Dodaj do ulubionych

Kredyt hipoteczny

09.01.19, 12:14
Przymierzamy się z mężem do pierwszego mieszkania i oczywiście kredytu hipotecznego 🙂 Szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z żadnych kredytów i pożyczek żadnego z banku. Jedyne co wiem to, że nie chcę w PKO BP (mam złe doświadczenie z kontem osobistym). Historia kredytowa ok, zdolność raczej też (2 razy po 5000 zł brutto). Robiłam małą analizę i wstępnie jestem zainteresowana kredytem w Pekao. Będę wdzięczna za wasze doświadczenia na temat - przede wszystkim kwestia wcześniejszej spłaty, obsługi klienta i produktów powiązanych. Z góry dziękuję 🙂
Edytor zaawansowany
  • turbodymomen999 09.01.19, 15:29
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • ziut19 11.01.19, 17:06
    Nie napisałaś ani słowa o samym kredycie.
    Skoro masz już jakieś preferencje, wybierz się do banku. Następnie sprawdź te informacje w firmie pośrednictwa, może dostaniesz jakąś konkurencyjna ofertę?
    Im więcej źródeł informacji, tym lepiej.

--
    Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
    Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych.
    ziut19@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.