Dodaj do ulubionych

JESIENNE POWROTY I PREMIERY: PAŻDZIERNIK

22.09.17, 23:39
OCTOBER

Sunday, Oct. 1
The Toy Box: Season 2 (2017) 7 p.m., ABC
Bob's Burgers: Season 8 (2017) 7:30 p.m., Fox
Shark Tank: Season 9 (2017) 8 p.m., ABC
The Simpsons: Season 29 (2017) 8 p.m., Fox
Wisdom of the Crowd: Season 1 (2017) 8:30 p.m., CBS
Ghosted: Season 1 (2017) 8:30 p.m., Fox
Family Guy: Season 15 (2016) 9 p.m., Fox
Poldark: Season 3 (2017) 100% 9 p.m., PBS
NCIS: Los Angeles: Season 9 (2017) 9:30 p.m., CBS
The Last Man on Earth: Season 4 (2017) 9:30 p.m., Fox
Ten Days in the Valley: Season 1 (2017) 10 p.m., ABC
Curb Your Enthusiasm: Season 9 (2017) 10 p.m., HBO

Monday, Oct. 2
Lucifer: Season 3 (2017) 8 p.m., Fox
9JKL: Season 1 (2017) 8:30 p.m., CBS
The Gifted: Season 1 (2017) 9 p.m., Fox
The Halcyon: Season 1 (2016) 10 p.m., Ovation

Tuesday, Oct. 3
The Middle: Season 9 (2017) 8 p.m., ABC
Fresh Off the Boat: Season 4 (2017) 8:30 p.m., ABC
black-ish: Season 4 (2017) 9 p.m., ABC
The Mayor: Season 1 (2017) 9:30 p.m., ABC
Kevin (Probably) Saves the World: Season 1 (2017) 10 p.m., ABC

Wednesday, Oct. 4
Nature: Season 36 (2017) 8 p.m., PBS
NOVA: Season 44 (2017) 9 p.m., PBS

Thursday, Oct. 5
Rillington Place: Miniseries (2016) Sundance Now
SuperMansion: Drag Me to Halloween (2017) Crackle
Scandal: Season 7 (2018) 9 p.m., ABC
Van Helsing: Season 2 (2017) 9 p.m., Syfy
Ghost Wars (2017), 10 p.m., Syfy
Shade: Queens of NYC: Season 1 (2017) 10:30 p.m., Fusion

Friday, Oct. 6
Suburra: Season 1 (2017) Netflix
Skylanders Academy: Season 2 (2017) Netflix
Once Upon a Time: Season 7 (2017) 8 p.m., ABC
Superstition: Season 1 (2017) 10 p.m., Syfy

Sunday, Oct. 8
Madam Secretary: Season 4 (2017) 10 p.m., CBS
The Robot Chicken Walking Dead Special: Look Who’s Walking (2017), midnight, Adult Swim

Monday, Oct. 9
Supergirl: Season 3 (2017) 8 p.m., The CW
Valor: Season 1 (2017) 9 p.m., The CW

Tuesday, Oct. 10
The Flash: Season 4 (2017) 8 p.m., The CW
DC's Legends of Tomorrow: Season 3 (2017) 9 p.m., The CW

Wednesday, Oct. 11
Chance: Season 2 (2017) Hulu
Riverdale: Season 2 (2018) 8 p.m., The CW
Dynasty: Season 1 (2017) 9 p.m., The CW
Mr. Robot: Season 3 (2017) 10 p.m., USA

Thursday, Oct. 12
Supernatural: Season 13 (2017) 8 p.m., The CW
Arrow: Season 6 (2017) 9 p.m., The CW
I Love You, America: Season 1 (2018) Hulu

Friday, Oct. 13
Mindhunter: Season 1 (2017) Netflix
Lore: Season 1 (2017) Amazon
Crazy Ex-Girlfriend: Season 3 (2017) 8 p.m., The CW
Jane the Virgin: Season 4 (2017) 9 p.m., The CW

Saturday, Oct. 14
Queers (2017), 10 p.m., BBC America

Sunday, Oct. 15
Berlin Station: Season 2 (2017) 8 p.m., Epix
The Durrells in Corfu: Season 2 (2017) 8 p.m., PBS
Good Behavior: Season 2 (2017) 9 p.m., TNT

Monday, Oct. 16
Martha & Snoop's Potluck Dinner Party: Season 2 (2017) 10 p.m., VH1

Tuesday, Oct. 17
Patton Oswalt: Annihilation (2017), Netflix
Hit the Road (2017), 10 p.m., DirecTV/AT&T
Loudermilk: Season 1 (2017) 10:30 p.m., DirecTV/AT&T

Wednesday, Oct. 18
Freakish: Season 2 (2017) Hulu

Friday, Oct. 20
Tracey Ullman's Show: Season 2 (2017) HBO

Saturday, Oct. 21
Too Funny To Fail (2017) Hulu
George Michael: Freedom (2017), 9 p.m., Showtime

Sunday, Oct. 22
The Walking Dead: Season 8 (2017) 9 p.m., AMC
Graves: Season 2 (2017) 10 p.m., Epix
The Jellies!: Season 1 (2017) 12:15 a.m., Adult Swim

Tuesday, Oct. 24
The Last O.G.: Season 1 (2017) 10 p.m., TBS
At Home With Amy Sedaris: Season 1 (2017) 10:30 p.m., truTV

Thursday, Oct. 26
Drop the Mic: Season 1 (2017) 10 p.m., TBS

Friday, Oct. 27
Stranger Things: Season 2 (2017) Netflix
Blindspot: Season 3 (2017) 8 p.m., NBC

Sunday, Oct. 29
() 10 p.m., Starz

Monday, Oct. 30
Superior Donuts: Season 2 (2018) 9:30 p.m., CBS
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.