Dodaj do ulubionych

zespół atest

19.02.12, 13:13
a zespół ATEST znacie? Rozmawiając z Panią wydała się konkretna, zaprosiła nas do siebie żeby zaprezentować materiały z wesel, przedstawic konkretna oferte oraz dogadanie wszelkich szczegolow typu zabawy itp. Moze ktos zna i bawil sie przy tym zespole na weselu lub innej imprezie. prosze o opinie
Edytor zaawansowany
  • kati2o 20.02.12, 10:01
    nikt nie zna?
  • lukasik2 11.09.12, 00:49
    Witam serdecznie , mam pytanie do Pani KLaudii Nowosińskiej , skoro Pani nie zna zespołu Atest, to dlaczego Pani zależało na tym , aby przypadkiem Pani Katii go nie wybrala? Poza tym te oskarżenia , czy Pan Młody nie może mieć takiego samego imienia jak człowiek z kapeli, troche Pani przesadziła z ta opinia -smieszne . A jaki zespół wybrała w końcu Pani Kati, proszę o odpowiedz , dziękuje i pozdrawiam -Lukasik
  • marcin1139 20.02.12, 19:43
    W czerwcu 2011 r. na naszym weselu grał zespół Atest i bardzo mile to wspominamy ;) Wcześniej zaprosili nas na próbę, spodobało nam się i wybralismy ich :) Wszystko jest do uzgodnienia i zgodnie z życzeniem Młodych, pierwsza piosenka jaką chcieliśmy, piosenka dla rodziców i cała reszta. Goście bawili się świetnie a po weselu były tylko pozytywne opinie.
    Jak najbardziej polecamy :)
    Pozdrawiamy zespół Atest z Marcinem na czele ;)
    AiM
  • klaudia.nowosinska 20.02.12, 20:44
    No piękną laurkę wypisał sobie zespół Atest. Marcin pozdrawia Marcina. Rewelacja. Kati, mam nadzieję, że tego nie kupisz. Nie wiem gdzie znajdujesz takie wynalazki, może poszukaj u sprawdzonych, np: Lagap albo Czarne Charaktery? Znam jeszcze kilka dobrych.
  • kati2o 20.02.12, 21:55
    jeśli możesz to napisz jeszcze jakieś bo ślub mamy we wrzesniu juz duzo zespolow obdzwonilismy i duza wiekszosc ma juz zajete terminy. zespoly z wolnymi to wlasnie atest, stereon, paris i dragon dance i motiv. nie jestem z czestochowy i nie znam tutejszych zespolow i naprawde jest mi sie ciezko na cos zdecydowac a w duzej mierze to wlasnie od zespolu zalezy udane wesele
  • klaudia.nowosinska 21.02.12, 08:05
    Sorki, z tych które podałaś nie znam żadnego. Sprawdź najpierw te dwa, które wymieniłam, możesz jeszcze Emiset, wszystkie grają na żywo, no ale to nie jest najważniejsze, oprócz dobrego grania proponują coś jeszcze - dobrą zabawę, a u częstochowskich zespołów to nie jest standardem.
  • kati2o 21.02.12, 09:36
    dziekuje za pomoc. czarne charaktery maja zajete bo mozna sprawdzic na stronce a do pozostalych zadzwonie dzisiaj
  • marcin1139 22.02.12, 21:21
    Infantylna klaudia.nowosinska, haha myśli, że jednemu psu na imię Azor, żałosne...
    nie ma to jak brak własnego zdania tylko krytyka innych. Chciałam pomóc swoją opinią, bo mam już własne wesele za sobą :) Bardzo udane i to właśnie z zespołem Atest
    Aga i M
  • kati2o 23.02.12, 11:06
    dzięki za opinie czy ktoś jeszcze bawił się przy tym zespole?
  • klaudia.nowosinska 23.02.12, 11:15
    Ja już nie wiem, czy to jest tylko chęć ratowania własnej reputacji, czy tylko brak szacunku dla uczestników forum. Zespół Atest zarzuca mi infantylność, to jak nazwać podszywanie się pod zadowolonych klientów, tylko dziecinadą czy bezczelnością i kpiną ze śledzących wątek. Dlaczego kobieta zakłada nick "marcin"? Kto po własnym ślubie miesiącami czyta wpisy na forum, aby niezwłocznie po ukazaniu się zapytania na temat "własnego"zespołu natychmiast utworzyć nowy nick i wystawić rekomendację? Ma tak ktoś? Ile par młodych pisze o sobie z dużej litery? Tak robią tylko zleceniobiorcy, no chyba, że jakieś zakochane w sobie bubki. Wszystkie pary młode z taką zaciekłością bronią swojego zespołu, kamerzysty, fotografa? I na koniec pytanie do kati2o: czy podczas rozmowy z panią z zespołu Atest wspominałaś, że zaglądasz na forum?
  • kati2o 23.02.12, 14:48
    zalozylam wątek żeby zaczerpnąć informacji i porady a widzę że więcej z tym problemów niż porzytku. po co nawzajem się obrażać. niech każdy wyrazi swoją opinie i tyle
  • bazzyl.1 24.02.12, 11:31
    klaudia.nowosinska napisała:

> Ja już nie wiem, czy to jest tylko chęć ratowania własnej reputacji, czy tylko
    > brak szacunku dla uczestników forum. Zespół Atest zarzuca mi infantylność, to j
    > ak nazwać podszywanie się pod zadowolonych klientów, tylko dziecinadą czy bezcz
    > elnością i kpiną ze śledzących wątek. Dlaczego kobieta zakłada nick "marcin"? K
    > to po własnym ślubie miesiącami czyta wpisy na forum, aby niezwłocznie po ukaza
    > niu się zapytania na temat "własnego"zespołu natychmiast utworzyć nowy nick i w
    > ystawić rekomendację? Ma tak ktoś? Ile par młodych pisze o sobie z dużej litery
    > ? Tak robią tylko zleceniobiorcy, no chyba, że jakieś zakochane w sobie bubki.
    > Wszystkie pary młode z taką zaciekłością bronią swojego zespołu, kamerzysty, fo
    > tografa? I na koniec pytanie do kati2o: czy podczas rozmowy z panią z zespołu
    > Atest wspominałaś, że zaglądasz na forum?

no,...i o to chodzi,brawo klaudia.nowosińska.Jestem gitarzystą jednego z częstochowskich zespołów "weselnych" i czasem wchodzę sobie na to forum i czytam,czytam i mam niezłą radochę.....
    Pozdrawiam wszystkie częstochowskie superprofesjonalne kapele grające na żywo,tyle że z dyskietek,midi mp3 i innych pierdół...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka