Najbardziej elegancka sala weselna w Częstochowie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,
    w przyszłym roku organizuję wesele i co prawda mam już zarezerwowaną salę, ale przyznam że nie jestem do końca do niej przekonana.. Czy znacie jakieś sale/restauracje w Częstochowie, które są naprawdę eleganckie, urządzone z klasą i słynące z dobrej organizacji imprez weselnych? Chodziłoby mi o coś w podobnym klimacie do Constancji -> www.hotelconstancja.pl/constancja.html. W mojej opinii jest tam naprawdę pięknie, jednak co z tego skoro jest zbyt mało miejsca (pomieści góra 70 osób a nasze wesele będzie na przynajmniej 110) ;/
    Bardzo proszę o pomoc, szczególnie osoby które mają doświadczenie w tym zakresie.
    Aha no i najlepiej o szczere , NIEREKLAMOWE opinie.
    Pozdrawiam!
    • Polecam EM Koziegłowy. Zaje...e jedzenie najlepsze w całej okolicy - dużo. Opcja grill na ogrodzie. Piekna i przestronna sala różnorodnie oświetlona, miła obsuga. Szefowa rozwiązuje każdy problem. Polecam
    • Czy znacie jakieś sale/restauracje w Częstochowie, które są naprawdę eleganckie urządzone z klasą i słynące z dobrej
      organizacji imprez weselnych?
      hm.......
      Na poczatek zaczne od Constancji o której piszesz .
      Spokojnie- sala wkrótce bedzie wyposażona w specjalny namiot [taka nowośc na ok 200osób] do organizacji dużych przyjec. NIc więcej nie moge napisac bo sala istnieje od niedawna.
      Pozostałe sale [jedne bardziej eleganckie, drugie słynace z super obsługi i jedzenia, chodz wiadomo wszystko kwestia gustu]
      Złote Arkady, Dwór Bukowno, Rezydencja, Gracja, Rick, Kleopatra, Diament, Lea , Arenda
    • Bardzo elegancko jest w Astorii, ale ceny też niczego sobie, bardzo ładnie jest też w Zawadach w Słonecznym Brzegu.
    • Constancje odradzam namiot na 200 osób a w tym namiocie temperatura około 50 st celsjusza i kisielizna salmonella itd jak chcesz tam rób Constancje odradzam powaga znam sie na tym bo podbnie pracowałam :)
    • Według mnie jedna z najlepszych sal to Złote Arkady, choć ma 2 minusy według mnie: znajduje się wśród blokowisk i wystrój jest zbyt "królewski" jak dla mnie - połączenie koloru czerwonego ze złotym nie jest dla mnie, choć nie powiem, sala bardzo elegancka. Słyszałam też, że jedzenie bardzo dobre. Druga sala to Dwór Zielone Wzgórza w Bukownie, mam tam swoje wesele, "trochę" dalej od centrum, piękny ogród, świeże powietrze. Sala jest przepiękna, ma piękne toalety, właścicielka do dogadania ze wszystkim. Polecam :)
      • karolinabs napisał(a):

> Według mnie jedna z najlepszych sal to Złote Arkady, choć ma 2 minusy według mn
        > ie: znajduje się wśród blokowisk i wystrój jest zbyt "królewski" jak dla mnie -
        > połączenie koloru czerwonego ze złotym nie jest dla mnie, choć nie powiem, sal
        > a bardzo elegancka. Słyszałam też, że jedzenie bardzo dobre. Druga sala to Dwór
        > Zielone Wzgórza w Bukownie, mam tam swoje wesele, "trochę" dalej od centrum, p
        > iękny ogród, świeże powietrze. Sala jest przepiękna, ma piękne toalety, właścic
        > ielka do dogadania ze wszystkim. Polecam :)

Kobieto ona sie pyta o sale w Częstochowie a ty piszesz o Bukownie, które jest oddalone jakies 100 km od Czewy.. Wg mnie najpiękniejsza i najbardziej elegancką salą jest Astoria, Dosyc ładne sa Arkady ale wystrój rzeczywiscie jest bardzo bogaty i dosyc hmm "cygański" i często cyganie tą sale wybierają na swoje imprezy - tak wiec jezeli lubisz taki przepych to wal śmiało.. btw Arkady nie sa usadowione wśród blokowisk - do blokowisk jest ładny kawałek..
        • Bez przesady, że to jest 100 km, ( 66 kilometrów) zresztą niektórym to nie przeszkadza, a otoczenie o wiele ładniejsze niż w Złotych Arkadach.
        • Chyba nie myślimy o tym samym Bukownie, ja od siebie z domu (w Częstochowie) mam do Bukowna 30 km...
          Poza tym moim zdaniem lepiej pojechać kawałek dalej i mieć tańszą i ładniejszą salę. Ale dałam 2 moje "najlepsze"- jedną w centrum więc nie rozumiem problemu? A poza tym, może trochę grzeczniej? Każdy chyba może mieć własne zdanie na temat, co do oddalenia blokowisk ja uważam że są blisko.
        • Złote Arkady na początku (na zdjęciach) bardzo mnie zauroczyły, natomiast urok dość szybko upadł po wizycie na miejscu. Po pierwsze owszem, sala naprawdę ładna i duża, ale nieco przesadzona z wystrojem, o tych słoniach, pelikanach i innych plastikowych figurkach na zewnątrz nie wspomnę.. Oprócz tego właściciele, a szczególnie właścicielka, nie zrobiła na nas dobrego wrażenia- gdy powiedzieliśmy, że chcemy wesele na 110 osob stwierdziła, że może być chociaż w ten weekend to oni mają 'prawdziwe' wesele na 200 osób i oczywiście ceny o wiele lepsze niż dla nas, więcej dań itp. itd.. Sam fakt, że dzielą klientów na lepszych i gorszych skutecznie nas zniechęcił.

PS. solange32 - nie było zimno w tym namiocie w kwietniu? ;)
    • Byłam w sobotę(21.04.)na weselu w Constancji tyle że w namiocie dostawionym do restauracji.
      Pierwszy raz byłam na przyjęciu w tego typu obiekcie.Namiot jest nowy i wygląda przepięknie jak z amerykańskich filmów.Moje wrażenia bardzo pozytywne,na pewno nie było w nim duszno ani zimno.Zgadzam się z joanną_moniką restauracja hotelowa jest przepiękna.
    • Hej. Pewnie juz się zdecydowałas na miejsce twojego wesela ale jak nie to powiem szczerze ja serdecznie polecam Mały Dworek w Olsztynie byłam tam w zeszłą sobotę na weselu koleżanki rewelacja ;) Pyszne jedzenie fajna akustyka sali bo fajnie odbierało się muzykę no i wystrój bardzo orginalnie urządzona nowocześnie ah i jak mogła zapomnieć przystojny personel hehe ;)
      Pozdrawiam
    • Ja mam wesele w sali Stanley w Blachowni. Elegancja i klasa a do tego nie za wysokie ceny. Polecam
    • Witam Jak szukasz eleganckiej nowoczesnej sali i pyszego jedzenia to polecam ci sale Vigo w kościelcu .Byłam tam na komuni w tym roku (sala nowiutka )a znajoma zamówiła sobie wesele na przyszły rok .Wszystko nowe czyste baaaaaaaaaaaardzo dobre ceny .I podobno fajni właściciele z którymi bez problemu można się dogadać .Ja chba też zdecyduje sie na wesele tam tylko narazie nie mozemy sie zdecydować czy damy rade finansowo w 2113 czy dopiero na 2014
    • Czesto chodze po weselach ,do moich kolezanek, i zauwazylam ze najbardziej elegancka sala,to jest w Blachowni,nazywa sie STANLEY,przepiekne dekoracja,wrecz sala tonela w zywych kwiatach.Polecam Wam ta sale.
    • Ja polecam Sale TANGO miesci się tam 130 osób sala jest nowiutka wiec ślicznie jest w środku tak..hm..nowocześnie Jedzenie jest super smaczne nie maja kateringu tylko gotują na miejscu. Miałam tam wesele, baliśmy się z mężem bo ierwszy raz jedliśmy i byliśmy tam na naszym weselu, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie 100% satysfakcji. Elegancko, niedrogo, pysznie. Polecam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.