28.12.05, 16:57
Czy ktoś coś wie odnośnie PRAXI?
Słyszałem rozmowę 2 kobiet, które twierdziły, że PRAXI zostanie zamknięte,
ale jakoś nie wydaje mi się to prawdą. Czy jest ktoś w stanie potwierdzić
taką nowinę?
pozdrowionka
shado
Obserwuj wątek
    • rita100 Re: PRAXI? 28.12.05, 23:01
      Praxi ma swoje markety w innych miastach , być może bedzie budowane na miejscu
      zburzonego komina lub z przerobionej Kingi
      • izabellekk Re: PRAXI? 29.12.05, 13:25
        Tak tak na miejscu zburzonego komina ??
        Na pewno kopalnia sprzeda działke w takiej dobrej lokalizacji. Poza ty
        odnośnie tego miejsca są już inne plany.
        Pozdrawiam.

• krakus111 Re: PRAXI? 30.12.05, 19:02
          A co tam bedzie na miejscu po kominie ? To jest akurat nad poprzecznią MINA
          gdzie był ten katastrofalny wyciek wody pare lat temu /zapadły sie wtedy tory
          kolejowe, ogrody klasztorne etc/ wiec nie wydaje mi sie żeby pozwolili tam cos
          wiekszego budować.Pewnie jak zwykle pare drewnianych budek z pamiatkami typu
          laski góralskie, albo hamburgerami- to nawet jak sie zapadnie to nie bedzie
          wielkiej straty.
          • dzagaa20 Re: PRAXI? 12.01.06, 17:04
            moja kumpela pracowała w praxi i przez to rozejscie wlascicieli straciła
            prace.. zreszta nie ona jedna :/
            wogóle teraz malo przyjemnie sie zrobilo w praci. wchodze, pytam i nikt nic nie
            wiem, a jakiejs biednej kobiecie musiałam tłumazyc gdzie jest miód, bo młode
            panie stojąc i "pilnując" półek po pierwsze był zbyt zajęte plotkami, a po
            drugie po konsultacji stwietrdziły ze w praxi nie ma miodu... :/
            • deco26 Re: PRAXI? 12.01.06, 17:43
              -sam się zastanawiam jaki sens mialo zwolnienie ludzi, którzy już tam trochę
              pracowali i wiedzieli co i jak
              -dawniej PRAXI było moim zdaniem jednym z lepiej wyposażonych sklepów w
              Wieliczce (lepiej niż Avita, biedronka itp)- teraz to jest totalna porażka, nie
              ma praktycznie nic, totalnie bez sensu
              --
              skocz.pl/aqww
              • dzagaa20 Re: PRAXI? 12.01.06, 23:03
                no własnie... dzisiaj jak byłam to nawet pasty do zębów były położone poziomo,
                zeby zając wiecej miejsca. zreszta wogóle tam juz prawie nic juz nie ma... ech
                :/ jesli to prawda z tym praxi na osiedlu W.P. to chyba nadloze drogi ale pojde
                tam gdzie sprawdzone ;] teraz praxi to juz nie praxi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka