Dodaj do ulubionych

Hart of Dixie

28.09.11, 12:53
Jak ktos lubil Men in Trees albo Przystanek Alaska,to moze byc cos dla niego.
Male miasteczko w Ameryce i zarozumiala pani doktor z Nowego Jorku.
Nic zwalajacego z nog,ale ja lubie takie serie. smile
Wiec doszla jeszcze jedna pozycja.Dobrze,ze sie wogole na tv nie patrzymy.Czasu powoli na wszystko braksmile
Edytor zaawansowany
  • aniuta75 28.09.11, 13:12
    W sumie to dawno nie było takiego serialu lekkiego.
    Obaczę big_grin.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/ngrcZzF8xyL8tqfa3X.jpg
  • paulka25 28.09.11, 19:00
    Men In Trees miało swój klimacik. I mam nadzieję, że z Hart Of Dixie będzie podobnie. Lubię oglądać takie lekkie, miłe i przyjemne seriale w zimowe wieczory smile A Rachel Bilson jest śliczna i w życiu bym nie powiedziała, że ma już 30 lat.
    --
    „Na boisku to ja w ogóle nie myślę, czyli można założyć, że jednak gram po polsku.”
    by Ebi Smolarek
  • yvi1 28.09.11, 19:33
    Ja ja bardzo lubie.O.C ogladalam namietnie,do czasu gdy Marissa zginela.
    Az sie wierzyc nie chce,ze to juz dorosla kobieta.
    Men in Trees bardzo nam sie podobalo i bardzo zalowalam,ze skonczyli.Szeryf Cillia byla super!
  • ka_thy 28.09.11, 19:55
    Ja na loluma trafiłam z forum men_in_treesowego smile Dlatego między innymi darzę MiT szczególnymi względami smile A Hart of Dixie już wypożyczone, czekam na napisy, bo widzę, że sie tłumaczą wink
  • paulka25 28.09.11, 21:13
    Ja lubiłam Pługowego tongue_out I też bardzo żałowałam, że nie dość, że skończyli po dwóch sezonach to jeszcze "po łebkach".
    --
    „Na boisku to ja w ogóle nie myślę, czyli można założyć, że jednak gram po polsku.”
    by Ebi Smolarek
  • galaxian1 28.09.11, 22:09
    Pługowy rządził ! big_grin
    Potem ten aktor grał w sereialu SF - Defying Gravity, ale zdjeli serial po 1 sezonie.

A że lubię i Alaskę i MITa, to sobie Dixie też zobaczę, chociaż pilota tongue_out
    Mam nadzieję, że to nie jakaś durnota...

Kurde, coś w tym sezonie dużo oglądam,jak nigdy ! big_grin

--
    Supernatural forum
  • ilekobietamalat 29.09.11, 08:00
    fakt, ze temat przewodni ten sam co w mit i alasce, laska z duzeo miasta w malej dziurze. ale w dixie jest i wredna dziewczyna,i cos czuje ze beda z trego rozne wredne akcje;> to nie be taka sama slodycz co to sie wylewa z ekranu;>

--
    no dobra.. mam bloga... a nawet dwa
    raz
    dwa.
    polub. "panu bogu poza kotami nic się do końca nie udało"
  • ka_thy 02.10.11, 21:25
    Łojezu ale harlekin big_grin Laska ma szczęście, że zaraz po przyjeździe, na pustej drodze, spotyka takie ciacho z samochodem - ja to bym najwyżej spotkała tego starego i ślepego i w dodatku bez samochodu tongue_out No i ten drugi, sąsiad, też ciacho. A pan burmistrz? Chyba najsympatyczniejsza postać. Bo sama główna bohaterka jest nieźle wredna.

Nie, nie podoba mi się, do MiT serialowi daleko, jedynie motyw przyjazdu z NY na zadupie podobny. Ale już spektakularna akcja pani doktor, albo wątek z ojcem http://emoty.blox.pl/resource/fool.gif
  • ilekobietamalat 02.10.11, 22:11
    ka_thy napisała:

> Łojezu ale harlekin big_grin Laska ma szczęście, że zaraz po przyjeździe, na pustej d
    > rodze, spotyka takie ciacho z samochodem - ja to bym najwyżej spotkała tego sta
    > rego i ślepego i w dodatku bez samochodu tongue_out

to i tak dobrze;> ja predzej mialabym szczscie do takiego co by zabral mi portfel, telefon, i tego typu rozrywkiwink) ale moze my sie nie znamy, moze w hameryce sie spotyka tylko ciacha;>
    co do symaptycznosci burmistrza mam pewna watpliwosc ...

--
    raz
    dwa.
  • ka_thy 02.10.11, 23:19
    > co do symaptycznosci burmistrza mam pewna watpliwosc ...

Nie no, oczywiście ma on jakiś brudny sekret z blondyną, ale i tak dla mnie jest sympatycznym misiem big_grin
  • aniuta75 03.10.11, 22:27
    Właśnie skończyłam smile. Spodobało mi się smile.

--
    SERIALOWO, FILMOWO I NIE TYLKO big_grin
  • rodzynia 03.10.11, 23:05
    znowu mnie zachęciłyście wink
    pomacam sobie wink
  • rodzynia 04.10.11, 00:09
    też mi się podobało smile
    potrzebowałam coś lekkiego i przyjemnego wink

• galaxian1 04.10.11, 13:38
    Do Alaski czy MITa to temu serialowi daleko i to widać już po pierwszym odcinku.
    Jest przesłodzony do granic strawności, ale może kobiety tak lubią (bo wiadomo, że serial nie jest adresowany do facetów).
    Na plus - piękna pani doktor, jednak mogła by używać nieco mniej tapety (przy zbliżeniach widać). Ładne widoki.
    Na minus - harlekinowo, od razu wiadomo, że pani doktor + ten przystojniak to będzie wielka love (przez pierwsze 2, 3 sezony niespełniona! o ile serial tyle wytrzyma, w co wątpię).
    Mało ciekawe postacie drugoplanowe, przynajmniej na razie. Stereotypowo, schematycznie i słodko-pierdząco. Hitu to z tego nie będzie - bo niby co tu ma być hitem, że pani doktor wyleczyła dzieciaki, jak wpadły w krzaki ? big_grin

--
    Supernatural forum
  • yvi1 04.10.11, 13:45
    Klar,do MIT albo Alaski to mu brakuje,ale podobna tematyka.Ja lubie R.Bilson dlatego ogladac bede,a harlekinowe mi jesienia nie przeszkadza.SOA albo Supernatural(i nie tylkosmile) tez uwielbiam,wiec mam ciekawa mieszanke.
  • galaxian1 04.10.11, 13:55
    yvi1 napisała:

> Klar,do MIT albo Alaski to mu brakuje,ale podobna tematyka.Ja lubie R.Bilson dl
    > atego ogladac bede,a harlekinowe mi jesienia nie przeszkadza.

Ciekawe w którą stronę pójdą - dramatu czy harlekina. Obawiam się że w tą drugą, w końcu to stacja CW - ich targetem są panie w wieku 18-34 smile

SOA

A co to takiego ?

> albo Supernatural

Rozumiem, że na forum poniżej się udzielasz ? smile))

--
    Supernatural forum
  • pszczolaasia 04.10.11, 14:09
    tak. ja tez to lubie. ino musze nadrobic bo mam zaleglosci...

to co..ogladac czy nie?suspicious bo jak widac mam zaleglosci i nei bede tracic czasu na bzdety...
    generalnie to ja sie wzdragam przed ogladaniem nowosci. dopiero jak widze ze cos ma wiecej niz 2 sezony, a najlepiej 4, to wiem ze mozna zaczac do tego przysiadacsuspicious
    choc nie zaluje ze obejrzalam terriersow i rubicona ...bo byly genialne.
    choc dh jeszcze sie nie skalalam. a wszyscy zachwalaja. a hausa skonczylam chyba wtedy jak poszedl do psychiatrykasuspicious
    a przystanek alaske kochama a mit nie ogladalam. tematyka podobna?
    --
    http://www.animaatjes.de/bilder/b/bienen/14.gif
  • galaxian1 04.10.11, 16:00
    pszczolaasia napisała:

> to co..ogladac czy nie?suspicious bo jak widac mam zaleglosci i nei bede tracic cz
    > asu na bzdety...

Dla mnie to bzdet. Zresztą chyba na podstawie książki dla nastolatków - więc wiadomo czego można się spodziewać. Lepiej oglądaj Pan Am, dużo lepszy serial. Playboya raczej nie, szykuje się cancel.

--
    Supernatural forum
  • pszczolaasia 04.10.11, 18:36
    playboy ma dostac cancela?? a ja wlasnie chcialam wam napisac ze obejrzalam pilota i zasaidam do nastepnosci bo mi sie podobal...
    kurcze ja mam chyba dziwny gustsad
    pan am bedzie nastepny w kolejce ale teraz musze vd i supka nadgonic..sam rozumiesz sa priorytetysmile
    --
    http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/t1y9K58.jpghttp://lb4f.lilypie.com/t1y9p2.png
  • galaxian1 04.10.11, 20:59
    pszczolaasia napisała:

> playboy ma dostac cancela??

Tak wróble ćwierkają wink

> a ja wlasnie chcialam wam napisac ze obejrzalam pilota i zasaidam do nastepnosci bo mi sie podobal...

Z tego co czytałem, to drętwe aktorsko to jest. Niby lata 60te, a aktorzy graja tak, jak współcześnie. A wiadomo, że 50 lat temu mentalność była nieco inna (patrz Mad Men albo Pan Am). Poza tym serial o takiej tematyce, bez chociaż odrobiny nagości się nie utrzyma - powinien trafić do kablówki, a nie do stacji naziemnej.

> kurcze ja mam chyba dziwny gustsad
    > pan am bedzie nastepny w kolejce ale teraz musze vd i supka nadgonic..sam rozumiesz sa priorytetysmile

A ja właśnie nie mam co oglądać, czekam na napisy do dzisiejszych odcinków. smile

--
    Supernatural forum
  • pszczolaasia 04.10.11, 22:36
    to takie showgirls w serialowej postaciwink a showgirls mi sie nawet podobalo bez wzgledu na to jak zjechali to krytycy. nawe uroda glownych damskich postaci sie zgadza. blond lalunia chcaca zrobic kariere i brunetka- diwa, oraz on.
    szczerze mowiac i warstwa muzyczna mi sie podoba i tina turner mloda byla....to takie showgirls z klubem 54 o! no moze faktycznie graja wspolczesnie ale w sumie mi to nie wadzi za bardzo... no ja sobie to pociagne a cowink
    mad mena ogladam z doskoku na foxie bez regularnosci jakiejs wiec nie bede sie wypowaidac co do klimatu epokiwink a PA jeszcze nie zasaiadlam. na razie sobie zapodalam 2 odcinek PC i wrazenie podobnosci do showgirls jeszcze wieksze.
    tylko faktycznie golizny siakos malosuspicious i ciach malosuspicious
    --
    http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/t1y9K58.jpghttp://lb4f.lilypie.com/t1y9p2.png
  • mendosita 07.10.11, 10:12
    Pomacam chyba też to coś, choć panią Rachel B. znam tylko z tego, że jest znana. Nie widziałam jej dotąd nigdzie indziej poza Hollywoodrag.com wink

MiT było super, rzadko serial z założenia lekki, łatwy i przyjemny ma w sobie to "coś". MiT miało. Pługowy i Jane byli moją ulubioną parą.
    Nawet forum MiT było, pamiętasz ikobieto? wink
  • rodzynia 09.10.11, 12:16
    odcinek OK, chociaż bez szału wink
    irytuje mnie postać tej blondi - córki lekarza
  • yvi1 11.10.11, 11:23
    Zgadza sie bez szalu,ale na ponure jesienne dni,ok.
    Lemon mnie tez wkurza,ta jej "cytrynowosc" za bardzo przesadzona jest.
    Lubie burmistrza i jego krokodyla/aligatora.
  • aniuta75 11.10.11, 11:41
    A mnie się podoba smile. Oczywiście, że bez szału, bo to taki typ serialu smile. Lemon wredna po cholerze hihihi. ale nie może być przecież zbyt cukierkowo, czarne charaktery muszą być smile.

Na jesień/zimę serial w sam raz smile.

--
    Saving people, hunting things... The family business...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
  • galaxian1 11.10.11, 13:22
    Bo to taki serial "obejrzeć i zapomnieć", najlepiej z kubkiem kawy smile

--
    Supernatural forum
  • aniuta75 11.10.11, 18:03
    galaxian1 napisał:

> Bo to taki serial "obejrzeć i zapomnieć", najlepiej z kubkiem kawy smile
    >

I co najważniejsze - nie mysleć big_grin. Człek czasem ma potrzebę się wyłączyć wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/AerXZT4VCnFZb8nVSX.jpg
  • yvi1 12.10.11, 09:49
    Podoba mi sie coraz bardziej.Przewidywalne jak cholera,ale wlasnie u nas leje,jest ciemno i zimno.A to takie pozytywne i slodkiesmile
    No zobaczymy co dalej z Didi i Lemon.
  • rodzynia 12.10.11, 13:52
    też mi się przyjemnie oglądało ten odc, ale nie ze względu na pogodę - teraz u nas słońce świeci smile
    Didi sympatyczna z tą swoją naiwnością smile
    fajne dialogi Zoe i Wade'a
  • ka_thy 13.10.11, 13:19
    Ja co prawda dopiero po drugim odcinku, ale też mogę stwierdzić, że para Zoe-Wade jest świetna. I to oni powinni się ze sobą spiknąć smile Bo poza tym jest mocno tak sobie.
  • ka_thy 14.10.11, 21:44
    Oglądam, już po trzecim odcinku. I właściwie to para Zoe-Wade ciągnie ten serial. Myślałam, że to pan prawnik będzie ciachem numer jeden, a okazał się być mdły i bezpłciowy. W sam raz dla swojej Lemon. smile, która jest okropna.

No i w końcu obczaiłam kogo mi przypomina główna bohaterka, bo mnie to męczyło od początku. Blair Waldorf, to znaczy aktorkę ją grającą. Ciekawe czy to tylko moje zdanie?
  • aniuta75 17.10.11, 14:05
    No to już na dobre wsiąknęłam w ten serial i nie wydaje mi się, żebym szybko go porzuciła smile. Mam tylko nadzieję, że żadnego cancela nie będzie wink. Kurcze jednak brakowało mi czegoś takiego bardzo babskiego pośród tych wszystkich wampirów, zombiaków i bohaterów ratujących świat smile.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/MECF65QGlFI85xV0VX.jpg
  • galaxian1 17.10.11, 15:41
    aniuta75 napisała:

> Mam tylko nadzieję, że żadnego cancela nie będzie wink

No dostało pełny sezon !
    Mnie tam jednak zombiaków i ufoków brakuje big_grin hehehe

--
    Supernatural forum
  • yvi1 17.10.11, 16:11
    No Lemon troche jak nie z tego swiatasmile,a Burt R. ma dlugie zebysmile
  • aniuta75 17.10.11, 19:27
    big_grinbig_grinbig_grin

--
  • galaxian1 13.10.11, 09:19
    Serial dostał pełny sezon.

--
    Supernatural forum
  • yvi1 13.10.11, 09:25
    To fajnie.
    spodobalo mi sie Bluebell ,moj maz zawsze marzy,zeby w takim miasteczku mieszkacsmile
  • yvi1 18.10.11, 21:43
    Mmmmm,Wade i burmistrz maja ladny sixpack.....devil smilesmilesmile
  • aniuta75 20.10.11, 10:59
    Ten odcinek był po prostu wypasiony na maxa big_grin. Dawno się tak nie usmiałam big_grin. I pomimo zimnego wiatru za oknem rozpiera mnie energia suspiciousbig_grin.

--

• ilekobietamalat 20.10.11, 13:00
    a ja ciagle z tylu glowy mialam falogoracowy odcinek men in trees, gdzie tam po prostu seks wisial wpowietrzu i bylo, czuc to goraco. tu nie koniecznie.co nie zmienia faktu ze serial i tak przyjemnie sie oglada;D
    --
    raz
    dwa.
  • ka_thy 21.10.11, 08:42
    Hehehe, Wade wynurzający się z wody niczym pan Darcy big_grin Niezłe big_grin

W końcu odcinek, który mi się podobał. A i serial zaczyna mi się podobać. Idzie w innym kierunku niż się spodziewałam - a spodziewałam się najgorszego wink

> a ja ciagle z tylu glowy mialam falogoracowy odcinek men in trees, gdzie tam po
    > prostu seks wisial wpowietrzu i bylo, czuc to goraco. tu nie koniecznie

Też tak myślę - tu bardziej się mówiło o tym wiszącym w powietrzu pożądaniu niż się go czuło. I tak a propos - zupełnie nie rozumiem tego związku gorąca z ochotą na seks. Ja, gdy jest upał, to ostatnią rzeczą, o której myślę to właśnie seks...
  • aniuta75 21.10.11, 09:07
    Ale tu nie chodziło tylko o seks smile. Ogólnie o szaleństwo spowodowane przegrzaniem mózgownicy winkbig_grin.

--

• ka_thy 21.10.11, 09:53
    Nie no, masz rację, tu, w tym filmie nie chodziło tylko o seks, choć do seksu się sprowadziło big_grin A miałam też na myśli odniesienie do MiT, tego "gorącego" odcinka gdzie o seks chodziło wprost.
  • aniuta75 21.10.11, 10:20
    Ja jakoś z MiT nie pamiętam takiego patentu smile. Zresztą sporo mi umknęło z głowy i tylko ogólny zarys pamiętam big_grin.
    Ale pamiętam za to, że było też coś w tym stylu w Przystanku Alaska. Ofkoz nie związane to było z upałem, ale ludziki też świrowali wink.

--

• ka_thy 21.10.11, 19:59
    Nie mogłam się oprzeć:

http://img822.imageshack.us/img822/6378/20111021194721s.jpg
  • aniuta75 21.10.11, 20:07
    Ależ tu nie ma co wybaczać kochana big_grin. Takie to możesz mi co chwila zapodawać suspiciousbig_grin.

--
  • ilekobietamalat 21.10.11, 20:12
    wyaczam;D
    gybym miala swojego kompa to juz ym to na tapete wrzucilabig_grin ale na chlopa kompie siedze, to chyba on niekoniecznie sie z takiej tapety uciesyzbig_grin
    --
    raz
    dwa.
  • pszczolaasia 21.10.11, 20:14
    ka_thy napisała:

> Nie mogłam się oprzeć:
    >

dobra Kaska. po starej znajomosci ci wybacze....

to gdzie ten blond adonis gra???
    --
    http://www.animaatjes.de/bilder/b/bienen/14.gif
  • yvi1 22.10.11, 10:17
    Wybaczam z calego sercasmile
    I prosze o wiecej takich "kawalkow".Tutaj mroznie i ponuro a ty tu takie upalne i gorace kawalki...
    Dziekuje bardzo!
    Od razu mi sie jakos cieplej zrobilo tongue_out
  • ilekobietamalat 21.10.11, 20:11
    aniuta75 napisała:

> Ja jakoś z MiT nie pamiętam takiego patentu smile

z mit niewiele pamietam,ale tego goracego odcinka to do konca zycia nie zapomne;>cryingto byl chyba 3 czy 5)
    --
    raz
    dwa.
  • ka_thy 21.10.11, 21:05
    A ja nie zapomnę gorącej relacji Ilekobiety z tego odcinka - tak, to był piąty:

forum.gazeta.pl/forum/w,46407,59253688,59253688,wieczorne_spotkania_odcinek_5.html
  • ilekobietamalat 21.10.11, 21:25
    o losie!big_grin
    --
    raz
    dwa.
  • gaudia 21.10.11, 23:22
    chce wiecej odcinkow o upale w serialach!
    Upalny odcinek Roswell zostawilam sobie, kiedy kasowalam caly serial smile
    Upal w HoD tez mnie nie rozczarowal, choc - ludzie! - zeby deszczyk mial mi przerwac?????????
    bardzo satysfakcjonujacy odcineksmile I tez mialam skojarzenie z Darcymsmile

Oby tylko ciacha Wade'a nie zamienili z czasem na pana prawnika masochiste....
  • ona_007 25.10.11, 11:38
    Oj nie nie !
    jak Wade'a zamienią na tego mydłkowatego prawnika to ja rezygnuję z ogladania. zrobię cancela i już smile
    Wade jest fajny i już.

W sumie serialik łatwy i przyjemny. tak jak piszecie czasem kobieta potrzebuje czegoś przy czym nie musi obgryzać paznokci z emocji wink

• galaxian1 28.10.11, 22:43
    Etam, niby odcinek gorący - a co się w nim wydarzyło ? Nic gorącego tongue_out
    Wszyscy nagle, jak jeden maż oprzytomnieli - bo przecież jutro można żałować big_grin
    I już widzę, jak prawdziwy facet (zwłaszcza taki małomiasteczkowy) zamiast pannę porwać w tango, to on się czai z pocałowaniem, mimo że jest od jej ust 2cm smile A potem jeszcze pozwala jej odejść. Panna to samo - cały dzień chodzi nabuzowana, a nagle jej się włącza jakiś moralniak. Bo przecież nie mogła się z nim pocałować - bo wszyscy wiedzą, że ona będzie z tym, co ma brać ślub z inną big_grin
    Bzdurki dla grzecznych dziewczynek z gimnazjum (o ile tam są jakieś grzeczne!).

--
    Supernatural forum
  • aniuta75 27.10.11, 21:51

Kurcze... Mocno średnio było...

--
    SERIALOWO, FILMOWO I NIE TYLKO big_grin
  • yvi1 27.10.11, 21:56
    Bym powiedziala,ze nawet wiecej niz srednie.Popadaja za bardzo w ckliwosc i okropny "amerykanizm".Tzn. ta ochrona mostka,Bluebell jest takie wspaniale ,no i DelliaAnn,brrrr.
    No miejmy nadzieje,ze Didi wroci i Wade jeszcze pare razy koszulke sciagniesmile
  • rodzynia 13.11.11, 12:53
    fajny odcinek, bo było dużo zabawnych scen z Zoe i Wadem wink
  • ka_thy 16.11.11, 20:00
    Całkiem niezły odcinek - zaskakujące zwroty akcji, całkiem sympatyczny George Tucker i zupełnie nie wkurzająca Lemon. wink Choć mam pewne obawy co do kursu, który obiera serial, że może być nie po mojej myśli tongue_out

A to co mnie najbardziej denerwuje to oprawa muzyczna. Bo są fajne piosenki, świetnie pasują do scen serialu ale urywają się wpół taktu sad, nie dane im wybrzmieć do końca. I to nie tylko w tym odcinku - zauważyłam to już dawno i strasznie mnie to irytuje suspicious
  • yvi1 17.11.11, 01:57
    Tez mi sie podobal,mimo tego ze znowu George jest na fali.Bardziej mi sie podoba Zoe + Wade.
    I szkoda,ze Didi znikla.Bardzo ja polubilam.
    A Judson ,na ja.Zobaczymy...
  • yvi1 26.11.11, 21:08
    Bardzo fajny odcinek i nareszcie troche "ludzka" Lemon.Szkoda,ze Wade koszulki nie zdjaltongue_out
  • aniuta75 05.12.11, 14:24
    Naprawdę świetnie się bawiłam przy tym odcinku smile. Szkoda tylko, że literki pojawiają się z takim opóźnieniem sad.

--

• aniuta75 08.12.11, 22:00

Lemon rządzi big_grin. Pięknie załatwiła mamusię i tatusia hihihhi.
    Nooo i czarne chmury na horyzoncie się pojawiają suspicious.

--
  • ka_thy 17.05.12, 18:45
    No i jednak będzie drugi sezon smile. W sumie fajnie, bo po finale pomyślałam sobie, że pooglądałabym to sobie dalej smile. A ostatni odcinek sezonu podsumowałabym krótkim "ale jaja" big_grin.

Nigdy nie byłam fanką pary Zoe-Wade, podobali mi się jako interlokutorzy w potyczkach słownych. I tyle, bo poza tym zupełnie do siebie nie pasowali - tak jak zresztą to ujęła Zoe. Natomiast para Zoe-George miała chemię, wyraźnie iskrzyło między nimi, a szczypty pikanterii dodawał fakt posiadania narzeczonej przez Georga. wink Tak, zdecydowanie cieszę się, że zobaczę jak rozwinie się ta cała sytuacja. smile
  • ilekobietamalat 17.05.12, 21:56
    po raz kolejny okazuje sie ze poza imieniem nie mamy ze soba nic wspolnego;D

mialam dokladnie odwrotnie, zoey wade mega chemia, a z dzordzem jakies to na sile i wymuszone.
    z reszta scena lozkowa, to jak wade ja dotykal i w ogole, czuc bylo to cos, z dzordzem nic sie nie dzialo, on jest taki nijaki i taka dupa nie facetsmile

fajnie ze bedzie drugi sezon, bo wade, lemon i burmistrz sa super, i z checia popatrze na nich jeszczebig_grin
    --
    no dobra.. mam fb... a nawet dwa:
    polub
    http://www.weddingfavors.org/wedding-countdown/countdown.php?width=300&height=96&bg=596a&date_month=05&date_day=26&date_year=2012&un=Kasia i Kuba&un2=getting married in
  • aniuta75 17.05.12, 22:24
    A ja myślałam, że tylko ja przy tym zostałam smile.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/X11gbW8PSa1dAbpcMX.jpg
  • rodzynia 18.05.12, 00:01
    Ja też ciągle oglądam smile ale finał sezonu jeszcze przede mną smile
    Jestem zwolenniczką pary Zoe+Wade
  • yvi1 18.05.12, 00:14
    Ja tez dalej ogladam.I wole Zoe plus Wade.George niech zostanie przy Lemon.
    Final jeszcze przede mna.
    Zaluje,ze Didi poszla w odstawke,bardzo ja lubilam.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wg/qh/63fo/iC1SyD95IkAoZA41dA.jpg
  • ka_thy 18.05.12, 19:30
    Widzę, że jestem jedyna która kibicuje Zoe + George. Choć jak sobie przeczytałam wątek to mi się przypomniało, że nie zawsze tak było. Ale cóż, to Wade okazał się dupą nie facetem - te podchody do Zoe, seriously? Natomiast z Georgem w pewnej chwili zaiskrzyło smile. U mnie też wink Ja chyba w ogóle lubię takich pozytywnych do urzygania wink bohaterów - VD mnie kręciło dopóki Stefan był dobry big_grin Podobnie Bill i TB smile

A zakończenie Hart of Dixie mnie totalnie zaskoczyło, choć trzeba przyznac, było w stylu jak najbardziej komediowo-romantycznym (czyli nie powinno zaskoczyć a jednak - to chyba dobrze o filmie świadczy smile)

Hart of Dixie, chyba mogę się przyznać, stał się moim pierwszym na liście guilty pleasure, wtorkowe seanse zawsze zaczynałam od niego smile Co ja teraz będę oglądać? big_grin
  • aniuta75 18.05.12, 22:12
    Ahhh cóż za finał big_grin. Alez się cieszę. I kij w oko Georgowi tongue_out. Wolę Zoe+Wade big_grin.
    No i ojciec Lemon chyba został trafiony strzałą Amora wink.

--

• galaxian1 23.05.12, 11:54
    Serial dostał kolejny sezon !
    Żeby tylko napisy ktoś kurna robił, no ! big_grin

--
    Supernatural forum
  • aniuta75 23.05.12, 12:54
    Wiemy, wiemy smile. Znaczy ja wiem big_grin. Podawałam rozpiskę tego co przeszło, a co nie smile.

--
  • ka_thy 23.05.12, 14:22
    O drugim sezonie to ja już pisałam w tym wątku.

A napisy są do wszystkich odcinków, tyle, że nie na n24.
  • galaxian1 23.05.12, 17:42
    A ja o tym wiem o daaaawna, ale nie chcialo mi się napisać big_grin

--
    Supernatural forum
  • magdakingaklara 24.05.12, 15:49
    A gdzie są napisy do hart of...... ???
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69jz8calzn.png
  • ka_thy 24.05.12, 20:42
    podnapisi.net
  • magdakingaklara 24.05.12, 20:50
    dziekujesmile