Dodaj do ulubionych

fryzjer, makijaż i paznokcie

14.06.12, 09:08
Czy zna ktoś fryzjerke, makijazystkę i kosmetyczkę godną polecenia? Tzn nie chodzi mi o to żeby była to jedna osoba, mogą być trzy byle z Częstochowy :)
--
http://www.suwaczki.com/tickers/0158tv73sffb73au.png
Edytor zaawansowany
  • zosikb 19.06.12, 19:07
    Polecam fryzjerki w salonie na ul. Sikorskiego (Forever Young czy jakoś podobnie). Niestety mają odległe terminy, więc trzeba dużo wcześniej zamówić wizytę. Z paznokciami bardzo, bardzo polecam iść do dziewczyny, która kiedyś miała gabinet w tym samym salonie, teraz jest w drugiej alei - tuż koło obiadów domowych "U Matuli", wchodzi się schodami na drugie piętro, z resztą jest taki fioletowy szyld, łatwo zauważyć. Pani nazywa się Beata Szeląg. Nie wiem jak jest u jej pracownicy, ale Pani Beata jest rewelacyjna :)
  • anusiak861 20.06.12, 10:35
    Co do makijażystki i stylistki paznokci bardzo serdecznie polecam Anie Konieczną to jest Pani która robi to z taka pasją uwielbiam do niej chodzić. Dziewczyna jest kosmetologiem i wizażystą stylistą . Pracuje na bardzo drogich i dobrych kosmetykach. Naprawdę polecam to jest jej facebook salonu.
    www.facebook.com/pages/Studio-Urody-Anna-Konieczna/126754894067140
  • makijaz2012 03.08.12, 22:02
    Jeśli mogę przesłać ofertę odnośnie makijażu, to poproszę o maila
  • misiald 23.08.12, 12:39
    Podnoszę, bo szukam fryzjerki. Najlepiej na Tysiącleciu, ale nie jest to konieczność. Nie chce iść do pierwszej lepszej, wolę poznać jakąś opinię...
  • anastazja_87 29.08.12, 12:03
    miesiąc temu czesałam się w salonie na Wręczyckiej u p. Bożeny. Super kobieta, młoda z pomysłami. poleciła mi go koleżanka, więc oprócz próbnej nigdy tam nie byłam, ale wszystko się sprawdziło dlatego serdecznie polecam.

Co do makijażu do wykonywała go p. Joanna z Yonastyle, również byłam zadowolona, z dojazdem do klienta nie ma problemu, a makijaż trzymał się całą noc mimo 30 stopni. Również polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka