Dodaj do ulubionych

JESIENNE POWROTY I PREMIERY: LISTOPAD

22.09.17, 23:33
NOVEMBER

Wednesday, Nov. 1
Stan Against Evil: Season 2 (2017) 10 p.m., IFC

Thursday, Nov. 2
Back: Season 1 (2017) , Sundance Now
Young Sheldon: Season 1 (2017) 80% 8:30 p.m., CBS
Mom: Season 5 (2017) 9 p.m., CBS
Life in Pieces: Season 3 (2017) 9:30 p.m., CBS
S.W.A.T.: Season 1 (2017) 10 p.m., CBS

Friday, Nov. 3
Alias Grace: Miniseries (2017) Netflix

Sunday, Nov. 5
The Girlfriend Experience: Season 2 (2017) 9 p.m., Starz

Tuesday, Nov. 7
Teachers: Season 2 (2017) 10 p.m., TV Land (returning)
Damnation: Season 1 (2018) 10 p.m., USA

Wednesday, Nov. 8
The 51st Annual Country Music Awards, ABC

Thursday, Nov. 9
The Cromarites (2017), 10:30 p.m., USA

Friday, Nov. 10
Lady Dynamite: Season 2 (2017) Netflix

Tuesday, Nov. 14
Future Man: Season 1 (2017) Hulu

Sunday, Nov. 19
The American Music Awards, 8 p.m., ABC
Search Party: Season 2 (2017) 10 p.m., TBS

Tuesday, Nov. 21
Marvel's Runaways: Season 1 (2017) Hulu

Wednesday, Nov. 22
Godless (2017) Netflix

Thursday, Nov. 23
She's Gotta Have It: Season 1 (2017) Netflix

Sunday, Nov. 26
America's Funniest Home Videos: Season 28 (2017) 7 p.m., ABC

Wednesday, Nov. 29
Vikings: Season 5 (2017) 9 p.m., History
Happy!: Season 1 (2017) 10 p.m., Syfy

TBA
Big Hero 6: Season 1 (2017) Disney XD
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.