Dodaj do ulubionych

Ciężki dym na pierwszy taniec

05.02.14, 13:20
Jeśli nie macie pomysłu na pierwszy taniec, lub czujecie przed nim stres, obejrzyjcie to: jaro.czest.pl
Goście będą zachwyceni a Wy nie będziecie się stresować.
Edytor zaawansowany
  • subiektywnyzarlok 11.02.14, 17:13
    Widziałem to u siostrzenicy na weselu. Efekt niesamowity a dzieciaki z zachwytu wyjść nie mogły.
  • readysetgo 16.03.14, 09:50
    Jeżeli poszukujecie Państwo generatora ciężkiego dymu - zapraszamy do współpracy. Wypożyczamy urządzenie do prawdziwego ciężkiego dymu na suchy lód, a nie jak w przypadku zwykłych tanich urządzeń - na płyn pozostawiający na podłodze ślady.

Zapraszamy do współpracy! Zespół Ready Set GO!
    www.overcover.eu
    www.bangbangbang.pl
  • dj.jaro 16.03.14, 11:32
    To dokładnie tak jak ja.
    Wytwornica nie pozostawia żadnych śladów, dym się nie podnosi po minucie.
    jaro.czest.pl/wp-content/uploads/2013/08/dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jarodjjaro_taniec_w_chmurach_02.jpgZapraszam.
  • syrena236 20.03.14, 08:26
    Byłam na wesele w zeszłym roku i właśnie na pierwszy taniec młodzi mieli dym muszę powiedzieć ze naprawdę fajnie to wyglądało ,efekt super
  • dj.jaro 21.03.14, 21:01
    Witam.
    Być może to to samo przyjęcie?
    jaro.czest.pl/ciezki-dym/Pozdrawiam.
  • dj.jaro 21.03.14, 21:02
    jaro.czest.pl/ciezki-dym/
  • djnaimpreze 10.08.14, 13:35
    Witam. Potwierdzam zdanie kolegów, naprawdę warto zdecydować się na taką atrakcję podczas pierwszego tańca lub tortu. Jeśli poszukujecie Państwo dymu ciężkiego na przyjęcie w województwie świętokrzyskim (Kielce, Pińczów, Włoszczowa, Jędrzejów, Małogoszcz, Starachowice, Skarżysko Kamienna) to zapraszam do współpracy. W ofercie oczywiście usługi dj'a, bańki mydlane, oświetlenie dekoracyjne sali, animacje dla dzieci, malowanie buziek, karaoke, multimedialna prezentacja zdjęć, napis powitalny dla Państwa młodych, konfetti. Jeśli mają już Państwo zespół lub innego dj'a, żadem problem istnieje możliwość wynajmu urządzeń. Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam serdecznie. dj Norbert Krawczyk na wesele, sylwestra, festyn.wypożyczenie wytwornicy dymu bańki mydlane kielce
  • dj.jaro 11.08.14, 10:04
    jaro.czest.pl/wp-content/uploads/2014/08/dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_camilla_ciezki_dym-2.jpg" border="0" alt="http://jaro.czest.pl/wp-content/uploads/2014/08/dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_camilla_ciezki_dym-2.jpg">
  • djnaimpreze 25.03.15, 01:59
    Firma Pro-Stage zaprasza do skorzystania z usługi ciężkiego dymu na pierwszy taniec - "taniec z gwiazdami". Usługa tańca w chmurach jest realizowana na jednej z najlepszych wytwornic dymu ciężkiego w Polsce, renomowanej firmy CHAUVET. Otrzymają Państwo usługę i efekt ciężkiego dymu na najwyższym poziomie, jak podczas produkcji programów telewizyjnych takich jak "Taniec z gwiazdami". tel 695 179 986
  • bella-arte 09.10.18, 17:20
    Jeśli zależy Wam na jakości to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą www.dekoracja-wesele.pl/ciezki-dym-wesele
    Zapewniamy niesamowity wrażenia :)
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka