Dodaj do ulubionych

zespol Avanti bardzo prosze o opinie

22.02.08, 02:30
Czy ktoś sie bawił przy zespole Avanti bardzo bym prosiła o opinie na temat
tego zespołu czy fajnie grają i czy mają ciekawe zabawy.Mam wesele w 2009 i
ciężko znaleźć dobry ale niezbyt drogi zespół.Bardzo proszę o pomoc. Z góry
serdecznie dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • monia81f 13.03.08, 16:42
    Hej ludzie - macie jakieś opinie na temat tego zespołu? Bawił się
    ktoś przy ich muzyce? Bardzo prosimy o wpisy!!!
  • monia81f 24.05.08, 12:03
    Ponawiamy prośbę na temat zespołu Avanti - chyba z Wielunia - 3
    osobowy skład. Bawił się ktoś przy ich muzyce, co o nich sądzicie?
    Słyszałam, że grają tylko polskie piosenki.
  • gosia122683 03.09.08, 08:23
    Mamy wesele 6 września, czyli za 2 dni. Gra u nas zespół Avanti z Wielunia. Damy
    znać po weselu jak było :)
  • brevis1 05.09.08, 09:28
    witam !
    Jeśli ogłoszenie o potrzebie zespołu na wesele jest jeszcze
    aktualne to zadzwoń tel 606450920 lub e-mail blueheaven@poczta.fm
    pozdrawiam dariusz
  • dj_lepszy 08.09.08, 19:11
    Witam,
    jestem Dj'em, wraz z kolegą konferansjerem (dziennikarz Słowa
    Sportowego) zajmujemy się muzyczną oprawą wesel oraz imprez
    okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT
    kom. 606403797
    gg 807557
    mail djlepszy@wp.pl

• elizabeth-1 09.09.08, 12:34
    U nas ten zespół grał na weselu i jestem bardzo zadowolona z mężem
    umieja zabawić weselników;-))) duzo zabaw i fajnie grają!!! bez
    obaw ! polecamy !!!!
  • madzik0 16.11.08, 22:07
    Witam.Próbowałam się bawić przy tym zespole na weselu tego roku i mogę
    powiedzieć z całą odpowiedzialnością,że grali strasznie."Hity" disco polo
    przerobione na muzykę dance(jakby na weselu były same młode osoby).Hałas i
    kolorofony dają po uszach i oczach.Wszystko na jedno kopyto,a ich "fanfary"
    obudziłyby zmarłego.Facet,który tam gra zdecydowanie za dużo gadał-i chyba tylko
    on się tam dobrze bawił.Nie poleciłabym tego zespołu nikomu,ale to tylko moja
    subiektywna ocena.Pozdrawiam.
  • ectasy22 27.11.08, 00:31
    witam .......bawiłam się przy tym zespole ........jest dwóch facetów
    którzy udawają ze grają (bo wszystko leci z mida)...."graja" same
    disco-polo......nie podobało mi się kompletnie.....w życiu nie
    wziełabym ich na swoje wesele....Polecam kapele 5-osobowa..No Name z
    Cz-wy....bardzo fajnie grają
  • marianek1974 27.08.09, 21:43
    A ja uważam że bardzo fajnie graja !!!
    Rozbawić gości potrafią do łez...
    Polecam.Kamerzysta
  • mysha87 06.04.10, 21:40
    Ma ktos jakies opinie na temat zespołu:)? Mamy wesele latem i wybralismy ten zespol:D Prosze o opinie;]
  • mysha87 06.04.10, 21:40
    Ma ktos jakies opinie na temat zespołu:)? Mamy wesele latem i wybralismy ten zespol:D Prosze o opinie;]
  • mysha87 21.07.10, 21:48
    Z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół. Grali u nas 17 lipca!:D
    Wokalistka (dominika) jest poprostu boska. Panowie również. Serdecznie
    polecam zespol AVANTI!! Jak ktos ma jakies pytania prosze na maila:)
  • iziaberka 09.08.10, 00:05
    Mysha87 czy mogłabyś podać aktualnego maila. Przychodzi mi wiadomość, ze mój
    mail nie dociera.
  • mysha87 25.09.10, 22:17
    mysha87@wp.pl

Przepraszam ze tak pozno:)
  • lobiko 13.08.10, 17:36
    Zespół wart polecenia,grają super,mają bardzo uzdolnioną wokalistkę z mocnym głosem,dobrze brzmi w każdej piosence.Bawią gości potrafią rozruszać towarzystwo! ogólnie spoko ;D
  • aggy27 06.09.10, 13:55
    Ja bawiłam się ostatnio przy tym zespole i nie polecam. Grają tak sobie wszystko na jedno kopyto wąski repertuar większość piosenek to nieznane disco polo jakby nie było innej muzyki. Najlepsze, że w dzień poprawin ten sam schemat ...wodzirej przezabawny aż nadto męczący
  • dudek_1980 07.09.10, 20:22
    Nie zgadzam się z tą opinią. Zespół gra rewelacyjnie i naprawdę są godni polecenia !! Ich repertuar jest dość obszerny i dopasowany do gości w każdym wieku, u nas wszyscy bawili się świetnie !! A co do prowadzącego to wygadany facet z ogromnym poczuciem humoru. Avanti bawi gości !! Gorąco polecam !!
  • ruda149 07.09.10, 20:34
    Ostatnio bawiłam się przy tym zespole i sądzę, że grają zaj...ście !!! Wokalistka ma piękny, silny, czysty głos ( poprostu ciary idą ), chłopaki grają rewelka oczywiście śpiewają równie nieżle, ale najfajniejsze są ich duety pasują do siebie i uzupełniaja się w niektórych piosenkach. Wiem, że państwo młodzi zadowoleni :) my również ;) Miśka
  • nika_92 07.09.10, 21:13
    Jestem takiego samego zdania, są super :) ! Ich repertuar troszkę się rożni od innych zespołów, to z plusem dla nich, przynajmniej nie przynudzają jak to się zdarza na typowych weselach przy zwykłej kapeli, idą z duchem czasu. Najbardziej podobała mi się na poprawinach godzinka dyskoteki, niezła muza, lasery, dym zgaszone światło i efekty światle..Przyznam robi wrażenie !!! Wokalnie są w stanie zagrać i zaśpiwewać wszystko. Przedewszystkim bawią gości :) Zabawa- lot w kosmos, ubaw po pachy !!! Polecam AVANTI !!! :)
  • daro_diablo 13.09.10, 20:05
    Zespół jest SUPER! Grali niedawno na weselu mojego kumpla i rzeczywiście dali czadu, a ta zabawa przekomiczna, sam miałem ruski hełm na głowie, ale jak oglądałem nagranie to zryw po pachy, gością naprawdę się podobało. Wokalistka- zjawiskowa, co za oczy.., co za usta.., co za ciało.., a głos nieziemski, jak wyskoczyła do nas na salę i zaczęła śpiewać You can dance to porwała momentalnie wszystkich gości na parkiet- do wspólnej zabawy, przesympatyczny zespół naprawdę godny polecenia, myślę, że w przyszłym roku zagrają u mnie na weselu, nigdzie nie znajdę lepszego zespołu niż Avanti !!!
  • monika7721 22.09.10, 17:03
    Ma ktoś może namiary na ten zespół, fajnie grają ale nigdzie nie ma ich ofert... proszę zależy mi na czasie ??
  • nika_92a 23.09.10, 16:47
    Jeśli nie jest za późno,to podaję Ci ich aktualny numer telefonu: 505 026 743 i adres e-mail: avantimusic@vp.pl Pozdrawiam:)
  • monika7721 24.09.10, 07:40
    Nie, nie jest za późno, ślub mamy dopiero w przyszłym roku ale już teraz sprawdzamy wolne terminy i zbieramy opinie o zespołach. nika_92a możesz mi napisać co sądzisz o tym zespole ?? Bylabym Ci bardzo wdzięczna, tylko proszę szczerze...
  • nika_92a 24.09.10, 22:11
    Napisałam już opinię pod loginem nika_92, tylko przypadkiem zablokowałam sobie to konto i załozyłam nowe dodając tą jedna literkę, także nika_92 to też ja. Nie masz się co zastanawiać, zespół jest naprawdę super i z czystym sumieniem mogę go polecić, mówię szczerze. Także dzwoń lub pisz do nich i zajmuj termin. :) Pozdrawiam i dziękuje za zaufanie :)
  • mysha87 25.09.10, 22:22
    Ja tez polecam :) Było rewelacyjnie:) Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie jeszcze pobawic przy ich akompaniamencie;D YCD rządzi!! My zadowoleni na maxa i cała rodzina równiez;)
  • monika7721 06.10.10, 18:03
    Już wiem jaki to zespół, niedawno bawiłam sie na weselu znajoych i traf chciał, że tam grali, muszę przyznać, że wszycy mieliście rację zespół fantastyczny i pomimo drętwego towarzystwa rozbujali atmosferę. Pozatym prywatnie to bardzo sympatyczni ludzie, tworzą zgrane trio.
  • kuba-r86 09.10.10, 14:31
    Zespół super- ale wokalistka dominika nie chciała się ze mną umówić :(
  • jjkllmno 20.10.10, 14:24
    Avanti to bardzo fajny zespół. Grają świetną muzykę i doskonale bawią towarzystwo, jednym słowem robią kawał dobrej roboty. Polecam
  • anonimowanka1234 07.11.10, 16:02
    Zespół AVANTI gra wyśmienicie !!! To super ludzie do tego bardzo utalentowani, dwa ciacha i jeden cukiereczek. Uwielbiam ich, grają THE BEST :)
  • ggggggryz 09.11.10, 18:40
    Mi najbardziej podobał się cukiereczek (domi), fajny zespół fajny bawią gości ale to jak ona śpiewa- ciary idą... mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pobawię się przy ich muzyce. Avanti super !
  • martusiaaaaa 19.11.10, 15:33
    A mi nie bardzo się podobało, chociaż moj mąż przesiedział z orkiestrą prawie połowę wesela.
  • fanavanti 19.11.10, 15:44
    A mi się bardzo podobało, zreszta jak innym gościom wszyscy byli zachwyceni. Grają super i śpiewają. Dominika ma głos nie do opisania !!! ( pozdrowienia od Bogusi ). Współpracują, sympatyczni, wygadani, uzdolnieni. Bawią gości, ale kochanie jak się siedzi odonsaną za stołem to nici z udanej zabawy, a teraz nie masz co zazdrościć martusiu. Pozdrowienia dla zespołu :)
  • panstwomlodzi 22.11.10, 19:02
    Już niedługo nasze wesele, chcielibyśmy się dowiedzieć jak prezentuje się zespół avanti, i jak się zachowują na weselu, bo w kwesti grania wasze opinie na ich temat są bardzo pozytywne ? Prosimy o opinie Państwo Młodzi
  • maniek.13 12.12.10, 21:30
    Zle to malo powiedziane
  • julia_m1 13.12.10, 19:57
    Hej maniek.13! co to znaczy ''źle to mało powiedziane"? co tym sugerujesz? źle grają? źle śpiewają? bardzo proszę o jakieś konkrety! dzięki!
  • gabi19_9 14.12.10, 16:51
    Grają fajnie, śpiewają również, ale są gusta i guściki, nie wszystkim się podoba, my z mężem gorąco polecamy :)
  • niuniek00000 19.12.10, 10:52
    Zespół avanti z Zagrza to chała, a perkusista to zadufany cwaniaczek... grają dla siebie nie dla gości, nie polecam. Te dwa zespoły bez porównania Avanti z Częstochowy jest super, chylińska wymiata. Niedługo spędzę z nimi sylwestra i z góry wiem że będzie zajebiście, może teraz uda mi się zatańczyć z wokalistką. :) pozdro
  • h8ulhkuhihuj 06.01.11, 12:07
    Zespół spoko, spędziłem z nimi sylwestra i było głośno, ale tak chyba być powinno,dali czadu, bawiliśmy się super ! :)
  • olciak_ciach_ciach 17.01.11, 19:59
    Fajna Orkiestra !!!... cholera Fajna Orkiestra !!!, Fajna Orkiestra !!! mówie wam Fajna Orkiestra !!! :):):):):):) pozdrawiaki
  • tiramisu86 27.06.11, 22:17
    W przyszlym roku mam wesele swoje i zdecydowalismy sie z narzeczonym na zespol Avanti:) podoba nam sie, sluchalismy na zywo i jest ok. Ale bardzo prosze o opinie terazniejsze, tzn jakos moze z ostatnich dwoch trzech mieisecy, moze ktos byl na weselu gdzie oni grali:) bardzo prosimy :)
  • smerfetka210 31.05.12, 20:17
    Czy ma ktoś rozeznanie ile bierze zespół Avanti za 2dniowe wesele?
    Polecacie ten zespół? :)
  • moni_ka28 31.05.12, 22:47
    Witam jeśli chodzi o zespół AVANTI z Wielunia to szczerze polecam:-) Bawiłam się przy ich muzyce miesiąc temu na weselu mojej koleżanki. Są to naprawdę fajni ludzie którzy potrafią rozbawić towarzystwo, mają fajne zabawy i dużo fajnej muzyki. Jeszcze raz szczerze polecam:-)
  • smerfetka210 01.06.12, 11:04
    Dziękuję bardzo za opinię :)
  • smerfetka210 01.06.12, 11:39
    Jeszcze pytanko :
    A czy grają też jakieś nowsze kawałki? Czy głównie disco-polo?

:)
  • moni_ka28 01.06.12, 18:02
    Witaj z tego co pamiętam oprócz disco polo i typowo weselnej biesiady grali sporo utworów zagranicznych takich zespołów jak: September, Activ, Akcent itp.pozdrawiam
  • kaska2886 08.08.12, 15:03
    Czy polecacie zespół AVANTI? Czy ktoś się bawił ostatnio na weselu na którym grali?
  • aga7462 08.10.12, 21:36
    Witam bawiłam się z chłopakiem ostatnio na weselu gdzie grali :było jednym słowem super planujemy nasz ślub na koniec 2014 i z pewnością poprosimy ich o poprowadzenia naszego wesela jeszcze raz polecam Aga :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka