Zespół Armagedon z Kościelca - zna ktoś? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak w temacie. Proszę o opinie pary, na których weselu grali, jaki mają repertuar, czy robią długie przerwy, czy organizują zabawy, no wszystko.
    • byłam na weselu i na balu andrzejkowym na którym grali i mogę naprawdę polecić ten zespół. Potrafią ludzi porwać do tańca od pierwszej piosenki. Wszystko potrafią zagrać. A jeśli chodzi o zabawy to oczywiście zabawiają gości i organizują, ale to para chyba indywidualnie może ustalić ile chce zabaw:) Ja osobiście na swoje wesele chciałabym właśnie Armagedon, ale nie wiem jak przedstawia się na chwile obecną cenowo.

• Cześć.

Jestem Sandra, w maju braliśmy z mężem ślub.

Piszę do Ciebie, ponieważ, być może jesteś właśnie na etapie poszukiwania zespołu weselnego i interesuje cię tylko taki, który jest przez kogoś sprawdzony – taki który był już przetestowany przez inną Młodą Parę na weselu. Osobiście mogę ci polecić zespół, który z mężem mieliśmy na swoim weselu.

Tu można posłuchać jak śpiewają:

zespol-impuls.com.pl/
      Namiary na nich dostałam dwa lata temu od innej zadowolonej dziewczyny. Długo szukaliśmy zespołu, który gra muzykę zarówno dla gości młodych jak i tych starszych. Zależało nam bardzo na dobrym głosie, bogatym repertuarze i kulturalnym podejściu do wszelkich spraw.

Wiele osób w trakcie wesela podchodziło do nas i gratulowało nam tak trafnie wybranego zespołu. Parkiet zapełniony był praktycznie do rana. Dla nas zespół był najważniejszy- to od niego zależało czy wesele bedzie udane.

Nie wiem jednak jak u nich z terminami.

Mam nadzieję, że moja wiadomość była pomocna-w końcu od tego jest to forum :) byśmy mogły sobie pomagać

Sandra-Krzysztof (maj 2012)
    • Mogę wypowiedziec sie z perspektywy gościa. Byłam kilka miesiecy temu na weselu, gdzie grał ten zespół. Sam w sobie na dosyc wysokim poziomie pod względem muzycznym - bardzo charyzmatyczna wokalistka, dwóch panów również. Urozmaicony repertuar, fajne efekty - czasami sie zastanawiałam czy to płyta czy oni, tak wiec od tej strony podobało mi sie bardzo. Co do zabaw - co kto lubi - akurat na tym weselu dominowały zabawy typowo wiejskie, nie w moim guscie - jakies ich przyspiewki z przekleństwami, przebieranki, zrzucanie ciuchów, gwałcenie faceta z balonem w kroczu itp - nie klimaty na eleganckie wesele z klasa ale to chyba kwestia dogadania.
    • Witam,
      w październiku 2013 roku na moim i mojego narzeczonego weselu zagra Armagedon :)
      moge tylko napisać, że odkąd usłyszałam ponad 3 lata temu na weselu znajomych ten zespół od razu pomyślałam ,że chcę aby grali u mnie:)
      ogólnie napiszę bardzo pozytywnie... wokalistka Agnieszka bardzo energiczna kobieta z jajami -jesli chodzi o repertuar mamy to uzgodnić przed weselem co chcemy aby zespół zagrał, bawiac sie na weselu gdzie grali moge stwierdzic z czystym sumieniem, że dawno na tak dobrym weselu sie nie bawilam:) Armagedon robi przerwy ale dosc rzadko i krotkie (co jest ich zaleta tak mi sie wydaje), co do rozbawienia gosci robia to naprawde dobrze:))) a jesli chodzi o zabawy to tez kwestia indywidualna oczywiscie do obgadania z zespolem:)
      ogolnie bardzo polecam za profesjonalizm i dobra oprawe muzyczna (łącznie z efektami świetlnymi, które zespół posiada)
      Pozdrawiam
      gi_rl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.