• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zespół muzyczny AVANS proszę o opinie?

• 11.10.07, 19:00
    Witamy, Mamy na oku zespół AVANS z Rudnik kolo Częstochowy.

Prosimy o opinie na temat tego zespołu!!!!

czekamy niecierpliwie
    Edytor zaawansowany
    • 27.10.07, 23:52
      Niedługo musimy zamówić zespół. Słyszał ktoś komentarze na temat tego zespołu????
      • 17.07.08, 15:21
        Ja również proszę o opinię na temat tego zespołu.
        • 18.07.08, 12:25
          Bardzo fajny zespół ! Grają skoczną muzykę dla każdego i mają szeroki repertuar.
          Szczególnie mnie miło zaskoczyli gdy narzeczony zamawiał 2 dedykację i w formie
          podziekowania za zagrane piosenki chciał dodatkowo wynagrodzic zespół (w moich
          rejonach to norma) , pan z zespołu grzecznie przeprosił i powiedział że
          piosenki były gratis.
          Polecam ten zespół !
      • 18.07.08, 20:54
        W tym roku grali u znajomej. Bardzo żywiołowy, energiczny zespół, widać ze lubią
        to co robią, fajna muza do tańczenia, jest OK. sam poszukuje podobnych klimatów
        ale w przyszłym roku mój termin mają zajęty
    • 08.11.13, 19:04
      Witam, mieliśmy zespół u siebie 5.6 Pażdziernika 2013... Cóż krótko i na temat trafiliśmy idealnie, graja długo i pod gości. Nie pija do nieprzytomności, trzymają fason do końca. terminy maja bardzo napięte ale warto o nich powalczyc. nie bede sie zbytnio rozczulał, proponuje tak jak my zadzwonić do nich i podjechać na jakieś wesele gdzie będą grali i zobaczyć o czym pisze. Pozdrawiam Konrad Zaneta
      • 18.11.13, 12:01
        witam, a czy na Państwa weselu zespół występował w składzie 3 mężczyzn i kobieta czy może 2 mężczyzn i kobieta bo po stronie internetowej widzę, że skład się zmienił i przyznam, że mam trochę mieszane uczucia, a mają grać na naszym weselu w przyszłym roku. Jeśli mogłabym też prosić o krótki opis zabwy i bawienia gości to też będę bardzo wdzieczna. Pozdarwiam.
        • 18.11.13, 20:16
          2 kobiety + 2 mężczyzn to obecny skład, we wrześniu tego roku byłem na weselu gdzie grali i na własne uszy :) mogłem się przekonać jak fajnie może brzmieć zespół weselny, rewelacyjny wokal, długie bloki muzyczne, ciekawe prowadzenie wesela, prawdopodobnie oni zagrają na moim weselu w 2015roku :)
          • 19.11.13, 09:18
            no właśnie my mamy ich na wesele w przyszłym roku ale jak podpisywaliśmy umowę byli w innym składzie, o tym, że się zmieniło dowiedzieliśmy się przypadkiem ze strony, nie od nich i zastanawiam się, czy nie stracili na instrumentach. Sebcio6 a na tym weselu co byłeś to byli w tym obecnym już składzie czyli 2+2? Nie ukrywam, że martwi mnie jedna rzecz, razem z tym członkikem, który odszedł odeszła gitara bo nowa wokalistka gra na klawiszach (jak 2 innych członków) a jednak instrumenty też są ważne. Aha i jakbym mógł jeszcze napisać jak prowadzą imprezę to też byłoby fajnie :)
            • 19.11.13, 17:20
              tak, grali już w składzie dwie panie + dwóch panów i na pewno mieli też 3 lub 4 gitary które odpowiednio do piosenki zmieniał jeden facet, zrobili na mnie bardzo duże wrażenie bo wszyscy śpiewali na głosy z jajem i energią od początku do końca wesela (rzadki przypadek wśród zespołów), mam nadzieję że wystarczy im tego poweru przynajmniej do 2015 roku kiedy będę robił swoje wesele :), zabawa prowadzona w fajnym stylu bez "wiochy", z konkursów pełno śmiechu dostarczył worek z ciuchami
          • 20.11.13, 18:42
            a na stronie mają zdjęcie w przebraniu (peruka, okulary), czy w ten sposób też wzbogacają swoje występy?
            • 07.01.14, 20:21
              a jaki jest koszt wesela jednodniowego 2015 rok?
              Ile godzin grają?
              • 13.05.14, 12:12
                Witam zespół Avans grał na moim weselu w kwietniu tego roku i cóż mogę powiedzieć? Ledwo wyszłam z sali - tak stopy bolały! Goście zachwyceni - całe 2 dni skakali! Zespół gra kilka kawalków z rzędu - średnio 7-8 ale jak jest zabawa to i po 10-12, przerwy krótkie raptem 10 minut, chyba, że jest coś ciepłego to oczywiście ciut dłużej tak zeby goście mogli spokojnie zjeść. Była i taka sytuacja, że zapowiedzieli przerwe na posiłek ale widząc niechęć ze strony najedzonych już gości stwierdzili krótko: "kto chce zjeść idzie zjeść a kto nie to bawimy się dalej" i grali dalej ku uciesze kilkudziesięciu osób :) oczepiny przeprowadzają fajnie i sprawnie, konkursy zgodnie z tym jak się umówią z młodymi - u nas akurat były 2 w drugim dniu - konkursy bez niesmacznych elementów za to pełne śmiechu. Poza tym jakieś krótkie można powiedzieć zabawy w trakcie tańca dla wszystkich gości. co do godzin w pierwszy dzień grają do 4-5 to tez w dużej mierze zależy od sali, do której jest wesele a w drugi standardowo 15-22, choć my akurat przedłużaliśmy :)
                No i co dla mnie było bardzo istotne - pod katem muzycznym też z czystym sumieniem mogę polecić - śpiewają czysto bez żadnych wspomagaczy typu mikser, dzięki czemu każda piosenka brzmi inaczej, a to niestety bolaczka wielu zespołów, które mają słabe wokale i wspomagają się mikserami czego efekt jest taki, że wszystko brzmi w tonacji i klimacie disco polo.
                Mają tez fajne podejście przed weselem - mozna się umówić, spotkać pooglądać wesela na których byli, wszystko dgrać i dogadać.
                Ze swej strony naprawdę szczerze polecam :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.