Dodaj do ulubionych

Dj na wesele jedno dniowe 15.09.2012

18.06.12, 09:24
Poszukujemy dj na wesele jedno dniowe na termin 15.09.2012 :)
Edytor zaawansowany
  • uswawa 20.06.12, 08:23
    Kwota brutto z vatem ???? mam nadzieję ze wystawicie fakturę. Ciekawe 1200 minus vat lub podatek(lub jedno i drugie) na dwóch to po 487,5 zł (przy u. o dzieło trochę więcej zostaje ale i tak za mało na utrzymanie dobrej klasy sprzętu ). To jaki Wy macie sprzęt ???? bo chyba nie da się zarobić nawet na kartonowe głośniki (bo takie są w większości głośniki do 2000 zł za sztukę) !!! A macie płyty z prawem do publicznego odtwarzania ???? Mam kolegę - ma zespół - i jako nieliczny gra uczciwie - chyba że robicie to z dobroci serca .... resztę pozostawiam bez komentarza....
  • czarodziejka.0 20.06.12, 17:20
    nie wiem co sie stalo i czemu temat jest wyczyszczony ale generalnie to mamy juz DJ:)
    Wiec nie aktualne:)
  • maryklak 28.07.12, 13:35
    Serwus! Z tej strony Monika Petryczko aka Mary Klak. Jestem radiowcem, dziennikarzem muzycznym, producentem eventów artystycznych a także DJ-ką. Miałam przyjemność być rezydentką (i nadal mam) w największych klubach Szczecina, skąd pochodzę. Specjalizuje się w graniu imprez weselnych o charakterze klubowym, popowym i bardzo tanecznym. Szczególny nacisk kładę na łączenie potrzeb różnych pokoleń. Stąd w moim repertuarze sporo rock 'n rolla, twista, walca, tanga i swingu. Ponadto mocno koncentruję na przebojach lat 80-tych, 90-tych i współczesnej muzyce. Prywatnie jestem miłośniczką chill-outów i nu-jazzu. Polecam zajrzenie na mą stronę i sprawdzenie przykładowej playlisty – www.petryczko.pl. Pozdrawiam serdecznie. kontakt monika@petryczko.pl
  • sochowski 05.08.12, 06:34
    Witam - gram normalne tradycyjne wesela - wszystko do ustalenia - łącznie z ceną.. :-)
    Zapraszam na www.djsocho.aip.pl
  • martyna2402 05.08.12, 11:50
    Dj na wesele - poprawiny imprezę okolicznościową , firmowa , bankiet , studniówkę. Profesjonalne prowadzenie każdej imprezy karaoke zabawy konkursy oczepiny to wszystko przy najlepszej muzyce z lat 60,70,80,90 klimatach dancingowych , biesiadnych , współczesnych 18 letnie doświadczenie pozwala mi dopasować muzykę dla każdego pokolenia zabawa i szaleństwo murowane. Posiadam profesjonalny sprzęt i oświetlenie tel. 504732428. meil:djromano@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka