 20:42
Witam, poszukujemy zespołu który zagra na naszym weselu 08.09.2012, które odbędzie się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Chcemy aby zespół który zagra na naszym weselu potrafił rozruszać towarzystwo. Będziemy wdzięczni za podanie linków do stron na których można odsłuchać demo, lub podania wszelkich namiarów na zespół.
Edytor zaawansowany
  • pop113 17.08.11, 10:35
    zapraszam do odwiedzenia naszej strony zespół muzyczno-weselny Casablanca, gramy już wiele lat zagraliśmy dużo dobrych imprez, pełna satysfakcja gwarantowana. Można się umówić na przesłuchanie zagramy specjalnie dla Państwa bez zobowiązań. Jesteśmy zespołem z okolic Częstochowy
  • martyneczka89 24.09.11, 10:46
    Witam,
    Poleca się zespół TRZASKI. Muzyka na żywo. Skład 5-osobowy. Można nas zobaczyć na youtubie
  • ericjedrzejczak 12.06.12, 23:32
    Mogę Państwu obiecać, że wesele lub inna uroczystość ważna dla Państwa będzie wyjątkowa i w 200% profesjonalnie poprowadzona. Muzyka znakomita, wyśmienite podejście i gwarantowana satysfakcja oraz ugruntowana pozycja na rynku w branży muzycznej, a także doświadczenie zawodowe to pewność jaką mogę zagwarantować Państwu.

MAKE ME FEEL to profesjonalny zespół muzyczny, który wie czym jest szeroko pojęta muzyka i szanuje każdą nutę...

WWW.WOKALISCI.PL.TL
    TEL. 696 776 100
  • greenlivenr1 13.06.12, 00:23
    Chcesz mieć swietna impreze bal wesele 18nast itp zgłos sie do nas .Oferujemy imprezę na wysokim szczeblu Instrumenty:gitara,klawisze akoredeon,saksofon Wokal:męski,żenski. Zespół który podchodzi do kazdego klienta inwidualnie nie pijemy alkoholu podczas wykonywania swojej pracy .Oferujemy swoja usługe w zakresie całej polski.UWAGA(mozliwosc Pierwszego tanca przy wytwornicy baniek mydlanych)(możliwość wysłania płyty demo na e-mail) Zadzwoń tel 724 475 570 Zespol Muzyczny GREEN LIFe

Moge wysłac demo na e-mail jak gramy itp . Mozliwosc negocjacji cenny :)
  • czokles1 13.06.12, 21:16
    Witam serdecznie. Zapraszam na www.mali-boo.pl 100% muzyki na żywo. Perkusja,instr.perkusyjne gitara basowa instr.klawiszowe,gitar sample vocal damski & męski Zapraszamy na przesłuchanie do Dąbrowy Górniczej.
    Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
    Zespół MALI-BOO

• brevis1 17.06.12, 19:26
    witam !
    termin mamy wolny mój tel 606450920 lub e-mail blueheaven@poczta.fm
    prosze o kontakt zespol BLUE HEAVEN
    szczegóły na tel. lub e-mail moge wysłać płyty z naszym prowadzeniem wesel
    pozdrawiam dariusz zespół BLUE HEAVEN
  • kapela-remix 19.06.12, 08:21
    Witam serdecznie
    Kilka słów o nas.
    Zespół muzyczny REMIX istnieje na rynku od kilkunastu lat
    i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
    Zespół występuje w składzie trzy osobowym (dwa wokale męskie i jeden żeński)
    plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
    Przy stołach prowadzimy biesiadę śpiewając z gośćmi stosowne piosenki przy
    akompaniamencie akordeonu i gitary.
    Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich i zagranicznych w stylu pop, dance, rock, disco oraz utwory klasyczne.
    Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
    Demo i film reklamowy wysyłam mailem. Cena do uzgodnienia.
    Kontakt z zespołem : 608-559-607

remixkluczbork.freehost.pl e-mail. remix.adam@gmail.com
  • jarmag 19.06.12, 09:04
    Witam zapraszam na stronę www.fotośliwińscy.pl w zakłądce polecamy są dwa świetne i sprawdzone zespoły.
  • mklopocki 08.08.12, 09:16
    Witam serdecznie!
    Jeżeli Pani oferta nadal jest aktualna, to polecam zespół livecoverband z Warszawy.
    Zespół gra tylko i wyłącznie na żywo, bez sampli i sztucznych podkładów. Zespół gra na najwyższym poziomie, posiada szeroko rozbudowany repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Skład 5-cio osobowy (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, akustyczna, klawisze, wokal żeński, męski, chórki męskie) To nie jest typowy zespół weselny, dlatego jego poziom artystyczny jest naprawdę bardzo dobry!!!! Muzycy grają regularnie w TV Polsat, także ,,wysoka półka". Ale proszę się nie bać, zespół oferuje przystępną cenę. Również na imprezach weselnych wprost rewelacyjnie się sprawdza. Gwarantuję 100% zadowolenie!!!
    Oto link do zespołu myspace.com/livecoverband.pl
    TEL. 500 288 613
  • seba-n11 03.07.12, 18:20
    Kłaniam się tu zespół SILVER z Kłomnic polecamy sie termin wolny posłuchać nas można na stronach podaje linki
    w457.wrzuta.pl/audio/9GhGwB7ZUq7/sing_sing
    w457.wrzuta.pl/audio/2PUnW6s578T/kocham_cie_kochanie_m
    www.youtube.com/watch?v=jwGsfyNx9d4&feature=channel&list=UL
    www.youtube.com/watch?v=ViLKQl7NSJQ&feature=channel&list=UL
    pozdrawiamy i życzymy miłego słuchania
  • pyru7 07.07.12, 13:55
    Witam, zapraszam na naszą stronę internetową: www.impressband.pl

Pozdrawiam.
  • pulsmusic 17.07.12, 22:39
    Hej, jesteśmy doświadczonym 5-osobowym zespołem (saksofonista/klawiszowiec, perkusista, gitarzysta, basista, wokalista/klawiszowiec) grającym oczywiście tylko na żywo od rock po walczyki, prowadzimy zabawy (także te na życzenie).
    Wejdź proszę na naszą stronę: pulsmusic.mamfirme.pl i przesłuchaj demo,
    Jesteśmy z woj. Śląskiego - mamy wolny termin
    pzdr
  • agabzyk1 23.07.12, 11:27
    Serdecznie zapraszamy www.divertimento.com.pl
  • walhud 21.08.12, 21:14
    Witam! mogę polecić Pani zespół muzyczno-wokalny MADAR. Wszystkim gościom bardzo zespół się podobał, bawiliśmy się świetnie do samego rana. Zespół składa się z 4 osób w tym wokalistka. Zespół ten robi wyprowadzenia pary młodej oraz różnego rodzaju zabawy.
    Szczerze POLECAM
    Tel. 600-746-578
    www.zespol-madar.cba.pl
  • brevis1 21.12.12, 08:59
    Witam !
    Przeczytałem ogłoszenie o potrzebie zespołu na wesele termin mamy wolny.
    Czy anons jest jeszcze aktualny?
    Proszę o odpowiedź przedstawię ofertę i prześlę płytę DVD z wesel
    Mój tel 606450920 oraz e-mail: blueheaven@poczta.fm
    Pozdrawiam Dariusz zespól BLUE HEAVEN
  • elvis22021980 13.02.13, 20:01
    Polecam zespół OSKAR z Tychów.
    Trzech Panów świetnie prowadza zabawy, każdy przy nich zacznie wstawać zza stołu...
    chętnie podam wszelkie namiary...proszę o kontakt przez:

---> najlepszeautodoslubu.pl/kontakt.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka