Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu - 15.06.2013 roku

26.07.12, 10:12
Szukam zespołu na wesele 15.06.2013r.w Częstochowie
Edytor zaawansowany
  • nyka16 14.08.12, 13:03
    Z czystym sumieniem możemy polecić zespół z Wręczycy Małej Mefis Band. Mają bogaty repertuar, każdy znajdzie coś dla siebie, i starsi i młodsi goście weselni. Potrafią rozruszać każdą publikę, grają z pazurem, każdy rodzaj muzyki, w zależności od upodobań pary młodej i gości weselnych. Bardzo sympatyczni, wartościowi ludzie, kulturalni profesjonaliści. Dziękujemy im za najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Ania i Adam 11.08.2012 r.
    Numer kontaktowy do orkiestry: 606 628 087
  • betty2012 20.08.12, 20:15
    Witam, jeśli wciąż szuka Pani zespołu z czystym sumieniem mogę polecić ten, który grał na moim weselu miesiąc temu. Chodzi o zespół Evergreen. Mają swoją stronkę internetową i tam można ich zobaczyć i posłuchać. Naprawdę profesjonalnie podchodzą do rzeczy, grają długie bloki muzyczne, przeróżne kawałki (z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie), potrafią świetnie bawić gości i co najważniejsze naprawdę fantastycznie grają!!! Mój mąż, ja, nasi goście (a nawet obsługa sali, na której się bawiliśmy) jesteśmy nimi szczerze oczarowani:)
    Pozdrawiam
  • mij.aa 25.08.12, 15:21
    Polecam zespół który grał na moim weselu www.riverband.pl grają wszystko :) mają świetnego wodzireja, parkiet był ciągle pełny. Goście byli zachwyceni tym zespołem my również. Naprawdę gorąco polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka