Dodaj do ulubionych

Kursy komputerowe dla dziecka Wieliczka/Kraków

15.02.15, 14:55
Szukam zajęć komputerowych dla swojego dzieciaka. Syn jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej i powoli zaczyna mieć coraz więcej wspólnego z komputerem.
Chciałbym, żeby poznał możliwości, które daje komputer a nie tylko granie itp.
Zaproponowałby ktokolwiek jakieś fajny kurs dla chłopca w jego wieku? Z tego co szukałem w wyszukiwarce to zajęcia komputerowe są przede wszystkim dla dorosłych i nic ciekawego dla takich małolatów nie ma, przynajmniej w Wieliczce.
Edytor zaawansowany
  • malopale 15.02.15, 16:43
    w Wieliczce to słabo z takimi opcjami, raczej nie ma szans. prędzej coś w Krk ale to też nie wiem czy akurat coś takiego znajdziesz..
  • sarebski34 16.02.15, 12:30
    Akademia Programowania czy coś w tym stylu w Krakowie,poszukaj sobie w wyszukiwarce. Nauka komputera poprzez zajęcia związane z komputerami i nowymi technologiami. Syn był zadowolony i w tym roku żoną też zapisała go na zajęcia.
  • zoro71 18.02.15, 19:31
    Dziękuje za informację. Własnie przejrzałem ich stronę i sądzę, ze zajęcia są fajne.
    Ale mam jeszcze kilka pytań odnośnie więc sobie jutro przedzwonię bo teraz już trochę za późno.
    A w jakim wieku jest Twój syn i do jakiej grupy uczęszczał?
    Zastanawiam się do jakiej grupy mógłbym zapisać mojego.. tej dla starszych czy pierwszej dla najmłodszych.
  • sarebski34 19.02.15, 07:50
    Moją żona też miała obawy bo był chyba jednym z najmłodszych w średniej grupie a nie usłyszałem ani razu, żeby coś było nie tak, więc wszystko raczej na wyrost. Tak jak napisałeś tak zrób - zadzwoń i będziesz miał wtedy najlepsze informacje odnośnie grup i nie tylko. Pozdrawiam
  • marcella09 26.03.19, 15:21
    w Nortonie prowadza kursy dla dzieciakow i doroslych :) Ja bylam na kursie niemieckiego u nich i bylo swietnie wiec mniemam ze koputerowy tez jest ok:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka