Dodaj do ulubionych

Słoneczny Brzeg w Zawadach

31.05.09, 19:58
Witam.
Bardzo bym prosił formuowiczów o wypowiedzi, opinie swoje
spostrzeżenia, uwagi itp. na temat sali weselnej Słoneczny Brzeg w
Zawadach.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • dzordzina 21.06.09, 21:58
    Sala ogólnie bardzo mi sie podoba i otoczenie równiez!! jedzenie
    rewelacja i wogule nie ma do niczego zastrzezen tylko troche
    przeraza dojazd do sali czyli te "opuszczone" budynki przed wjazdem
  • agn_ess 24.06.09, 15:41
    Również bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś odnośnie tej sali,
    nasze wesele jest dopiero we wrześniu właśnie tam, urzekła nas ta
    sala jej otoczenie.. jeśli chodzi o jedzienie to słyszeliśmy same
    pozytywne opinie ( no może zdarzyła się jedna osóba, która
    powiedziała nam, że ona kaspute to może zjeść w domu, a chodziło o
    zupę kwaśnicę podawaną w chlebie ale wszystkim nie da się dogodzić).
    A dojazd ... jak dojazd od strony Zawad chyba nie jest tak źle a
    nawet jeśli to trudno ... a jak goście wjadą już na teren ośrodka to
    napewno zmienią zdanie... Pozdrawiam
  • anettta67 12.05.15, 12:26
    Jedzenie niedoprawione malo obsluga tragiczna o wszystko trzeba bylo sie prosic. Jeden ze stolikow dostal zimne mieso jeszcze po upomnieniu kelnera o kawe zapytali raz na poczatku wesela pozniej ich to nie interesowalo na stolach to nawet chleba zabraklo i nikt nie doniosl a jakby tego bylo malo po sali lataly chrabaszcze. Nie polecam!
  • aneta.36 26.06.09, 15:52
    Mam wesele na tej sali wlasnie jutro 27 czerwca i mam nadzieje ze bedzie fajnie - z reszta wszystko do tej pory wygladalo ok
  • agapo9 20.07.09, 20:31
    mam rowniez wesele we wrzesniu. chcialabym zapytac jak wglada obsluga itp. na
    sali? ile kelneow potrzeba na ok 150 osob, nam proponuja ok 1 na 20 osob i
    obawiam si z bedzi za malo?
  • ladyinred3 23.07.09, 13:32
    Sala urocza, duża, przestronna, kolorowe światła, dużo przestrzeni do tańca,
    ładne otoczenie, ale jedzenie do na tróje z plusem. Naprawdę
    mało urozmaicone, podane w mikroskopijnych naczyniach, słowem nie było co zjeść
    zwłaszcza w drugi dzien...
  • laurencja-2 13.06.10, 10:34
    Jedzenie ,obsługa ok,wydaje nam się,że dobrze się z tym
    sprawdzili,najważniejsze dla nas to były pokoje i domki które mogły
    byc wynajęte dla naszych gości.okolica spokojna tylko te komary !!!
    ogólnie polecamy
  • kasiu33 15.06.10, 17:25
    Sala super, jedzenie pyszne i dużo, ale wcześniej, przed weselem trzeba się
    interesować tym, co i jak będzie podawane, wybraliśmy zestaw 1 menu. Gościom
    bardzo się podobało.
  • 1234zegarek 19.02.11, 08:14
    I uważać na właściciela, dobrze przyglądać się za co się płaci i co dalej z tym się dzieje, resztki podobno idą do jego psów lub śmietnika. Ja nie będę miał dobrego zdania ale lokal super, obsługa taka sobie gdyż na wiele im trzeba zwracać uwagę.
  • kasiu33 19.02.11, 14:44
    Trzeba wszystko omawiać z właścicielem, pilnować wódki, wszystko co zostaje na stołach można zabrać, trzeba umówić się też co ma być na stole wiejskim, bo byłam tam na 2 weselach i na jednym było wszystkiego więcej, a przecież za to się płaci słone pieniądze
  • 1234zegarek 19.02.11, 18:42
    kasiu33 napisała:

> Trzeba wszystko omawiać z właścicielem, pilnować wódki, wszystko co zostaje na
    > stołach można zabrać, trzeba umówić się też co ma być na stole wiejskim, bo był
    > am tam na 2 weselach i na jednym było wszystkiego więcej, a przecież za to się
    > płaci słone pieniądze

Zgadzam się, ale każdy mądry jest po fakcie już niestety, właściciel nic nie wspomina aby to za co się płaci zostało zabrane tylko dziwi się jak zaczyna się ktoś o cokolwiek pytać co się z tym stało, a z wódką nikt w normalny sposób, przejrzysty nie rozliczył się . Dla mnie pan ten liczy tylko właściwie kasę aby sobie krzywdy nie dać zrobić bo podobno wszystko z parą młodych uzgadnia (a nie z rodzicami) co oni mają wiele innych ważniejszych spraw na głowie.
    Dla mnie pazerność gościa wychodzi przy rozliczaniu się właśnie przez rodziców a nie młodych. I tu moja przestroga. Ja pozytywnego zdania o nim ani też o tych jego rzekomych 2 pieskach nie będę miał.
  • paulus369 02.09.11, 19:56
    Witam wszystkich serdecznie!
    Sala w Słonecznym Brzegu zauroczyła nas już na pierwszej wizycie- duża, przestronna, klimatyzowana, z pięknym widokiem za oknami, z nowoczesnym oświetleniem, sama w sobie ładna, nie wymagająca dodatkowej dekoracji.
    Ślub nasz odbył się w czerwcu 2010r. w lokalnej parafii (ksiądz wyrozumiały, nie robił nam żadnych problemów), wrażenia gości super! Byli zadowoleni nie tylko z lokalizacji i standardu, ale z obsługi (jak dla mnie pierwsza klasa!), jedzenia i możliwości (i jakości) bazy noclegowej.
    Fakt- cena jest dość wygórowana, wybór tej sali zależy od budżetu.
    Rzeczywiście zgadzam się z wcześniejszą opinią, trzeba pilnować, co się podpisało w umowie a propos jedzenia. Nie wszystko dostaliśmy z powrotem (głównie sałatki, zimną płytę, nie było natomiast mięsa z ciepłych dań, a wiem, że tego zostało sporo). Trzeba mieć osobę, która się tym wszystkim zajmie, albo przynajmniej pomoże w nadzorze.
    Ogólnie baaardzo pozytywnie!!!
    Jeśli ktoś jest zdziwiony, że tak późno zamieszczam opinię, proszę sobie uzmysłowić, łatwo jest kogoś obsmarować, szybciej dzielimy się naszymi żalami niż pochwałami!
    Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślności!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka