Dodaj do ulubionych

KREDYT w mBANK czy w BPH- proszę o rady!!!

06.03.05, 14:33
Witam serdecznie,

Bardzo prosze o opinie osób, ktore zaciagały kredyt w BPH lub w mBanku.
Zastanawiam się który wybrać. Nie wiem, jakich "kruczków" doszukiwać się w
ofertach tych banków,co wychodzi po podpisaniu umowy, na co zwrócić uwagę
przed jej podpisaniem?
Za wszystkie rady serdecznie dziękuję.

Z pozdrowieniami
Joanna
Obserwuj wątek
    • doradcy.expandera Re: KREDYT w mBANK czy w BPH- proszę o rady!!! 08.03.05, 18:51
      Na pewno przewagą mBanku jest elastyczność: brak prowizji za wcz. splatę i
      przewalutowanie, mechanizm bilansujący przy PLN. BPH pobiera prowizje za te
      operacje. W oddziałach Expandera dostępna jest specjalna oferta cenowa mbanku i
      dla klientów z niskim wkładem własnym ten bank będzie tańszy niż BPH. Wadą
      mBanku może być np. ustalanie % przez zarząd a nie na podst. stóp rynkowych. Po
      więcej szczegółowych informacji zapraszam do naszych oddziałów. Może okazać
      się, że nie tylko te dwa banki wchodzą w grę w Twoim przypadku.
      • basia-pieguska Re: KREDYT w mBANK czy w BPH- proszę o rady!!! 13.03.05, 22:24
        a to ciekawe.... akurat mbank i bph sa bankami, ktore biore pod uwage po
        wizycie w expanderze, ale tam nic mi nie powiedziano o tym ustalaniu procentow.
        Mam nadzieje ze nawet jesli ustala je zarzad to tez musi opierac sie na jakichs
        wskaznikach ogolnych? czy jest to calkiem dowolne? Poza tym wyliczona zdolnosc
        kredytowa w expanderze dla mbanku nijak sie ma do tej ktora wyliczylam we
        wniosku mbanku online. Jest teraz tez promocja za wyslanie wniosku online 1,5 %
        prowizji. Wogole to mialam chyba pecha, bo pan z expadnera tracil swiezoscia i
        nie byl zbyt mocno zorientowany, tzn bardzo staral i pytal kolegow. I ja to
        oczyiwscie rozumiem, kazdy gdzies kiedys zaczyna i takie sa poczatki, ale... ja
        biore kredyt raz w zyciu i chce dostac taki produkt, ktory bedzie najlepszy dla
        mnie, a teraz mam wrazenie ze moze mnie cos waznego ominac. Nie wiem jak
        wybrnac z tej sytuacji...
        • mea8 Re: KREDYT w mBANK czy w BPH- proszę o rady!!! 23.03.05, 14:25
          Potwierdzam wątek wyżej. BPH na promocję, sama czekałam na tę zmianę. Właśnie
          jestem po podpisaniu umowy kredytowej. Kruczków w umowie się nie doszukałam,
          oprocentowanie jak na nasz przypadek dość korzystne. Tylko prowizja banku dość
          wysoka - 2% ale jakoś przełknęłam. Pozdrawiam
          --
          Czekam na bociana...
          • beatakil prowizja w BPH 31.03.05, 16:40
            Trzeba było negocjować. 2,5% jest przez expandera, sama możesz dostac na pewno
            1, a może nawet 0,8%. To jest w kompetencjach oddziału. Pozdrawiam
            Beata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka