Dodaj do ulubionych

DJ MARIO - prośba o opinie

19.11.08, 18:58
Witam. Planujemy na nasze wesele zatrudnić DJ MARIO.
Czy ktoś był na weselu granym przez tego Pana?
Jak wygląda współpraca z tym Panem?
Będziemy wdzięczni za opinie
Edytor zaawansowany
  • motylek.24 19.11.08, 19:42
    Witam my mieliśmy przyjemność zatrudnić p.Mariusza na naszym weselu, to
    profesjonalista w każdym calu .Goście bawili się świetnie ,nie tylko puszczał
    utwory ale z klasą i humorem prowadził jako wodzirej całą imprezę.Możemy bez
    wahania go polecić,wcześniej grał na weselu u mojej koleżanki i bardzo się nam
    spodobał dlatego się na niego zdecydowaliśmy i to był strzał w 10!
  • silverro 24.11.08, 17:49
    Ma ktoś może jakąś płytę z wesela granego przez DJ MARIO. Byłbym
    wdzięczny za wypożyczenie takowej płyty. Zależy mi żeby zobaczyć jak
    wygląda impreza prowadzona przez tego Pana. Nie byłem jeszcze na
    weselu prowadzym przez Dj'a, dlatego mam wątpliowści czy to dobry
    wybór.
    Jeżeli ktoś mógłby wypożyczyć płytę z wesela granego przez DJ MARIO
    proszę o info na maila: sylwek_w@o2.pl
  • mila.26 24.11.08, 22:00
    Ten Pan grał na naszym weselu i goście świetnie się bawili.My tez rozważaliśmy
    kwestie d.j , zespół . Ostatecznie wybraliśmy dj i nie żałujemy tego wyboru .
    Podaje nr tel 605-544-248 najlepiej zadzwoń i poproś o wypożyczenie
    płyty.Pozdrawiamy
  • wladekfortuna 25.11.08, 10:26
    Tu konkurencja sie wypowie - DJ Mario to udana impreza dla wszystkich
    Bierzcie w ciemno! No chyba że zobaczycie zespól SotomiX - inny od wszystkich
    www.sotomix.ecom.net.pl
  • mnietek33 19.01.10, 13:02
    Swietnie gosc prowadzie imprezki - POLECAM 100%
  • mar.28 05.01.09, 23:37
    Witam wszystkich i pozdrawiam !!!!
    www.katalog.slubne-targi.pl/slub-1145.html
  • olawerner86 21.10.09, 22:22
    Witam serdecznie we wrześniu byłam na weselu gdzie grał DJ,Mario u mojej
    koleżanki i bardzo mi się podobało goście bawili się super .Sama szukałam dj na
    przyszły rok i juz znalazłam a nie jest łatwo bardzo mi sie podobało wiec polecam
    pozdrawiam OLA
  • ekruszynka 22.10.09, 12:59
    Szczerze polecam, rówież bawiłam się na imprezie prowadzonej przez
    pana Mariusza. Świetna zabawa i profesjonalna obsługa.
    Pozdrawiam
  • kasiatomek08 28.10.09, 22:29
    Dj.Mario grał na naszym weselu w sierpniu tego roku możemy powiedzieć o tym Panu
    tylko same dobre rzeczy bawiliśmy się bardzo dobrze goscie bardzo chwalili dj
    wiec jeszcze raz bardzo dziękujemy za oprawę muzyczna i polecamy.
    Kasia i Tomek
  • yannkesi 10.01.10, 20:33
    Do wszystkich niezdecydowanych :}
    Pan Mariusz prowadził nasze wesele 21.11 2009 i jestesmy w 100% zadowolenie tak
    jak i nasi goście.Wesele nie było duże 53 osoby - ale p.Marusz rozkręcił
    wszystkich od samego początku.Z czystym sumieniem polecamy wszyskim skorzystanie
    z jego usług.
  • obserwator150 21.01.10, 01:08
    Ja jednak proponuje troszke nie ufac tym wszystkim wpisom na forum na temat dj mario i o to przyklad na ktorym P. Mariusz sie przejchal wystawiajac sobie opinie a zapominajac ze IP na ogolnym forum sie pojawia forum.gazeta.pl/foru/w,55,100852832,103612720,Re_DJ.html oto wlasnie przyklad. Szukalem informacji w necie i okazalo sie ze jest ot grupa z agencji atrystycznej gdzie kazdy z nich mogl wystawic opinie.
  • wb81 21.01.10, 17:08
    My jestesmy bardzo zadowoleni z pracy pana Mariusza, mielismy wesele
    w 2009 i wszyscy goscie bardzo dobrze sie bawili, szczerze polecam !
  • panimloda23 22.03.10, 22:53
    JA BRAŁAM ŚLUB W ZESZŁYM ROKU WRZESIEŃ KORZYSTALIŚMY Z USŁUG DJ.MARIO I POWIEM
    SZCZERZE ZE GOŚCIE I MY BAWILIŚMY SIĘ FANTASTYCZNIE SUPER PROWADZENIE Z HUMOREM
    ,MUZYKA ODPOWIEDNIO DOBRANA DO WIEKU GOŚCI BAWILI SIĘ CI STARSI I MŁODZIEŻ ,BYŁY
    TEZ KONKURSY I ZABAWY NA POZIOMIE .POLECAMY KINGA -TOMEK
  • aipk 12.04.10, 03:06
    Gra ok chociaż się nie wysila zbytnio, aha i poproście żeby nie wieszał
    na pół sali swojego baneru reklamowego 2x3m :-)
  • anika8q 04.05.10, 21:21
    Gra super ,fajny-profesjonalny dj
    polecam
  • pitkiki 29.06.10, 14:43
    Witam, DJ Mario grał u nas na weselu i...., nic złego powiedzieć nie możemy na
    jego temat. Zadanie wykonał w 99,9%. Sprzęt, który posiada spokojnie wystarcza
    do grania na salach weselnych. Jako osoba też fajnie prowadzi imprezę ( nie stoi
    tylko za konsolą i puszcza muzę ) zachęca gości do zabawy fajnie potrafi
    wkomponować dzielić muzykę kiedy wolniej kiedy szybciej. Warto jedynie zaznaczyć
    jaką muzykę chce się mieć na imprezce aby nie było niemiłych scysji np. od nas
    otrzymał pendriva z 600 MB muzyki do wykorzystania. Pozdrawiam
  • obserwator150 29.06.10, 16:01
    dlaczego wszyscy kiedy watki na ich temat uciekaja na druga strone to podbijaja
    je z innych loginow? tak jak ten i nie tylko ?
  • fifka3 29.06.10, 17:35
    Mocne słowa - nie wiem czy masz tak duże problemy z oczami żeby nie zauwazyc ze
    " PITKIKI" Miało 26 . czerwca swoje wesele w sali Wrzosowy Dwór i grał na nim Dj
    Mario - więc dlaczego nie mogą wystawić i jemu opinii. Widzę że jestes chyba
    słabą konkurencją której "Żal d........
    ściska" bo inni lepiej wykonuja swóje zadanie!!!
    Zanim napiszesz kolejną nie potwierdzoną bzdure lepiej sie dwa razy zastanów.
  • obserwator150 30.06.10, 00:06
    Widze ze bardzo sie uniosles, pewnie jestes przyjacielem jego. Ja tylko zauwazam fakty ze ta opinia zostala wystawiona dla mnie jakby troszke wymuszona. Po za tym juz pokazalem jak sobie wystawia sam opinie ten gosc. Jest tu takich wielu co tak sobie wystawia opinie. Moze wedlug mnie kazdy zespol, barman, kucharz, fotograf, kamerzysta, kelner, szef sali, powinien nagrywac na video opinie o nim wystawione przez mlodych a potem wrzucac na strone ? Moze wtedy by wszyscy byli wiarygodni i zadowoleni. Jakbym byl z konkurencji to bym nie pisal w ten sposob tylko bym napisal ze gra fatalnie a tego nie moge zrobic bo nigdy czlowieka nawet na oczy nie widzialem i jak do tej pory nie bylem na weselu ktore gra ale kiedys pewnie bede. A moze nie jestem z konkurencji tylko jestem jego przyjacielem i specjalnie robie w okol tego szumu zeby mu zrobic wieksza reklame? W koncu niewazne co sie o kims mowi wazne ze sie mowi i wtedy jest reklama i popularnosc ;)Najwazniejsze ze cel zostaje osiagniety :) Pozdrawiam zdenerwowanego
  • pitkiki 26.08.10, 17:40
    Tak sobie po jakimś czasie wszedłem na forum i .......... Nie wiem czy jest sens
    tutaj cokolwiek pisać. Moją opinie napisałem rzetelnie podałem maila ( z resztą
    kilku osobom udzieliłem info na maila prv.) aby ktoś mógł z tego skorzystać a tu
    takie bzdety się wypisuje.
    Pozdrawiam wszystkich o zdrowym podejściu do forum a reszcie mówię basta.
  • nesta319 11.07.10, 14:42
    Witam ja również bawiłam się na weselu z DJ Mario w maju tego roku i powiem
    szczerze że było ok poza tym że DJ każdą piosenkę zapowiadał i robił przerwy
    między jednym a drugim utworem,uważam że wszystko powinno odbywać się trochę
    płynniej-mniej gadania więcej muzyki.
  • agata_1970 20.07.10, 17:10
    Bardzo fajnie prowadził cała imprezke - bawilam sie na weselu w Pokerze na
    Sabinowie - naprawde świetny repertuar w połączeniu z wodzirejka-extra
  • coramunro 22.07.10, 16:10
    Profesjonalista,ciepły, miły głos, dowcipne komentarze, jedyne co można
    skorygować, to muzyka grana w przerwach, gdy goście jedzą posiłki. Powinna być
    trochę ciszej, bo jeśli parkiet jest w tej samej sali co stoły, to ciężko
    rozmawiać.
  • oliwka_1982 27.08.10, 20:04
    DJ Mario grał u nas tydzień temu na weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cała
    rodzina na początku "nie ufała" dj-owi, bo wszyscy twierdzili, że na weselu
    potrzebny jest zespół, ale po naszym weselu wszyscy zmienili zdanie i
    stwierdzili, że DJ jest lepszy od zespołu. Muzyka była świetna i przede
    wszystkim dostosowana do naszego gustu. Dj puszczał długie bloki muzyczne - tak,
    że każdy na końcu miał już dosyć, ale jednocześnie każdy miał ochotę tańczyć,
    pomimo braku sił. Podczas przerw rozlegała się spokojna muzyka, która nie
    przeszkadzała w rozmowie. Profesjonalne prowadzenie całego wesela - gorąco polecamy!
  • justyna-8203 09.09.10, 21:39
    Swoje wesele miałam teraz w sobotę 04.09.2010 i wierzcie mi, że ten dj jest wart każdych pieniędzy. Na żadnej imprezie z zespołem nie ubawiłam się tak, jak na własnym weselu.
    Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała możliwość uczestniczyć w imprezie z Jego udziałem.

Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :-)
    Justyna i Przemek
  • wide30 19.11.10, 11:59
    Cześć byłem na weselu w tym roku na sali Złote Arkady grał tam właśnie DJ.MARIO powiem ze bawiłem się bardzo fajnie sala tez super polecam
  • misiaa24 22.12.10, 22:20
    Ja również bawiłam się na weselu które prowadził ten dj było to w sali Diament i wesele wyszło bardzo dobrze szczerze polecam tego Pana
  • miss-123 13.03.11, 18:51
    Podpisuje się pod opiniami na temat dj Mario byłam w tym roku na weselu i mogę dodać tylko to ze świetna zabawa nogi bolały mnie jeszcze dwa dni po weselu
    polecam !!!
  • karmela00 14.04.11, 22:08
    Wszyscy się wypowiadają ogólnikowo a wydaje mi się,że osoby które naprawde szukaja dj i maja dylemat niczego ciekawego sie nie dowiedzą z opinii "fajnie prowadzi" "dobrze sie bawiłam"
    Proszę o konkrety typu, prowadził zabawy czy nie? ma światła,mikrofony(prowadzi karaoke) puszcza dym i bańki? myśle że każdy bedzie zadowolony z takich odpowiedzi. Pozdrawiam :)

A jeszce jedno czy jest to dj który zajmuje sie tym profesjonalnie tzn. ma utwory legalne a nie ściągniete z bearshera, który sobie dorabia po godzinach.
  • wide30 19.05.11, 23:03
    Cześć
    Jak już pisałem bawiłem się na weselu prowadzonym przez Dj MARIO i odnośnie konkretów to powiem tak: zabawy prowadził ,oświetlenie ma, efekty tez były a przede wszystkim super muzyka i świetna zabawa co jest dla mnie najważniejszą opinią !!!! --- jak się domyślam wszelkich szczegółów dowiedzieć się można ze stronki jeżeli się chce!!!
    pozdrawiam
  • juniorki69 23.10.11, 20:52
    Witam. Na naszym weselu 27 sierpnia w Radomsku grał Dj Mario było po prostu fantastycznie !!! nikt inny nie poprowadzil by lepiej naszego wesela. Goście bawili sie cudownie kazdy chwali Pana Mariusza potrafil dostosowac sie do gosci kazda prosba byla realizowana . My bylismy zadowoleni goscie weselnie takze wesele bardzo udane rowniez dzieki oprawie muzycznej. serdecznie polecam tego Dj na wesela super facet pelen profesjonalizmu i widac ze zna sie na tym co robi. Wszystko bylo tak jak marzyliśmy.
    Ala i Maciek z Radomska:)
    Pozdrawiamy:)
  • piotrekbier 11.12.11, 21:25
    Dj Mario grał również i na naszym weselu 26.11.11. Jak dla mnie rewelacja. Zabawa super pełen profesjonalizm. Muzykę puszczał taką że każdy znalazł coś dla siebie. Piosenki na życzenie, zabawy i oczywiście prośby o utwór gości wszystko to doskonale zgrywał ze sobą. Polecam jak najbardziej Dj Mario.
    Pozdrowienia serdeczne dla Mariusza od Ewy i Piotrka
    Dzięki wielkie
  • michal.jablonski1 12.12.11, 19:36
    Ja postanowiłem wejść na stronę tego Pana, bo byłem zainteresowany jego usługami, ale niestety pożałowałem tego. Ostrzegam wszystkich jego strona jest zawirusowana!!! Musiałem przez to formatować komputer. Niezły profesjonalizm. Panie Mariuszu ja już z Pana usług nie skorzystam na pewno ale myślę ze kilka słów wyjaśnień od Pana i przeprosin przydało by się. Na całe szczęście dla innych Google tą stronę już zablokowało.
  • eva86eva 10.01.12, 16:35
    My właśnie zdecydowaliśmy się na Dj.Mario wesela mamy w czerwcu 2012 .Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ,wiele osób go nam polecało - zobaczymy jak będzie na samym weselu ?
    Na pewno podzielimy się nasza opinia
    Ewa
  • pati0090 18.06.14, 12:17
    ja wchodziłam wiele razy na stronę tego pana i żadnego wirusa nie było
  • eva86eva 18.01.12, 21:38
    Tak po kilku dniach weszłam właśnie na forum i widzę że ktoś jakieś bzdury wypisuje o żenującej autoreklamie zapewne to ktoś z konkurencji nie może z boleć ze ktoś może być lepszy. Proponuje wziąć się do roboty a nie bzdury pisać
    Pozdrawiam wszystkich
    Ewa
  • michal.jablonski1 18.01.12, 23:01
    Witam. Dziwie się, że nie przejmujesz się tym co ludzie piszą tylko bronisz go i nie boisz się że Ci zepsuje wesele. Chcieliśmy skorzystać z usług tego Pana bo jako jeden jedyny dj w Częstochowie miał wolny nasz termin, więc według mnie chyba konkurencja nie ma powodów do zazdrości. Jednak jak wszedłem na jego stronę i zawirusowałem sobie komputer to zdecydowanie zrezygnowałem. Poprosiłem tego Pana o wyjaśnienia to nie raczył nic odpowiedzieć na tym forum, a dobrze wiemy, że cały czas tu zagląda i na innych forach robi sobie reklamę. Przejrzałem uważnie wpisy na jego temat i znalazłem linka jak sobie sam na forum wystawił opinie. Z resztą nie tylko on, bo jest tu sporo takich ludzi. Łatwo to zauważyć. Stwierdziłem, że na pewno nie wezmę tego dj na swoje wesele. Kolega poradził mi Agencję Muzyczną z Krakowa z której grali dj-e na jego weselu i z nimi podpisaliśmy umowę. Owszem może nie są najtańsi bo kosztuje nas to 2200 za jeden dzień ale są tego warci. Też uważam, że ten Pan sobie sam robi autoreklamę. Jeszcze jedno tak nam odpisał DJ.MARIO na maila, zobaczcie i porównajcie z innym wpisem na tym forum:
    WITAM SERDECZNIE

TERMIN NA OBECNA CHWILE MAM WOLNY
    PROWADZĘ JAKO WODZIREJ I ROBIĘ ZABAWY WSZYSTKO DO USTALENIA NAS
    SPOTKANIU
    CENA ZA WESELE JEDNODNIOWE TO 1500 ZŁ DWA DNI TO 2000 ZŁ NAJCHĘTNIEJ TO

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE NA KTÓRYM PRZEDSTAWIĘ MOJA OFERTĘ
    TERMIN SPOTKANIA DO USTALENIA TELEFONICZNIE W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ
    DZWONIĆ TEL 605-544-248 LUB 687-687-623
    POZDRAWIAM
    DJ.MARIO

Życzę powodzenia i komputera bez wirusów....
  • eva86eva 28.06.12, 08:35
    Cześć My jesteśmy już po weselu :)
    Wesele super DJ.MARIO rewelacja,goście zadowoleni ,my oczywiści też teraz szczerze możemy polecić wszystkim Pana Mariusza jeszcze raz wielkie dzięki za super wesele .
    EWA
  • aska.bialas 16.10.12, 17:55
    DJ Mario gral na naszym weselu 2 tygodnie temu i z czystym sumieniem mozemy go kazdemu polecic!!! Cala impreza byla poprowadzona z wielkim wyczuciem, klasa i profesjonalizmem i jestesmy brdzo zadowoleni, ze zdecydowalismy sie go zatrudnic.
    Polecamy wszystkim jego uslugi, nie bedziecie zalowac!!!
    Aska i Andrzej :-)
  • roza250 29.03.13, 16:44
    Witam my jesteśmy również bardzo zadowoleni z Pana Mario .Wesele nasze odbyło się w sierpniu w zeszłym roku .Radzimy wszystkim jeżeli ten Pan ma wolny termin to go rezerwuj i się nie zastanawiaj ,rewelacja! Super prowadzenie, nagłośnienie, oświetlenie. Goście bardzo zadowoleni i „wymęczeni”. W czasie wesela osoby ,które w naszej rodzinie były za zespołem muzycznym , były 100 % przekonane do DJ. Jeszcze raz polecam
    Marta
  • syrena236 04.11.13, 12:12
    Nasze wesele które odbyło się w tym roku prowadził P.Mariusz .My oraz cała nasza rodzina bardzo jesteśmy zadowoleni z dj który tak fantastycznie rozbawił nas i wszystkich gości Polecamy Dj.Mario wszystkim którzy szukają dj na wesele .I jeszcze raz dziękujemy
  • klaudka111 06.03.14, 22:25
    Czy mogłabym prosić o jakieś konkretne informacje na temat DJ Mario? Czy muzyka była grana taka jaka była wcześniej ustalona, czy robił przerwy między piosenkami czy był to ciąg muzyczny, czy były dobrze prowadzone zabawy i czy były jakieś dla dzieci? I czy ogólnie jako wodzirej potrafił poprowdzic imprezę. Bardzo proszę o odpowiedź
  • syrena236 19.03.14, 21:48
    Odnośnie repertuaru ,scenariusz naszego wesela to wszystko ustalaliśmy na spotkaniu przed weselem P.Mariusz wszystko nam profesjonalnie przedstawił , zrobiliśmy nasza listę ulubionych utworów które były zagrane na weselu ,wszystko co wcześniej ustaliliśmy ,tort,oczepiny podziękowanie rodzicom ,konkursy i zabawy Pan Mariusz wykonał profesjonalnie z humorem ,zabawy śmieszne i różnorodne na wysokim poziomie ,wodzirejka super ,bloki muzyczne różnorodne dla wszystkich ,dzieci nie było więc nie wiem czy robi dla dzieci ale myślę ze tak .
    Jako Dj - wodzirej sprawdził się w 101%
    My i goście bardzo zadowoleni
  • prezenter30 27.04.14, 23:27
    Witam
    Dj - Wodzirej na wesele
    Zapraszam na stronę
    www.mariodj.pl

• pati0090 18.06.14, 12:21
    ten pan będzie grał na moim weselu i nie żałuje decyzji. Długo szukałam. Zdecydowałam się najpierw na innego DJ który nie grzeszył brakiem profesjonalizmu. Znajoma poleciła mi Dj Mario BO GRAŁ NA JEJ weselu. Po obejrzenia filmu z wesela sama się nie niego zdecydowałam. Więcej będę mogła powiedzieć po weselu ale na razie jestem zadowolona z wyboru
  • wixen23 15.09.14, 11:05
    Pati0090 - Czy udzielisz informacji jak wypadł dj Mario na Twoim weselu ?
    Pozdrawiam
  • pati0090 15.09.14, 13:05
    Jasne tylko, że ja mam ślub dopiero w sierpniu więc jeszcze dużo czasu
  • wixen23 15.09.14, 11:08
    mając do wybory dj Porsche a dj Mario, kogo byście wybrali ? Był ktoś na imprezach prowadzonych przez obu Panów i może porównać ?
  • kasiatomek08 30.09.14, 21:12
    U nas grał Dj.Mario ale to juz było trochę czasu temu ostatnio spotkaliśmy go na weselu u koleżanki i muszę powiedzieć ze rewelacja poziom pierwsza klasa oświetlenie efekty bardzo nam sie podobało co do tego pierwszego Dj to nie byłam na weselu które prowadził ale słyszałam ze jest ok
    A ty kogo wybrałaś ?
  • prezenter30 05.03.15, 22:22
    Zapraszamy do rezerwacji terminów na 2016/2017r
    Dj.Mario & Dj.Marina

www.mariodj.pl/

www.youtube.com/watch?v=_iCGHF-UxCM
  • wixen23 19.04.15, 12:27
    Dj Mario - zobaczymy jak będzie
  • djmosquito 06.03.15, 11:04
    Najprawdopdobniej jest to najlepszyDJ pod słońcem.
    Jakby był zajęty to polecam DJ-a Mosquito:
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar i umiejętność doboru tego repertuaru ?pod? konkretnych gości
    - elastyczność i otwartość na współpracę z Parą Młodą i gośćmi
    - poczucie humoru
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    - mail: dj@dj-na-wesela.pl
  • rasiu13 27.04.15, 22:45
    DJ MARIO Bardzo mocno polecamy, nasze wesele udało się 100 procentowo nic dodać nic ująć, zabawa do białego rana. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem jak tylko będziemy mieli okazję to ponownie skorzystam z jego usług. Gorąco Polecamy.
  • kubakce 10.05.15, 21:49
    dj Mario grał na naszym weselu tydzień temu, jest genialny z całą stanowczością możemy go polecić! Muzyka była świetnie dobrana i porwała do zabawy wszystkich naszych gości i młodszych i starszych. Poza tym świetnie poprowadził zabawy i całą oprawę wesela co było dla nas wybawieniem przy lekkim ślubnym stresiku ;) POLECAMY! Gosia&Kuba
  • strozi 08.07.15, 20:41
    cześć Kuba i Gosia, chcemy wziąć dj-a Mario na nasze wesele.
    Jak wygląda sprawa konkursów? Było sporo i czy nie są krępujące?
    Jeśli jest taka szansa proszę o udostępnienie nawet krótkiego filmiku.
    Kontakt DamianMagda małpka mixbox.pl
    Dziękujemy.
  • gubanna 01.09.15, 21:29
    Dj Mario prowadził nasze wesele i szczerze go polecam ! Konkursów było kilka - wszystkie na poziomie. Bardzo sympatyczny człowiek, bezproblemowy - wszystko było zgodnie z naszym życzeniem.
  • wixen23 20.11.16, 13:49
    Wesele w maju 2015 r udało się znakomicie, nie zamieniłabym go na najlepszy zespół, o ile taki istnieje. Generalnie do zespołów czuje obrzydzenie, szczególnie kiedy kaleczą piosenki w obcych językach.
  • altyst9 26.11.15, 17:13
    Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. Chociaż ja wolę zespół niż DJ. Wesele ma się tylko raz w życiu.
  • prezenter30 22.09.16, 22:43
    Witam
    Ostatnie wolne terminy 2017r
    Rezerwacja 2018r
    Zapraszamy
    www.mariodj.pl
    Dj. Mario & Dj. Marina
  • prezenter30 16.01.18, 22:37
    Ostatnie wolne terminy 2018
    Rezerwacja 2019/2020r
    www.mariodj.pl
  • ezop0066 17.05.18, 11:45
    U mnie grał ten DJ www.djnawesele.pl/ i polecam serdecznie :) Potrafi porwać do zabawy nawet tych o dwóch lewych nogach :) Świetnie się bawiłam, goście zresztą też bardzo chwalili :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.