Dodaj do ulubionych

A dla czekających na GOTa

• aniuta75 02.06.17, 08:32
    To ja może lepiej nie będę oglądała big_grin

--
    SERIALOWO, FILMOWO I NIE TYLKO big_grin
  • sil.wen 02.06.17, 15:22
    Bardzo fajne są te analizy - nic nie spojlerują, tylko wychwytują szczegóły, robią stopklatki i na tej podstawie dedukują.

--
    "I don't even care anymore. And you know what's even better? I don't care that I don't care."
  • piegucha 18.07.17, 20:20
    Ja już nie czekam, wczoraj obajrzalam smile
    Arya coraz bardziej mi sie podoba, nie ma co!
    A tak wogole to znowu jestem w Polsce, praca w Brazylii skonczona, dlugie wakacje w Grecji tez, a teraz na chwile w PL, wiec sobie nadrabiam zaleglosci. W zeszlym tygodniu Supka obejrzalam do konca.
  • aniuta75 18.07.17, 20:51
    Arya rządzi. Sansa zaczyna mnie wkurzać uncertain
    Biedny Sam bleeehhhhh sad

--
  • sil.wen 20.07.17, 22:32
    Super, że mieli takie godzinne privjusli, sezon po sezonie przypomniany. Każdy serial powinien takie robić big_grin
    Arya rządzi zdecydowanie.
    Sansa mnie wkurza od kiedy sie zakochała w Joffreyu, więc już dłuuugo.
    Te sceny z nocnikami były masakryczne. Biedaczysko...

--
    "I don't even care anymore. And you know what's even better? I don't care that I don't care."
  • aniuta75 25.07.17, 18:51

Theon to pipa uncertain

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/f5jaj7o5tGtoWB0jeX.jpg
  • sil.wen 26.07.17, 00:30
    >Theon to pipa uncertain>

No raczej...

Kurka, no, nie chcem, żeby Daenerys sie dostał tron.
    Jakoś jej nie lubię od początku.
    Nie mógłby Jon se jakiego smoka wyhodować? Przecież też to ma chyba w genach, nie?
    --
  • aniuta75 31.07.17, 20:23

Strasznie szybko wszystko się dzieje, nie uważacie?
    Na razie Dany przegrywa...

--
  • sil.wen 01.08.17, 11:36
    Ja jakoś więcej oczekiwałam po spotkaniu na szczycie Danny - Jon. Chociaż w zasadzie to nie wiem, czego oczekiwałam.

--
  • sil.wen 06.08.17, 22:20
    No, to była impreza. Grillowanie na całego!
  • piegucha 06.08.17, 22:21
    Swietny odcinek, chyba najlepszy w tym sezonie smile Wreszcie smoki sie do czegos przydaja smile
  • sil.wen 06.08.17, 22:47
    Biedny Tyrion, musiało go tam rozrywać...

--
  • sil.wen 06.08.17, 22:49
    Kurcze no, a jeżeli Jon sie zakocha we własnej ciotce?

--
  • piegucha 06.08.17, 22:51
    To zawsze lepiej niz w siostrze blizniaczcetongue_out
    No i wreszcie mu uwierzyla, ze umarli zyja! Tylko jak oni przerobia ta gore na bron? Ile im to zajmie???
  • sil.wen 06.08.17, 23:09
    No fakt, przy bliźniakach to w zasadzie nic takiego.

Troche z tymi obrazkami mi się wydało naciągane. Wchodzi sobie do jaskini i proszę - nie wierzyłaś, to masz.

Może to coś trzeba po prostu przetopić i dodawać do normalnego żelaza? To pewnie migiem im pójdzie.

--
  • aniuta75 07.08.17, 23:22
    No wg książki ostrza ze smoczego szkła były szklane po prostu.
    Grillowanie - dobreee big_grin
    No i co z tego że się Jon zakocha w Dany. Tragaryeny tak miały chyba, że się między sobą żeniły, siostry z braćmi i takie tam smile

--
    Saving people, hunting things... The family business...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
  • piegucha 14.08.17, 20:07
    Nie no! Jestem w szoku z Cersei!!!!!!
  • aniuta75 15.08.17, 09:14
    Ale że co? Że taka łagodna? Może to te ciążowe hormony? big_grin

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/UcuY6scbuiDIDSj7zX.png
  • sil.wen 15.08.17, 11:53
    Kolejny potworek kazirodek... Joffrey bis. Nie wiem, z czego sie Jamie cieszy.

Juz zapomnialam o Gendrym, jednak widze, ze mają dla niego plan.

Żal mi Sama biedaczka. Nie był w dobrych układach z rodziną, ale żeby tak mu ugrillować hurtem tatę o brata... Brrrr...

Ciekawe, czy Danny sie czegoś domyśli, skoro jej smok tak poczuł miętę do Jona.

No i co knuje finger???

--
  • piegucha 15.08.17, 15:35

Eeeee, poza pierworodnym reszta dzieci jakos im wyszla. A cieszy sie, bo nie ma nic innego w zyciu do radosci i juz.

Littlefinger cos mi sie zdaje, ze chce Sanse zaszantazowac, zeby sie z nim chajtnela.

Dani to sie tak slini, ze pewnie do niczego nie dojdzietongue_out

A mnie tam bardziej ciekawi jak umarlego zlapia i ilu z nich zginie przy okazji sad
  • sil.wen 15.08.17, 16:56
    Pewnie przezyje Jon, Jorah i Hound. Obstawiam ze reszta do odstrzału. Mam nadzieję że nie na odwrót, ale wiadomo to?

--
  • piegucha 16.08.17, 22:04

O kuzwa!!!!!!!!!! To teraz maja smoka! Nie wierze! Tylko czy on bedzie zional ogniem czy lodem?
    I co ten wujek Benji taki niezniszczalny? tongue_out
  • aniuta75 23.08.17, 23:39
    Kuźwa wiedziałam, wiedziałam, jak go tylko zimny trafił, że będą mieć smoka sad Będzie lodem ział, na bank sad
    Myślałam, że Sansa zmądrzeje trochę, a ona dalej taka durna jak była uncertain

--
  • sil.wen 25.08.17, 23:38
    No ale jak ma ziać lodem? Tak kostkami? To jakby rzygał będzie wyglądało.
    Czy będzie mu woda wylatywała, jak z sikawki strażackiej, i zaraz zamarzała?
    Wolałabym, żeby ział niebieskimi płomieniami...

--
  • aniuta75 26.08.17, 19:45
    Kostkami to nie. Co on? Kostkarka do lodu? big_grinbig_grin
    Pewnie lodowatą wodą, która od razu będzie zamarzała big_grin

--
  • sil.wen 17.08.17, 00:10
    Buhaha, smok rulez!

Już miałam nadzieję na jakieś momenty, bo Dany prawie z sukienki wyskakiwała, a tu dalej nic. Ale iskry idą big_grin

A skąd się w ogóle wziął ten odcinek? Przecież dopiero w niedzielę był 5!

--
  • sil.wen 18.08.17, 21:33
    Fajny tekst o nagłym przyspieszeniu w GOTowskich podróżach:
    Tekst linka

--
  • aniuta75 26.08.17, 22:47

Shot Caller z Jamiem smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/AerXZT4VCnFZb8nVSX.jpg
  • sil.wen 27.08.17, 08:21
    Dzisiaj już ostatni, więc to będzie dłuuuuugie "między" smile

--
  • aniuta75 27.08.17, 13:15
    Już????????? Matko smoków! Ledwo się rozbujało i już finał uncertain

--
  • sil.wen 27.08.17, 13:41
    Chyba jeszcze nie wymyślili, co ma dalej być, bo inaczej nie wiem, dlaczego ten sezon jest o trzy odcinki krótszy od każdego poprzedniego.

--
  • aniuta75 28.08.17, 19:47
    No to pozamiatane. Durna Cersei, cwaniakować jej sie zachciało. Mam nadzieję, że Lodowaty sobie ją weźmie jako seksualna niewolnicę tongue_out.
    Arya & Sansa rulez. A już myślałam, że ruda całkiem durna jest a tu miłe zaskoczenie smile.
    No i scena odcinka - goła pupa Jona tfu Aeona Targaryena big_grin. Skonsumowane to teraz pora na dzidziusia - wszak północ z południem się spotkały smile --> przepowiednia wiedźmy smile
    A jak Wam się finał podobał? suspicious

--
  • piegucha 28.08.17, 21:49

No, niezle! Postarali sie! Podobalo sie, ale co to bedzie dalej????????????
  • sil.wen 28.08.17, 22:37
    No mówiłam, że będzie niebieskim ogniem ział.
    A swoją drogą gratulacje i premia dla budowniczych Wielkiego Muru. Kawał solidnej roboty big_grin

Czyli Sansa nabyła rozumu, a Theon jaj (wirtualnych smile ).
    Przez chwilę myślałam, że Cercei nabyła sumienia, ale jednak uratowała finał smile

Teraz Jamie sam pojedzie walczyć? To się ucieszą ze wsparcia.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka