Dodaj do ulubionych

obrączki - odradzam firmę władcy pierścieni

08.04.15, 16:10
Wszystkich którzy zastanawiają się nad zrobieniem obrączek z własnego złota i wymarzonego wzoru odradzam zlecanie tej usługi firmie władcy pierścieni w częstochowie. Przy składaniu zamówienia pan nas zapewniał ze wszystko da się zrobić i po miesiącu obrączki będą gotowe. Nie dość że nie zrobiono ich na czas bo się popsuły podczas produkcji i nikt nas nie raczył o tym poinformować to gdy były już gotowe do odbioru okazało się że wzór nie jest nawet podobny do wybranego przez nas. Jesteśmy bardzo zawiedzeni bo zmarnowano nam ponad miesiąc, ślub niedługo a obrączek nie mamy. Nawet nie usłyszeliśmy przepraszam. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą!
Edytor zaawansowany
  • mayonese 19.07.15, 21:03
    A My mamy same pozytywne doświadczenia. Polecam grawer z datą ślubu wewnątrz obrączki - po kilku latach bezcenne żródło informacji :) Wysłaliśmy również do nich kilku znajomych i nie słyszeliśmy złego słowa, dlatego piszę zdziwiony taką opinią.
  • pewex9 10.08.15, 00:11
    A ja POLECAM jak najbardziej. JESTEŚMY W PEŁNI ZADOWOLENI .
    POZDRAWIAM
  • albert87 23.01.18, 17:58
    Również korzystałem i to kilkukrotnie, najpierw przy wyborze pierścionka który okazał się hitem, a 1,5 roku później zamówiliśmy obrączki które zrobione były dokładnie jak chcieliśmy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i polecam. Kilku znajomych też robiło obrączki i WSZYSCY zadowoleni. Pełen profesjonalizm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka