• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wódka na wesele - jaka i gdzie kupić ??? Dodaj do ulubionych

• 07.10.07, 11:09
    Witam jaką wódke kupic na wesele i najwazniejsze gdzie??Gdzie są najtansze
    hurtownie?? POZDRO
    Edytor zaawansowany
    • 07.10.07, 16:02
      Finlandia, Danzka a z tych tańszych Soplica jest ok
      takie rewelacje jak Starogardzka odradzam :)
      --
      nasz maluszek
      • 11.01.10, 11:28
        Ja mialem wyborowa i tez bylo OK
        • 18.01.10, 16:23
          POLECAM PAŁACOWĄ JEST BARDZO DOBRA. CENA 18zł W MAKRO W PROMOCJI...
          • 18.01.10, 17:11
            Ja kupuję Stock Prestige, 19 zł za 0,5l.
        • 26.03.13, 17:03
          My zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza, a na ich stronie znalezlismy gdzie mozna kupic najtaneijwww.pantadeuszwodka.pl/gdzie-kupic.html
    • 08.10.07, 20:59
      mam kontakt z osoba ktora jest dyrektorem do spraw sprzedazy alkoholu
      [ wodka] sa to specjalne wodki przygotowane na wesele [butelki sa
      grawerowane bez zadnych naklejek z wierszykami z imionami mlodych
      itd] polecam goraco,
      • 23.12.13, 18:21
        Dzien dobry, robię we wrześniu 2014r wesele na 350 osób. Można dostać ofertę? :)
    • 14.10.07, 12:43
      my kupiliśmy sobieskiego po 17 zł i pare groszy w hurtowni na
      ul.dębowej. zdecydownie najniższe ceny
      • 26.03.09, 14:51
        A mozesz podac dokladny adres tej hurtowni? nie jestem z Poznania, a dokladnie tej wodki w dobrej cenie szukam. Pozdrawiam
    • 16.06.08, 08:14
      makro, pan tadeusz - ok. 19 zł za sztukę
      • 08.10.08, 17:20
        My trafiliśmy na fajną promocję w MAKRO :-]Żołądkowa Gorzka De Luxe
        za 15,37zł za 0,5l
        • 28.10.08, 14:40
          A może Luksusowa?? Nie jestem ekspertką w sprawach wódeczki, wieć
          chciałabym poradzić się kogoś kto potrafi coś w nich rozróżnić:)
          Zastanawiamy się nad nią, bo znalazłam na necie promocje weselną,
          ale nie wiemy czy ona jest dobra, jeśli o wódce można tak powiedzieć.
          Pozdrawiamy
    • 15.11.08, 22:56
      ja polecam Luksusową. z kilku powodów. przede wszystkim kasa. sam wiem, że się
      ją liczy, bo rok temu przez to przechodziłem. i szukania wódki było co nie
      miara. no i próbowania. w końcu stanęło na Luksusowej, bo się dogadaliśmy z
      producentem. wiem, że teraz na stronie swojej mają namiary na swoich
      dystrybutorów czy coś takiego. w każdym razie, można kupić tanio. inne powody to
      jej duża wchłanialność. ludzie nie lecą po niej do kibla od razu tak jak bywa to
      z niektórymi wódkami, no i następnego dnia można normalnie wstać i działać.
      • 16.11.08, 15:53
        Wiem, że ostatnio "chodliwa" jest Wyborowa. My mieliśmy Maximusa.
        Pozdrawiam.
        • 22.11.08, 15:24
          oj maximusa to ja nie polecam. niestety jest strasznie ciężki, przez co na
          wesele się nie nadaje wg mnie. wyborowa już bardziej, ale też należy niestety do
          tych cięższych wódek. wesele jest imprezą wielogodzinną, więc wódka powinna być
          odpowiednio lekka. ja polecam naprawdę luksusową.
          • 23.11.08, 21:45
            Wyborowa jest spoko. Trochę tańsza jest jednak wspomniana Luksusowa. Byłem na
            kilku weselach z Luksusową i nikt nie narzekał.
            • 10.02.09, 21:55
              My bedziemy kupowac Pana Tadeusza w Makro.
              W Makro na wesela kupują głównie de luxa, tadeusza, wyborowa,
              polonaisa( chociaz to jest kiepska wodka no i nie droga, no chyba ze
              ktos oszczedza na wszystkim) sobieski tez dobrze schodzi i czesto
              jest w promocji z sokiem gratis i jest wtedy tanszy niz sama
              butelka, no i ostatnio coraz więcej kupują nemirofa (głownie wheat
              bo jest najłagodniejszy) ale są tez smakowe, co kto lubi, ostatnio
              był z pepsi gratis i 0,5 wychodzilo o ok 2zl taniej niz bez gratisu.
              --
              „Oto jest miłość.
              Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się,
              że czekali na siebie całe życie.”
            • 20.07.10, 12:37
              Ja kupowalem w Macro - dobra cena i pewna wodka
              • 20.07.10, 19:29
                My już kupiliśmy,w hurtowni na Dąbiu.W porównaniu z Makro na butelce 0,7
                l.zaoszczędziliśmy 3 zł.
                • 21.07.10, 13:28
                  Gdzie jest to dąbie??
                  • 21.07.10, 19:02
                    Na Al.Pokoju trzeba skręcić pod mostem przy Sądzie na Rejtana,dojazd jest trochę
                    beznadziejny,bo ta ulica jest dziwnie podzielona,ale warto.A adres to ul.Dębowa
                    8/10,tel.34366-28-47.
                    • 22.07.10, 11:09
                      Dzięki za informację;) A można wiedzieć jaką wódkę kupowaliście?
                      mamy wesele we wrześniu i nie mamy pojęcia jaką kupic;/
                      A porównując ceny z makro, to była cena ze zniżką ze złotej karty czy półkowa?
                      Pozdrawiam
                      • 22.07.10, 20:03
                        My kupowaliśmy na sierpień dopiero w czerwcu,Czysta Żołądkową 0,7l. i 0,5l.Cena
                        półkowa ale dla osób które maja koncesje na alkohol.Pozdrawiam.
                • 11.12.10, 10:43
                  Wyborowa - promocja w MAKRO
                  • 14.12.10, 16:10
                    My już po weselu jesteśmy, ale kupiliśmy Stock'a, gościom smakowała, była podawana schłodzona i wesele mieliśmy 2-dniowe - nikomu nic nie było na drugi dzień. Goście normalnie pili dalej wódkę ( bo byliśmy na weselu gdzie była wyborowa i większej klęski z wódką nie widziałam, była ohydna, i podejrzewam, że przypadkiem młodzi poprostu trafili na podróbkę). Stock jest w miarę nowy na naszym rynku i większe prawdopodobieństwo ze kupicie oryginalny, bo głupio potem się czerwienić ze wstydu. A poza tym butelka jest fajna i zawieszki na niej elegancko się prezentowały, także polecam;) Kupiliśmy 0,5l w makro bo wtedy była fajna promocja i akurat się opłacało.
      • 12.03.10, 23:35
        Wszystko zalezy na co sie trafi - zawsze lubialem Wyborowa - a teraz pic sie nie
        da - wiec to tez jest loteria co sie kupi
        • 10.05.10, 20:15
          jeszcze jakaś podpowiedz,bo za 3 tygodnie muszę kupić?
      • 26.03.13, 17:07
        ja polecam Pana Tadeusza, kupuje go na kazda okazję wiec nie moge kupić innej na swoje własne wesele, moze nie nalezy ona do najtańszych ale na pewno najlepiej sie po niej czuje na drugi dzien. mam nadzieje ze goście bedą zadowoleni, a dodatkowo mają fajną weselna promocje www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html
    • 16.03.09, 16:40
      polecam wodke MAXIMUS
      • 28.03.09, 20:34
        również polecamy maximus'a
    • 24.03.09, 17:35
      Witam,
      orientujecie sie czy gdzies jest promocja na Finalndie? Potrzebuje ok 150
      butelek 0,5l na wesele.

Jaka jest cena?

Pozdrowionka,
      I.
    • 30.03.09, 22:26
      A ja kupilem wyborowa bo trafila sie okazja i powiem szczerze ze bylem zadowolony - dosc dobra wodeczka
    • 02.04.09, 14:10
      Markety maja czasami roznego rodzaju promocje - mozna taniej kupic wodke - poprostu trzeba pytac
    • 04.04.09, 18:39
      Witam
      Ja wybrałam wyborową i mój brat cioteczny też. Z hurtowniami jest
      różnie - nie zawsze alkohol z właściwego źródła. Moja ciocia dostała
      namiar na gościa, który ma hurtownię alkoholu i nie wiem skąd go
      bierze ale faktur na niego nie ma. Na jego kartę w Makro mogła
      kupić taniej alkohol bo on ma koncesję a on potrzebował od niej
      tylko legalnej faktury. W końcu zrezygnowała z tego szemranego
      interesu i kupiła w Realu jak była w promocji.
      • 08.06.09, 18:46
    • 20.05.09, 21:56
      Polecam vodka naprawde 1klasa:)
    • 19.08.09, 22:45
      my kupowaliśmy na stronce Pana
      Tadeusza
      bo mają fajną promocję, że jak zamówisz powyżej 30 l wódki, to za
      każde 10 l dostajesz pół litra gratis :) no i jeszcze można wygrać podróż
      poślubną, co bardzo ucieszyło moją przyszłą żonkę. także ja już nie mam innego
      wyjścia, jak tylko Pana Tadzia na stół weselny kupić.
      • 06.10.09, 13:48
        mam do sprzedania 60 butelek Zawiszy 0,5 l. Alkohol jest b.dobry . Zostało mi
        tyle butelek z wesela a nie mogę ich zwrócić. Cena 17 zł. Za butelkę. Kontakt na
        . mciosek@interia.eu
      • 13.01.10, 08:14
        Hurtownia na Rydza Śmigłego, jakiś czas temu Pan Tadeusz kosztował 21,70 i w
        promocji chyba do 12 butelek ( 1 karton ) butelka gratis
        • 19.01.10, 13:01
          Ja kupowalem w MAKRO - oferta gazetkowa - dobra cena
          • 18.05.10, 19:38
            A ja polecam wódkę Palace - ładna butelka, dobry smak, i w miarę przystępna cena
            • 27.05.10, 14:30
              Najlepsza jest WRATISLAVIA,FAUST wódka Zytnia, KRAKUS EXCLUSIVE,A dla chcących dobrą a niedrogą wódeczkę to polecam KSIĄŻĘCĄ.Można je kupić w sklepie FIRMOWYM ul. Monopolowa 4 we WROCŁAWIU.Znajomi i ten sklepik polecili, a ja polecam go wam.
              • 27.05.10, 19:53
                wszystko super,tyle ze ja jestem z czestochowy i do wroclawia nie bede
                specjalnie po wodke jechac,dodajac koszty paliwa to troche sie to nie kalkuluje...
    • 30.05.10, 11:26
      My kupiliśmy Maximusa w Makro a część w Realu, w promocji był tańszy od Makro.
    • 27.08.10, 19:23
      najtaniej jest od kogoś komu zostało, ja akurat mam 32 Panu Tadeuszy.
      Zapraszam panmaro@o2.pl
      • 27.08.10, 19:54
        My kupowaliśmy w hurtowni na Dębowej - Nemiroffa po 19,50.
    • 02.09.10, 12:02
      ja się mocno zastanawiam nad ofertą z jednej hurtowni. Wódka Palace w makro
      kosztuje ponad 18pln/0.5l, a on mi proponuje za 20 z groszami, ale z możliwością
      zwrotu po weselu do 30% zakupu.
      Przeczytałem sporo wpisów ile komu zostało i coraz bardziej nabieram
      przekonania, że to dobra oferta. Z tego co ludzie piszą to zawsze kupuje się
      "grubo", bo lepiej jak zostanie niż ma zabrakanąć. To prawda, ale jak zostaje to
      zostajesz z kłopotem i zawalonym mieszkaniem z kartonami wódy, wina i napojów.
      Stwierdziłem, że po co mi to w trzymać lub kombinować ze sprzedażą po "super"
      cenie. Kończę weselę oddaję wódkę i resztę otrzymuje kase i mam sprawę z głowy i
      wydaje mi się ze nawet lepiej na tym wyjdę (finansowo)mimo tego, że za butelkę
      zapłacę więcej o te 2 czy 3 złote.
      Robie wesele na 140 osób. kosztować będzie ze 30 klocków, a za wódkę
      teoretycznie przepłacę jakieś 300pln przy czym jest możliwość ze część odzyskam.

ufff. dużo napisałem to teraz do rzeczy.
      Czy ktoś z was, korzystał już takiej oferty i jak na tym wyszedł. Czy to się
      opłaci czy nie.
      Acha. jeszcze jedno. Do tego typu sprzedaży jest sporządzano umowa i jest
      potwierdzenie zakupu (fv, paragon). Druga informacja jest taka, że umowa
      zastrzega konieczność zapłaty za człowieka który dostarczy tą wódkę i będzie ją
      podawał na weselu (nasi ojcowie są za:)) i ma to być gwarancja tego, nikt mu tej
      wódki nie podmieni na jakąś lipną, a jednocześnie to ten pracownik jest za nią
      odpowiedzialny (np. jak ktoś ukradnie)

co myślicie....??
      • 14.12.10, 18:47
        my ostatnio byliśmy na weselu i świadek namiętnie zbierał nakrętki od wódki a była to wyborowa i przechwalał się, że wygra jakis konkurs im więcej nazbiera to większe będzie mieć szanse :) ale każdy dawał mu z chęcia te nakrętki a niech ma :)
    • 13.09.10, 19:16
      My kupiliśmy w hurtowni wódkę Sobieski. Mieliśmy naprawdę super okazję za 0,5l płaciliśmy 17,53zł. Stwierdziliśmy że taniej już nie będzie no i oczywiście wcześniej sprawdziliśmy czy jest dobra:-) a wesele mamy dopiero we wrześniu 2011.
      • 06.01.11, 02:20
        Po informacjach od różnych hurtowni jednak zdecydowaliśmy się kupić wódkę w Tesco. Cena była o dobre 2-3zł niższa za butelkę. Za 0,5l Smirnoffa płaciliśmy ponad 17 zł. Co za taką wódkę wydaje mi się bardzo korzystną ceną. Tak więc najlepiej przeglądać gazetki z super i hipermarketów. Napoje też nam się trafiły 1l Pepsi za 1,65 w Lidlu. I czatujemy na inne okazje :)
    • 11.01.11, 14:11
      MACRO - teraz jest fajna promocja na Sobieskiego
      • 11.01.11, 19:31
        Tak, rzeczywiście Sobieski ostatnio bardzo staniał, ale osobiście słyszałam od kilku osób, że popsuł się, dlatego też cena jest taka a nie inna. Dlatego raczej nie zdecydujemy się na Sobieskiego. Myślimy nad Wyborową...
    • 22.01.11, 19:04
      najtansza hurtownia jest Dębowej taniej juz sie nie kupi
      • 24.01.11, 15:33
        a jaka wodke polecacie? i ile wodki liczyc na osobe??
        • 02.03.11, 22:34
          NOWY SACZ - my kupilismy wódke weselna ( taka w bardzo ladnych butelkach ) na www.trunkiweselne.pl, na 150 gosci wzielismy 300 butelek. Zostalo kilka kartownow i bez problemu od nas odebrali. Nie wiem czy dzialaja na cala Polske czy tylko Malopolska, ale szczerze polecam.
        • 06.03.11, 16:37
          Zielona Góra w hurtowni kupiliśmy w promocji nowość od Stocka, wódkę Norka w Tesco za 21 zł !!!, a my dostaliśmy dużo taniej
          www.youtube.com/watch?v=jcc4Db_K7y4
          • 06.06.11, 09:29
            bolomaniolo napisał:

> Zielona Góra w hurtowni kupiliśmy w promocji nowość od Stocka, wódkę Norka w Te
            > sco za 21 zł !!!, a my dostaliśmy dużo taniej
            > http://www.tanialk.yoyo.p
            • 06.06.11, 09:30
              Znaczy się
              www.tanialk.yoyo.pl
    • 05.07.11, 10:33
      Sprzedam 50 butelek Pana Tadeusza tyle nam zostało z wesela :)Trochę przeasadziliśmy z ilością i goście nie dali rady.Kupiona w hurtowni za 21.43 zł
      Zainteresowanych proszę o kontakt 606109720
      • 01.08.11, 21:35
        Odstąpię korzystnie 40 butelek Pana Tadeusza, które pozostały z wesela. Impreza odbyła sie tydzień temu.Niepotrzebnie zakupione były butelki na bramki( żadnych bramek nie było) Niestety nie zabezpieczyliśmy się możliwością zwrotu i hurtownia nie chce przyjąć. zainteresowanych proszę o kontakt 509817729
      • 01.08.11, 21:39
        My wódke kupiliśmy w hutowni Alti na Dębiu :) Krupnik 0,5l 16,12 zł.
    • 01.08.11, 23:26
      Witam,

mam do sprzedania każdą ilość wódki marek:
      BOLS
      PALACE
      ŻUBRÓWKA BIAŁA
      ŻUBRÓWKA ZIELONA
      ABSOLWENT

po bardzo korzystnych cenach :) czyli między 13 a 17 złotych, wszystko zależy od marki, ilości i transportu
      tylko większe ilości (pow 100 butelek)

zapytania o cenę proszę kierować na maila:

wodka.na.wesele@gmail.com

W mailu proszę podawać ilość jaką potrzebujecie i markę.

Pozdrawiam
      • 15.02.12, 20:27
        Polecam Świat Konesera. www.swiatkonesera.com wszyskim, którzy chcą kupić alkohol na wesele z możliwością zwrotu.
      • 27.11.15, 22:52
        szukam absolwenta 200butelek
    • 23.07.12, 17:03
      Witam, mam do sprzedania 14 kartonów wódki Stock 0,5 litra. Wodka została po weselu, w kartonie jest 12 szt, kartony są nienaruszone, alkohol zakupiony w hurtowni w Wadowicach. cena za 1 szt 19,20
    • 11.01.13, 10:27
      Cześć,
      mam możliwość zaoferowania atrakcyjnej ceny w, a także dowozu na terenie Wielkopolski. w zależności od budżetu polecam Luksusową, Absolut bądź Finlandię nr. 785-676-744
    • 17.02.13, 13:00
      Ile kupowaliście wódki na wesele? Starczy 0.5l na osobę?
      • 16.03.13, 20:20
        U mnie było 0,5 l Pana Tadeusza na osobę. Generalnie chyba tak ludzie najczęściej liczą.
    • 26.03.13, 22:46
      Wódke kup taką na jaką Cię stać. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć, ale jak mają to być 20 PLN to czysta żołądkowa, czysta żubrówka itd. 25 PLN wyborowa smirnoff więcej to już cię stać na finlandię a jak nie chcesz przekraczać 20 PLN to krupnik jest najpewniejszy i nikt Ci nie zarzuci, że masz lichą gorzołę bo każdy ją pije (bo jest w tania dobra i dostępna w biedronce). Marki które wymieniłem najczęściej młodzi przywożą na swoje wesela. Jeżeli chodzi o to gdzie kupić, to nie kupuj w hurtowniach tylko w markecie!!! Tam alkohol jest pewny. No i nie musi to być Makro bo mit że tam jest najtaniej już dawno został obalony. Jak jesteś z Cz-wy to szukaj promocji w Tesco lub Auchan. W Auchan była taka promocja, że jak kupowałeś powyżej 50-60 butelek, to dostawałeś do każdego litra wódy 0,5 albo 1l Pepsi gratis. Już dokładnie nie pamiętam. Na początku dawali w litrowych petach, później już tylko w dwóch. Na sale tego nie wstawisz, ale jak dają darmo :). Dowiedz się dokładniej dzwoniąc na dział do marketu. Do Makro też możesz zajrzeć, ja właśnie tam kupiłem niemiroffa na swoje wesele bo jak brałeś karton to 0,5 dorzucali gratis :). Jak się nie możesz zdecydowac na alkohol to kup kilka butelek różnych marek, zaproś przyszłego teścia i tatę do stołu i próbujcie. Warunek nie wszystko na raz :). Jak byś miał jeszcze jakieś pytania chętnie pomogę. Zorganizowałem już z 100 wesel w moim lokalu tak więc mam praktykę. Pozdro Bartek
      • 26.03.13, 22:49
        p.s. A co do ilości to standard to 0,5l na osobe na 1 dzień, 0,7 na dwa dni. Liczysz i nieletnich i staruszki. No chyba, że 50% rodziny to abstynenci albo w drugą stronę piją ile widzą wtedy dodajesz lub odejmujesz od całości około 20%. Alkohol na zastawkę, bramkę różnie to nazywają licz osobno. Ja zostawiłem raptem 72 butelki na bramkach, ale i tak rekordu nie pobiłem :)
      • 29.03.13, 14:35
        @bartekrestauracja skąd teza, że nie należy kupować w hurtowniach tylko w markecie? a skąd wg Ciebie mają alkohol markety jeśli nie z hurtowni? jako reprezentant hurtowni mogę co prawda wydawać się nieobiektywny, ale klienci, z którymi mam do czynienia skarżą się raczej właśnie na alkohol w marketach. często wydaje im się on gorszy i chodzi tu zwłaszcza o pewien popularny tani dyskont, którego nie chcę wymieniać. jako przedstawiciel mam możliwość zaoferowania bardzo dobrej ceny i dowozu. który market to zaoferuje?
        • 03.04.13, 12:54
          Skąd teza zapytasz?? Bo korzystałem z usług jednej i przywieźli mi raz coś co do wódki podobne było. Przyznaję, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka i wierzę, że w Czewie i jej okolicy jest sporo rzetelnych hurtowników handlujących super towarem. Sam znam przynajmniej 2 takie hurtownie. Jest to forum i każdy wyrazić swoje opinie może. Ja nie mam marketu i interesu w tym, żeby odstraszać Wam klientów. Odnośnie cen nie dyskutuje. Dowozu fakt, żaden market nie zapewnia. W niektórych jest możliwość zwrotu w ciągu 7 dni od daty zakupu, ale kto by czekał z zakupem % na ostatnią chwilę?!. Pozdrawiam i życzę powodzenia w interesie
          • 04.04.13, 10:27
            Dziękuję. Nasza firma pracuje na swoją renomę od 15 lat i choć zdaję sobie sprawę, że trudna sytuacja rynkowa i ostra konkurencja zmuszają często hurtownie czy producentów do nieuczciwych zagrań (słyszałem o przyklejaniu akcyz, rozcieńczaniu wina czy gorszej wódce i wielu innych zachowaniach) jednak nie chciałbym, aby podobne incydenty rzutowały na całą branżę. Zwłaszcza, że dotyczą również (a może i przede wszystkim) marketów, które poprzez przetargi zbijają ceny do granic opłacalności i wymagają najbardziej preferencyjnych warunków na każdym polu. Pozdrawiam serdecznie!
          • 14.04.13, 23:21
            Ja korzystałam z hurtowni, znalazłam info o promocji przez stronę pana tadeusza (konkretnie tutaj - goo.gl/3JGaK ) i tam dzięki przedstawicielowi namiary na hurtownię. Mam wrażenie, że jeśli na głównej stronie polecają kontakt z przedstawicielem, który może wskazać hurtownię z najtańszym alkoholem, to raczej pewna sprawa. Przynajmniej w moim przypadku nie było żadnych zastrzeżeń.
            • 08.05.14, 11:25
              Panowie i Panie doradźcie hurtownie ewentualnie jeśli na forum jest przedstawiciel hurtowni/producenta zapraszam na PW.
              Póki co wybór jest między smirnoff, żubrówka biała, żołądkowa de lux.
      • 21.06.16, 09:00
        ,,Jeżeli chodzi o to gdzie kupić, to nie kupuj w hurtowniach tylko w markecie!!! Tam alkohol jest pewny."
        Co do pewności zakupu w markecie to niestety nie jest prawda.W 2014/2015 olbrzymie ilości podrabianych wódek były sprzedawane w lidlach i kauflandach z fałszywej fabryki,która sprzedała im ponad 100 tirów.Było prowadzone śledztwo,ale niestety nie wiem jak się skończyło... .O takich historiach w mediach się nie usłyszy,bo są w rękach niemieckich lub uzależnione są od ich reklam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.