Dodaj do ulubionych

Sala weselna Avangarda w Poczesnej

16.01.12, 17:26
Witam! chce zapytac o te sale, szukalam wszesniejszych wpisow ale nie moglam znalezc. Czy ktos z was mial tam wesele w zeszlym roku? jakie jedzenie i jak tam ogolnie jest? bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • catepilar22 24.02.12, 15:33
    Ja już gdzieś opisywałam tę salę. My z mężem na pewno nie polecamy sali weselno-bankietowej AVANGARDA .Szczególnie jeśli chodzi o organizacje wesela. Organizowaliśmy tam 2 wesela w rodzinie (2010 i 2011)i owszem na pierwszym wszystko wypadło wyśmienicie , natomiast na drugim właścicielka sobie to "odbiła". jeśli chodzi o to było pyszne i dużo lecz to tylko zasługa kucharzy. Obsługa również bardzo dobra i sprawna. Co do reszty to właścicielka znów "obrosła w piórka" i oszukuje ludzi. Umowa podpisana była na jedną stawkę za os. bez możliwości zmiany a jak przychodzi do faktycznych ustaleń stawka nagle jest wygórowana. Ogromne zamieszania z siedzeniami(nagły brak krzeseł i miejsc pomimo podanej liczby gości, to samo w drugi dzień wesela). Oczywiście nie ma też co liczyć na obiecane jedzenie po imprezie(bo 3 kotlety i 2 krokiety to znacznie mniej niż to, za co było zapłacone). A jeśli chodzi o zniżkę na stół wiejski to wiąże się to z ograniczeniem jedzenia, które powinno się na nim znaleźć(po porównaniu 2 wesel). Jednym słowem głębokie rozczarowanie na sumiennych oczkach właścicielki, które wróżyły wspaniałą imprezę.
  • basia2487 24.02.12, 20:21
    Dzieki za informacje, szukalam innych artykulow ale nie moglam znalezc, slyszalam duzo dobrego ale wiadomo ze jezeli ktos tam byl na weselu to wie jak jest, potzrebuje szczerych i objektywnych opinii bo chce zeby nasze wesele bylo bez zadnych przeszkod. Czekam na dalsze opinie :)
  • 1zoja 23.04.12, 13:58
    Witam
    Byłem osobiscie na 2 imprezach na tej sali.
    Rewelacyjne jedzenie i obsługa jaka mało gdzie mozna spotkac (porównywalismmy kelnerki do stiuardes- zawsze miłe i uśmiechniete)
    Wspomne ze na jednej z imprez byłem gosciem po czym sam organizowałem tam moje wesele.
    Włascicielka sali fajna kobietka nie jakaś gwiazda wszystko zostało z nia doskonale dograne wiele rzeczy nam wręcz podpowiedziała jak lepiej zorganizowac, widac ze wkłada w swój interes całe serce.
    Wybraliśmy opcje ze wszystkim. Mielismy jedno dniowe przyjecie, wybralismy samochód bmw który nas wiózł.
    Od naszego wesela mineło 11 mieisecy i uwieżcie mi że był to najlepszy wybór jakiego moglismy dokonac wybierajac sale na nasze wesele. Polecamy wszystkim naszym znajomym ta sale.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Kasia ,Borys i najmlodszy członek rodziny 19 dniowy Jasio.

• kingusia1977 13.05.12, 08:59
    Niektórzy ludzie nie rozumieją aluzji. Jest takie powiedzenie
    " uderz w stół a nożyce się odezwą", tutaj to powiedzenie pasuje jak ulał.
    Apeluje do wszystkich chetnych którzy chca urządzić jakąkolwiek impreze w Avangardzie w Koloni Poczesnej: sprawdzcie sami te sale a nie opierajcie sie na niepochlebnych opiniach na jakichkolwiek forach.!

• kingusia1977 12.05.12, 22:17
    Basiu, czasami nie warto wierzyć we wszystko co wypisuja tu na tym forum o Avangardzie, ludzie sa wredni, po co wypisywac takie głupoty, dwa wesela ok ale włascicielce zle z oczu patrzy, co to za bzdury!!! Przeciez tu chodzi o klimat, atmosfere, jedzenie i obsluge a to jak pisala moja poprzedniczka bylo bardzo dobre!. Z reszta ja sama maialam tam wesele i chrzciny i jestem bardzo zadowolona)Z resta planuje tez i komunie za dwa lata. Jezeli moge ci cos poradzic to najlepiej umow sie z ta wlascicielka w lokalu a sama sie przekonasz ze to fajna dziewczyna a lokal jest super:)
    pozdrawiam i zycze trafnego wyboru!!!
    Kinga:)
  • catepilar22 12.05.12, 23:07
    Ludzie nie są wredni tylko chyba mają prawo do swojej opinii, a wydaje się że o to tutaj chodzi, żeby takową wyrazić. " włascicielce zle z oczu patrzy, co to za bzdury!!! " Hmm czy ktoś napisał wcześniej że źle jej z oczu patrzy?-nie sądzę...trzeba czytać wypowiedzi. "umow sie z ta wlascicielka w lokalu a sama sie przekonasz ze to fajna dziewczyna " Nikt nie powiedział również że właścicielka nie jest fajną dziewczyną ale jak pisała kingusia1977 nie o to tutaj chodzi,żeby być fajnym.
  • rabarbar42 13.05.12, 23:34
    Widzicie Dziewczyny tak to jest komus za dobrze idzie to wredni ludzie odrazu chca go zniszczyc nasz szczerą racje Kingusiu1977.
    Z najnowszych wiadomości dziś wróciłam z imprezy w avangardzie i powiem ze było swietnie wszystko w jak najlepszym porządku a takich pysznych rzeczy naprawde dawno nie jadłam na innych salach w porównaniu do kilku imprez mojej rodziny organizowanych w przeciagu kilku miesiecy.
    Catapiler a do Ciebie taka uwaga jezeli masz jakis kolwiek problem ze swoja osobą poszukaj specjaliste który ci pomoże poniewaz wydaje mi sie że jest to forum lokalu o którym piszesz wszystko w porzadku " ze jedzenie pyszne fachowa obsługa itd" tylko czepiasz sie włascicielki tak jakby kobieta ci twojego faceta odbiła w czasie twojego własnego wesela hahahaah , daj sobie na wstrzymanie bo jesli masz problem z szefową tej sali to wyjasnij to sobie z nia a nie oczerniaj sali i tego co robi cały sztab ludzi zeby kazde przyjecie było jak najlepiej zorganizowane i dopracowane.
    Wiec mozna tak powiedziec jednogłosnie iż polecam tę sale>

Ewa - Konopiska

• catepilar22 14.05.12, 08:36
    Ja czułam się oszukana przez właścicielkę, więc napisałam to ludziom ku przestrodze żeby potem nie byli zdziwieni jak nagle przed weselem stawka za osobę się zwiększy( pomimo że w umowie jest wyraźnie napisane że możliwości zmiany nie ma), czy nagle zabraknie krzeseł! Wydawało mi się że to właśnie właścicielka reprezentuje tę salę ale może się pomyliłam i zarządza nią faktycznie obsługa...hmm.
    A co do mojej osoby to wybacz rabarbar42 nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę Cię obrażać bo w niczym to forumowiczom nie pomoże a wiem że anonimowo jest najłatwiej. A właścicielka z tego co wiem jest mężatką, więc to ty ją w tym momencie obrażasz pisząc że może ma faceta odbiła.
  • gaga8408 14.05.12, 11:35
    Wesele mamy w tej sali we wrześniu więc trudno mi się cokolwiek wypowiadać na temat organizacji. Mogę natomiast powiedzieć że właścicielka jest bardzo pomocna jeśli chodzi o kwestię z nim związane. Podpowiedziała nam gdzie najlepiej kupować alkohol do drink baru, dała wskazówki czego unikać na weselu a czego gości najczęściej oczekują.
    Mam nadzieje że to są dobre rokowania. Na pewno dam znać jak to wyglądało po weselu.
  • klaudia5550 03.01.14, 20:31
    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat sali Avangarda w Poczesnej ? Z góry dziękuję :)
  • 7-danio 14.10.18, 13:00
    Moi drodzy, odświeżymy temat ponieważ Avangarda to już przeszłość. Czas na nowe :) Zmiana właścicieli, nazwy oraz opinii gości. Teraz 100% pozytywnych, gwarantuje. Zapraszamy już 1 grudnia na oficjalne rozpoczęcie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka