Dodaj do ulubionych

Tani fotograf na ślub - wrzesień 2012

24.10.11, 00:03
Witam, postanowiłam założyć wątek ponieważ zaczynamy rozglądać się za fotografem na Nasz ślub. Wesele jednodniowe 22 września 2012, małe, pod Częstochową.

Ze względu na napięty budżet zmuszeni jesteśmy szukać fotografa który za zdjęcia weźmie mniej niż standardowo. Dlatego szukamy osoby które np. uczą się zawodu, chcą nabrać doświadczenia. Przy czym zaznaczamy że nie chodzi nam o totalnego amatora, dobrze gdyby miał jakieś doświadczenie w zdjęciach na ślubach.

Jeśli ktoś natomiast ma jakiś pakiet zdjęć za które może policzyć mniej ( np sam plener i zdjęcia z kościoła) , jesteśmy otwarci na propozycje;-) Proszę podać email, wyślę numer telefonu, tutaj nie chciała bym podawać.

Może ktoś zna osoby które pracują po kosztach lub właśnie nie biorą dużo za taki fotoreportaż. Zależy nam po prostu na kilkunastu pamiątkowych ujęciach.

Pozdrawiamy wszystkich!
Edytor zaawansowany
  • carolinamoon1990 24.10.11, 10:37
    Szukamy kogoś kto zrobi same zdjęcia (odda na płycie) my już zrobimy sobie album. Nie możemy wydać więcej niż 700 zł (wiem malutko)
  • eva86eva 09.01.12, 19:45
    Proponuje kogoś z rodziny poszukać do robienia zdjęć bo za taka kasę to raczej nie znajdziecie kogoś dobrego
  • klaudia.nowosinska 12.12.11, 08:41
    pajka013 napisała:

> witam. Proszę napisać na adres czysta.abstrakcja@onet.pl. Wezmę o wiele wiele m
    > niej niż owe 700zł. Wszelkie informacje udzielam przez maila.
    > pozdrawiam
    > Pepa

Ja mogę zrobić zdjęcia za miskę ryżu. Kto mnie przebije?
  • klaudia.nowosinska 14.12.11, 16:13
    Ale klientów chyba niewielu.
  • 8barbara13 01.03.12, 10:15
    polecam www.fotośliwińscy.pl , nie biorą drogo, robią fajne fotki i mają własne studio
  • fotograf2012 19.03.12, 17:30
    Może jeszcze dopłacicie parze młodej... ludzie czy wy juz nie macie odrobiny w sobie poczucia wartości ?! Psujecie rynek robiąc takie rzeczy. To raz.
    Dwa to parze młodej stanowczo odradzam branie kogos na wesele kto niema o tym zielonego pojecia. Czy chcecie aby wasz dzień został uwieczniony (o ile uwieczniony) przez kogoś praktykując na was ? Dajcie sobie spokoj z takimi "profesjonalistami"
  • popiel120 19.03.12, 20:45
    Bez względu na wypisywane wyżej i niżej głupoty oraz agresję lub żebractwo w postach zgadzam się z "fotograf2012" kimkolwiek jest.
    To co dostaję od jakiegoś czasu jako spam na skrzynkę bawi mnie do łez!
    Wybaczcie za słowa ale częstochowski rynek to DNO! DNO Przez duże "D"
    Młodzi tutaj i tak kupią CENĘ a jedynie 10% będzie zainteresowanych zdjęciami obrobionymi.
    I mówię tu o prawdziwej edycji a nie wyrównywaniu jasności na jpgu.

Na połowie zdjęć naszych kolegów z branży w Świętym Mieście są w albumach ślubnych kosze na śmieci, kominy, druty, stacje bazowe sieci komórkowych.. i to bynajmniej nie jako zamierzony element kompozycji.
    Ludzie myślcie co fotografujecie.. i za co bierzecie nie małe z resztą pieniądze.
    Targi ślubne to już temat rzeka.. 3/4te fotografów i licytacja ceny w dół.
    Zachodzę w głowę jak stać was na legalne programy?
    ...ale z drugiej strony po co one jak nie wiadomo jak ich użyć..
    Osobiście temat tutejszego rynku odpuściłem bo szkoda nerwów i czasu.
    Ci którzy się do mnie jakimś sposobem zgłaszają na szczęście zwykle wiedzą czego oczekują i bardzo ich za to szanuję.
    Fotograf w Częstochowie jest często mechanikiem albo handlowcem a w niedzielę staje się fotografem ślubnym.. Słowem jest posiadaczem lustrzanki a nie fotografem.

Całym sercem proszę czytające to przyszłe Pary Młode:
    - obejrzyjcie na prawdę dobrze stronę swojego fotografa
    - poproście o spotkanie na żywo i najświeższe prace (nie koniecznie ślubne ale najświeższe!)
    - wróćcie do domu i porozmawiajcie o zdjęciach we dwoje, podkreślam we dwoje a nie z rodzicami! To mają być Wasze i tylko Wasze zdjęcia!
    - dopiero po przemyśleniu tematu wróćcie do tego który był fajnym gościem z fajnymi zdjęciami. A wtedy cenę ustalicie na pewno adekwatną do zlecenia.

Dla nie przedział o 1800 do 2800 ma sens, cała reszta to w naszych warunkach przegięcie w każdą ze stron.

Przepraszam za to co napisałem ale widocznie miałem kryzys i nie wytrzymałem już tej głupoty.
    Pozdrawiam Wszystkich i zacznijcie proszę nowy post ale tym razem z uśmiechem.

fotograf2012 napisał:

> Może jeszcze dopłacicie parze młodej... ludzie czy wy juz nie macie odrobiny w
    > sobie poczucia wartości ?! Psujecie rynek robiąc takie rzeczy. To raz.
    > Dwa to parze młodej stanowczo odradzam branie kogos na wesele kto niema o tym z
    > ielonego pojecia. Czy chcecie aby wasz dzień został uwieczniony (o ile uwieczni
    > ony) przez kogoś praktykując na was ? Dajcie sobie spokoj z takimi "profesjonal
    > istami"

• ola528 03.09.12, 19:22
    też jestem tego zdania,że niedługo będziemy dopłacać,brawo dla tanich fotografów!!!!
  • j230455 12.07.12, 12:11
    Niestety namnożyło się "fotografów z bożej łaski". Kupi taki podstawowy sprzęt (nieraz z dotacji PUP ) i już wielki fotograf :D. A praktykę ma, bo robił już fotki cioci na kanapie! I wyszły! Najlepsze jest to że ślubu już (na ogół) się nie da powtórzyć. Więc klient nic nie poradzi jak dostanie badziewie. Jeszcze niekórzy będą udawać że im to się podoba, no bo wstyd przed rodziną :DDD
  • ola528 03.09.12, 17:46
    może niech robią reportaże ślubne za 50zł?to jest jakaś masakra ,niedługo będzie tak jak tanie linie lotnicze,które zbankrutowały i konkurencje pogrążyły j230455 napisał:

> Niestety namnożyło się "fotografów z bożej łaski". Kupi taki podstawowy sprzęt
    > (nieraz z dotacji PUP ) i już wielki fotograf :D. A praktykę ma, bo robił już f
    > otki cioci na kanapie! I wyszły! Najlepsze jest to że ślubu już (na ogół) się
    > nie da powtórzyć. Więc klient nic nie poradzi jak dostanie badziewie. Jeszcze n
    > iekórzy będą udawać że im to się podoba, no bo wstyd przed rodziną :DDD

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka