Dodaj do ulubionych

Kredyt na zakup i wykończenie mieszkania

28.06.05, 14:19
Witam,
chcę wziąć kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym (od developera)
oraz na wykończenie go (na 30-35 lat). Wartość mieszkania to 130000,
dodatkowo około 30000 na wykończenie. Nie mam wkładu własnego. Myślałam o
frankach szwajcarskich (ze względu na niższe raty) . Czy orientujecie się,
jaki bank ma ciekawą ofertę???
Obserwuj wątek
    • doradcy.expandera Re: Kredyt na zakup i wykończenie mieszkania 28.06.05, 14:55
      > chcę wziąć kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym (od developera)
      > oraz na wykończenie go (na 30-35 lat). Wartość mieszkania to 130000,
      > dodatkowo około 30000 na wykończenie. Nie mam wkładu własnego. Myślałam o
      > frankach szwajcarskich (ze względu na niższe raty) . Czy orientujecie się,
      > jaki bank ma ciekawą ofertę???

Najtańszą ofertę ma w tej chwili BOŚ (więcej informacji o niej w innych wątkach
      na tym forum). Jest wiele parametrów które trzeba wziąc pod uwagą. Na pewno
      zaletą GE jest brak kosztów wstępnych typu prowizja, opłaty sądowe, wycena.
      Niestety kredyty tego banku przy braku wkład własnego nie należą do
      najtańszych. Zapraszam do naszych oddziałów po porównanie ofert 20 banków.
        • ibiel Re: Kredyt na zakup i wykończenie mieszkania 28.06.05, 15:32
          Wiem, ze na 100% wartosci inwestycji i wyposażenie można uzyskać w Deutsche,
          PKO BP i BPH. Ja wzialem w BPH - trafilem na solidnego doradce ktory sam
          ciagnal wiele spraw. Jak jestes z Warszawy, to zadzwon do niego - 0501272672, z
          czlowieka jestem bardzo zadowolony, na warunki kredytu nie narzekam, z hockow
          klockow przy otwieraniu konta w bph nie za bardzo (ale w koncu udalo mi sie
          dostac piny, aktywowac kanaly elektroniczne itd)... Dobre warunki mialo
          Deutsche, do PKOBP nawet nie skladalismy wniosku - po poprzednim kredycie
          bylismy zrazeni zlodziejskimi zapisami.
    • kasia336 Re: Kredyt na zakup i wykończenie mieszkania 29.06.05, 13:40
      W Multibanku finansują 100% (CHF 3,20%), a dodatkowo istnieje możliwość
      uzyskania dodatkowych środków na remont (tu niestety maksymalnie do 15%
      wartości). Natomiast niewatpliwą zaleta jest to że nie są wymagane rachunki.
      Pozostałe warunki takie jek w większości banków: dowolna liczba bezpłatnych
      przewalutowań, bezpłatna wcześniejsza spłata całości lub cześci kredytu itd.

www.kredyty.multibank.info.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka