• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dekoracja sali weselnej (Częstochowa) Dodaj do ulubionych

• 27.08.11, 14:20
    Witam
    Poszukuję namiarów na dekoratora z Częstochowy lub okolic, który robi ciekawe dekoracje sal weselnych w miare przystępnych cenach. Jeśli macie to poproszę o kontakt na mój e-mail tigerq@poczta.fm. Z góry dzieki.
    Edytor zaawansowany
    • 02.09.11, 11:29
      Proszę o kontakt na baiart@op.pl
      Pozdrawiam
      • 25.11.12, 22:35
        Witam, interesuje mnie info w zakresie wystroju sali i jakie są średnie koszty takiego wystroju? wiem, ze to zależy też co się chce mieć i jak wygląda zakres współpracy, ale tak orientacyjnie chce wiedzieć jak to wygląda w Częstochowie i w okolicach i kogo polecacie
        • 21.05.14, 08:25
          Zapraszam na stronę uroczystedekoracje.pl a jeśli dekoracje przypadną do gustu zachęcam do kontaktu. Oczywiście dojeżdżamy do Częstochowy.
          Ewa
    • 10.01.12, 22:06
      Naprawdę poleca!!!!!!!! www.decorissimo.pl. Pani Karolina dekorowała nasz ślub, goście byli zachwyceni i my również, z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.
      • 26.11.12, 10:16
        podpisuje i polecam z pełną odpowiedzialnością ,ale najlepiej umówić się i zobaczyć czy załapiecie kontakt i czy o to wam chodzi
      • 01.07.13, 09:19
        Z całą pewnością mogę polecić firmę Decorissimo. Pani Karolina tworzy wspaniałe, niebanalne kompozycje kwiatowe. Podaję stronę www.decorissimo.pl
        • 30.09.13, 13:00
          Wiatm!
          ja równiez jestem na etapie poszukiwania dekoratorki kościoła, sali i własnie dostałam namiary na ponoć bardzo gustowną dekoratorkę, młodą dziewczynę, która za nieduże pieniądze portafi pięknie udekorowac przestrzeń:) Ja efekty pracy zobaczę dopiero wiosną 2014r. ale widziałam fotki i robią wrażenie!Jesli to kogoś poratuje to są namiary do Pani Madzi
          tel. 691 528 857
          • 04.05.14, 19:17
            Podbijam temat, bo jesteśmy świeżo po ślubie i może moja opinia okaże się komuś pomocna. Współpracowaliśmy z Panią Magdą z Dekoracyjnych Inspiracji i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. To młoda dziewczyna, która nie tylko doradziła nam, ale wykazała się również wielką inicjatywą i dzięki niej mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dla nas dniem. W zasadzie wszystko "załatwiliśmy" za jednym zamachem, tj bukiet dla mnie, wystrój kościoła, sali i samochodu. Jeśli chodzi o kwestie cenowe, to w porównaniu z innymi ofertami wydaje mi się, że była to rozsądna cena za kawał dobrej roboty. Pani Magda to bardzo ciepła osoba, z elastycznym podejściem i zmysłem artystycznym, dlatego wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni i na pewno skorzystamy z Jej usług ponownie jeśli tylko nadarzy się okazja.
            poniżej namiar na Panią Magdalenę:

691 528 857
            www.dekoracyjne-inspiracje.pl/
            Pani Madziu jeśli to Pani czyta to DZIĘKUJEMY!!:)

A&M
            • 28.05.14, 16:44
              A można wiedzieć ile płaciliście? I co było dekorowane - kościół, sala?
              --
              RozmowyWSieci - Twoje miejsce w internecie I nie tylko! Twój nowy Wirtualny Świat!
              • 17.07.14, 18:02
                Witam,
                za dekorację samochodu, bukiet ślubny + butonierka, bukiet dla świadkowej+ butonierka, dekoracja kościoła oraz dekoracja sali zapłaciliśmy łącznie 2 000 zł.
    • 01.10.13, 06:34
      Najmodniejsze dekoracje na chwile obecną, choć ta moda nie dotarla jeszcze do nas, to dekoracje światlem. Zapraszam jaro.czest.pl/dekoracje-swiatlem/
      JJ
    • 15.08.14, 11:26
      Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ze szczegółami oferty.

www.veronis.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.