Dodaj do ulubionych

ZOMBIAKI 8

23.10.17, 13:49
Dzis w nocy wrocily, a ja nie mam w domu nadal neta crying
Edytor zaawansowany
  • aniuta75 23.10.17, 22:06
    Kurde... Boję się oglądać następnego odcinka...

--
    Saving people, hunting things... The family business...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
  • sil.wen 23.10.17, 22:37
    Ja mam, ale i tak nic nie kumam!
    Te przeskoki czasowe wybijają mnie z rytmu smile

I skąd ci walkersi zawsze tak idealnie o określonej godzinie wychodzili?

--
    "I don't even care anymore. And you know what's even better? I don't care that I don't care."
  • piegucha 24.10.17, 09:04
    Uff, wczoraj przyszedl facet i podlaczyl mi wreszcie net smile

Hmm, trzesienia ziemi nie bylo, ale odcinek spoko. Mnie przeskoki tak nie denerwowaly, tylko co ten Rick tak sie szybko starzeje w stosunku do Michone? Myslalam, ze sa w podobnym wieku.
    Mnie tylko najbardziej zastanawia, nad czyim grobem on tak plakal????????????
    Nastepny odcinek? Mnie Negan denerwuje, ale musze sie przyzwyczaic bo na dlugo z nami zostanie, chyba ze cos zmienia w stosunku do komiksow, ale chyba nie.
  • sil.wen 24.10.17, 16:09
    I czemu ma taką kretyńską brodę w tych idyllicznych przebitkach?

--
    "I don't even care anymore. And you know what's even better? I don't care that I don't care."
  • sil.wen 24.10.17, 16:10
    W sensie Rick, nie Negan.

--
  • sil.wen 30.10.17, 21:40
    Buhaha... Morgan terminator smile
    To jak ja i słodycze - albo dieta, albo... wiadomo... każda czekolada moja big_grin

Zapomniałam, skąd Rick ma kuszę? To nowa, czy odzyskana?
    I co to za Morales z Atlanty? Ktoś z tej pierwszej grupy?

--
  • piegucha 31.10.17, 09:23
    Rick ma kusze? Jakos nie zauwazylamsad
    Morales jest z pierwszej serii, jak wszyscy po napadzie walkerow ruszyli do bunkra to on zabral rodzinke ze soba i pojechal w druga strone.
    Mnie tam ciekawi czyje to dziecko????? Chyba Negana, co? Przeciez tak chce zapladniac wszystkie zonki, ze chyba z ktoras mu sie udalo, tylko co z nia? Nie przezyla porodu???

Co do pierwszego odcinka, to tak mnie jakos natchnelo, ze w wizji przyszlosci nie ma Carla, wiec moze to nad jego grobem Rick plakal??????

• sil.wen 31.10.17, 19:21
    Tfu no, nie Rick przecież tylko Daryl smile

--
  • sil.wen 31.10.17, 20:19
    > Mnie tam ciekawi czyje to dziecko????? Chyba Negana, co? Przeciez tak chce zapl
    > adniac wszystkie zonki, ze chyba z ktoras mu sie udalo, tylko co z nia? Nie prz
    > ezyla porodu???

A może Negan jest bezpłodny? I stąd u niego taka potrzeba podkreślania męskości? A dziecko jednej z jego żon - efekt skoku w bok? Bo tak sobie myślę, że z tyloma babami to tam powinno być całe przedszkole małych Neganków, a jakoś pusto.

> Co do pierwszego odcinka, to tak mnie jakos natchnelo, ze w wizji przyszlosci n
    > ie ma Carla, wiec moze to nad jego grobem Rick plakal??????

No to by było okropne. Odpukaj.

--
  • sil.wen 06.11.17, 23:41
    Czy to był Gabriel, ten który pod koniec pocieszał Aarona? I jak niby wylazł z tej ciężarówki z Neganem?
    A jeżeli to nie Gabriel, to co, on dalej tam siedzi? I co niby robi tyle czasu?
  • piegucha 07.11.17, 21:35

No wiesz co? Przeciez zupelnie niepodobny do Gabriela, wyzszy, czarniejszy, etc.
    Chyba w kolejnym odcinku bedzie Gabriel, nie wiem?
    Nie podoba mi sie, ze ta cala walke rozciagneli juz na 3 odcinki. No ile mozna ogladac jak sie zabijaja wzajemnie????????
    Boje sie tylko o Carol, bo w niezle tarapaty wpadla, ale musi sobie poradzic!
  • sil.wen 07.11.17, 21:46
    No właśnie że podobny, nawet taką bródkę kozią miał.
    Musi się tam dziać w tej ciężarówce... ho ho ho....

Ale Daryl i Morgan, no no, dwa Ramba smile

Dziwi mnie, że tak się jego wysokość dał podejść, niby miał wszystko obcykane, a tu takie coś...

--
  • galaxian1 07.11.17, 22:14
    Nie podoba mi się ten sezon.
    Jak mam ochotę na rozpierduchy, to wolę to Rambo ze Sylwestrem, albo Commando z Arnoldem.
    Ten serial ceniłem za klimat i ciekawą fabułę, a nie durne rozwałki z niekończącymi się magazynkami.
    A od scen z płaczącymi gejami robi mi się niedobrze.
  • sil.wen 08.11.17, 20:06
    I kto tu zrzędzi.... smile
    Rozwałki faktycznie rozwleczone i przydługie, ale jakby w jeden odcinek rozjechali wszystkich survivorów, to by nie było wiarygodne.
    Teraz już tylko rozwiążą sprawę grupy Carol i mogą zacząć znowu z ciekawą fabułą.

--
  • piegucha 14.11.17, 11:23
    No coz, chyba nie! Za tydzien ma byc Gabriel i Negan w "puszcce" takze chyba polowa sezonu to jedna bitwa. Bleee, mam juz dosc sad

Szkoda tylko Shivy crying
  • sil.wen 14.11.17, 22:03
    No, z Sziwą to była gruba przesada.
    Mogli Ezechiela zeżreć, a z Sziwą by się na przykład Daryl zakolegował.

--
  • aniuta75 15.11.17, 22:21
    Strasznie żal tygryska sad

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/UcuY6scbuiDIDSj7zX.png
  • sil.wen 21.11.17, 00:04
    Użarło Gabrysia czy ściemnia?
  • aniuta75 22.11.17, 07:33
    Tak??? Znaczy nawet o tym nie pomyślałam. Bardziej o tym, że siedzą w tej przyczepie i zombiaki ich zjedzą zaraz...
    Ogólnie ciut cieniutki ten odcinek sad.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/f5jaj7o5tGtoWB0jeX.jpg
  • sil.wen 22.11.17, 13:47
    No jak, już przecież wyleźli z przyczepy i są u Negana w domciu. Tylko nie wiem, czemu Gabryś taki rozgorączkowany, czy to od ugryzienia, czy udaje, żeby lekarza dla Maggie wykraść.

--
  • aniuta75 27.11.17, 22:07

A ten durny Rick po cholerę poszedł do złomiarzy?
    I czy ja dobrze zrozumiałam, że te 6 odcinków to było 1,5 dnia????????

--
    Saving people, hunting things... The family business...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
  • sil.wen 27.11.17, 22:48
    Ja sie już w ogóle zgubiłam w czasoprzestrzeni.
    I od początku siódmego sezonu nie minęło nawet tyle czasu, żeby Maggie musiała cokolwiek w pasie popuścić...

--
  • galaxian1 28.11.17, 08:51
    Nie wierzę, że Rick nagle stał się takim durniem. No weźcie no! Wierzycie w to ? big_grin
    Ten serial schodzi na psy, zachowanie bohaterów na poziomie kiepskiej telenowelki.

• sil.wen 12.12.17, 20:26
    No żesz... To pozamiatali...

Przemknęło mi to przez głowę, kiedy tam się siłowali z zombiakami razem z tym nowym, ale potem nic nie było, to przyjęłam, że mi się tylko wydawało, że tak jakoś głupio obciągał T-shirtkę... A tu klops sad
  • piegucha 12.12.17, 20:37

Kiepski ten sezon, serial staje sie meczacy w ogladaniu, ale widac, ze dobrze zrozumialam pierwszy odcinek, ze to Carl...
    Mam nadzieje, ze druga czesc sezonu bedzie lepsza!
  • sil.wen 13.12.17, 20:44
    Miejmy nadzieję, że Carl, skoro nie ma już nic do stracenia, zabierze ze sobą resztę survivorów i serial będzie mógł wrócić na normalne tory.

A co z tym helikopterem?

--
  • piegucha 28.02.18, 13:36
    No i po Carlu sad I jakos strasznie meczylam sie ogladajac, przypomniala mi sie Piesn o Rolandzie ze szkoly. Ze tez w czasie apokalipsy bohater ma czas na wszystko co sobie zaplanowal jak juz wie ze umiera. Hmmm....

No nic, miejsmy nadzieje, ze teraz nieco ruszy z kopyta. Zwlaszcza ze Carol i Morgan wzieli sie do roboty smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka