Dodaj do ulubionych

Szkoła w Monachium dla 13 latka

01.01.15, 17:59
Witam,
proszę o informację do jakiej szkoły może iść mój syn, który ukończy w tym roku szkołę podstawową. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i brak znajomości niemieckiego. Uczy się bardzo dobrze (5 i 6)
Czy są w Monachium szkoły prywatne niemieckie, gdzie przyjeliby syna bez znajomości niemieckiego. Dowiadywałam się o szkoły Miedzynarodowe typu MIS Munich Starnberg, ale to w ostateczności bo szkoła jest bardzo droga.... A może czyjeś dziecko chodziło do tej szkoły? Chętnie poznam opinie. Chciałabym też wiedzieć, gdzie ewentualnie jest dobra Realschule z odziałem dla obcokrajowców. Wiem, że syn na dzień dzisiejszy nie mógłby iść do gimnazjum. Wiele czytałam na forach i wiem, że w dużej części jeżeli są sensowni nauczyciele zdolne dziecko może przejść do gimnazjum po 2 latach nauki w real schule. Szukam więc sensownej szkoły z dobrymi nauczycielami w Monachium (realschule) bądż International school, ale z rozsądnym czesnym. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Alicja
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.