Dodaj do ulubionych

ZDRADA A PLOTKA

05.03.14, 21:38
Cały czas zastanawiam się czy to może być prawda. Mąż sporo starszy ode mnie. Od 2 lat ignoruje mnie, nie adoruje, ciągle się czepia po prostu o wszystko, rzadko sypiamy ze sobą, nie ma czułości nie ma nic. Rozmowy kończą się kłótniami, odwraca kota ogonem, kiedy mówię, że żyjemy nienormalnie, że lekceważy moje potrzeby psychiczne i fizyczne twierdzi, że ja jątrzę i "widocznie jest to MI do czegoś potrzebne..". tymczasem dowiaduje się od koleżanki, że u swojej koleżanki spotkała faceta, który skądś zna mojego męża (okazuje się, że mieszka nieopodal nas)i... wie, że ma fajną, piękną żonę ale również...że "MA NIE TYLKO ŻONĘ". Wypytywany przez moją koleżankę mówi, że i tak już za dużo powiedział itp. Mąż przyciśnięty do ściany wściekł się na mnie, wyparł, przysiągł na dzieci, że nikogo nie ma. Teraz jest wielce obrażony, śpi oddzielnie, twierdzi, że mu świństwo zrobiłam...nie wiem co mam o tym myśleć. Telefon zawsze na wierzchu, mówi, że mogę mu bilingi sprawdzić, dał telefon do ręki. Tymczasem seksu nie ma, czułości nie ma, wygolił się jakiś czas temu w intymnym m-scu...sama nie wiem, co o tym myśleć, co robić??? poradźcie
Edytor zaawansowany
  • korashaz 16.03.14, 16:24
    nikt z nas nie wie jak jest na prawde ale na podstawie swojego doswiadczenie uwazam, ze ma kogos... zdecyduj czy chcesz wiedziec. jezeli tak to szukaj a znajdziesz odpowiedz.
  • milena644 18.03.14, 16:50
    Witaj,
    współczuje Ci bardzo sytuacji w której się znalazłaś. Tyle lat spędzonych ze sobą a teraz brak szacunku, miłości, bliskości... Byłam kiedyś w podobnej sytuacji!
    Pojawiły się podejrzenia, dziwne zachowania...
    Nie mogłam jednak nic zarzucić nie mając 100% dowodów koleżanka podsuneła mi świetne rozwiązanie. Poleciła prywatnego detektywa...Okazało się to strzałem w dzisiątkę, kilku dniowa obserwacja ujawniła CAŁĄ PRAWDĘ!
    ...Wiedziałam wtedy co robić...
  • ankaoliww 19.03.14, 16:17
    z doświadczenia uważam ze kogos ma...zawsze graja obrażonych jak cos podejrzewamy....detektyw jeszcze raz detektyw...tanie to nie jest ale warto...i jak dasz zlecenie powiedz ze do rozwodu,jako dowody w sprawie jest inna procedura,chodzi chyba o zdjęcia...
  • milena644 19.03.14, 16:36
    Polecam sprawdzonego przeze mnie - kontakt: yours.detective@onet.com.pl Sama zobaczysz, że pomogą! Powodzenia, jak sprawa się wkońcu wyjaśni będzie bolało.. ale zobaczysz że przyjdzie ulga za jakiś czas!

Powodzenia!
  • gk-63 21.03.14, 18:47
    drugi telefon w przypadku zdrady to standard
  • inga_drj 22.10.14, 14:31
    Witam. Jestem w podobnej sytuacji i powaznie rozważam wynajęcie prywatnego detektywa. Czy ktos ma jakieś doświadczenia? Może polecić dobrą agencję detektywistyczną? Najlepiej z Warszawy
  • julia.saw.1979 07.04.15, 09:48
    CBS detektywistyka. Raport bez zastrzeżeń, tak w sądzie...
  • gamoniowaty 01.11.14, 22:59
    To taki skur*iel jak ja 2 lata temu. Na bank kogoś ma. Będzie żałował tak jak ja i rozpaczał, że nie można cofnąć czasu. Zdradzający przeważnie i tak kochają swoje żony, ale gdy przyjdzie głupota, to człowiek wszystko sobie wmówi. Przykro mi, że spotkało Cię coś takiego. Znam to z drugiej strony. Wybacz, że w ogóle istniejemy ;-( Bądź dzielna i pamiętaj zawsze: nie zdradził Cię, bo z Tobą coś nie tak, nie uważaj się za gorszą czy nieatrakcyjną. Na to nie ma logicznych wyjaśnień, ale nie szukaj winy w sobie.
  • freedome 25.05.15, 13:55
    Polecam bardzo Pana Artura Koniecznego.
    Detektyw super konkretny i solidny.
    Pan Artur jest w 100% profesjonalistą. Pełna anonimowość i dyskrecja. Posiada ogromną i bezcenną wiedzę. Dostępny i gotowy do działania w każdych warunkach i o każdej porze. Sumienny i zawsze punktualny. Służy dobrą radą. Umowa oraz dokumentacja końcowa sporządzone bez najmniejszych zastrzeżeń. Zadania operacyjne wykonuje z pomocą najnowocześniejszego sprzętu detektywistycznego. Moja sprawa zajęła kilka dni.
    Polecam.
  • pati.zwolinska 28.12.15, 19:38
    Byłam w podobnej sytuacji.... Nawet nie chcę tego wspominać, ale podobno wszystko się dzieje po coś.... Finał tej historii jest taki, że oczywiście okazało się, iż mąż miał podwójne życie, od 3 lat kochankę, którą sprowadził do naszego miasta i urządził jej mieszkanie.... Oczywiście najbardziej zainteresowany (czyli ja) dowiedziałam się najpóżniej. Wynajęłam biuro detektywistyczne. Nie jest to najmniejszy wydatek, ale w moim przypadku warty każdej złotówki. A mąż nawet jak miał materiał dowodowy na stole to nadal się wypierał - tak już chyba niektórzy mają, może jakieś rozdwojenie jaźni? Jestem już po rozwodzie, z udowodnieniem winy. Odbyło się kilka spraw, ale ostatecznie sąd nie miał wątpliwości. Materiał był dobrze przygotowany. Teraz składam swoje życie na nowo. Nie żałuje i polecam każdemu kto jest w podobnej sytuacji. Korzystałam z usług CBS Detektywistyka, moją sprawę prowadził P.Artur Konieczny. Polecam gorąco, dzięki Panu Arturowi mój komfort życia się zdecydowanie polepszył. Pozdrawiam i powodzenia!
  • johny952 23.02.16, 14:07
    Polecam Pana Artura Koniecznego, podejrzewałem żonę od jakiegoś czasu ( ciche telefony, późne powroty do domu, zaczeła coraz lepiej dbać o siebie ). Pan Artur zrobił doskonały materiał dowodowy z kilku dni zdrady małżeńskiej. Jest doskonałym detektywem w swojej profesji jak również jako człowiek i doradca. Jestem pod wrażeniem rzetelności jego pracy. Jest umowa i uczciwość.
    Polecam www.cbs-detektywistyka.pl/
  • a_nett003 06.09.16, 08:36
    Z pełną odpowiedzialnością polecam detektywa Pana Artura Koniecznego cbsdetektywistyka.pl, moja sprawa została załatwiona szybko, sprawnie i dyskretnie. Byłam pod wrażeniem pracy tych ludzi! Rewelacja! Profesjonalizm w pełnym wydaniu.
    Poza tym Pan Artur ma świetny kontakt z klientem, wspierał mnie przez cały czas co również było dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona z usług tej agencji i z czystym sumieniem polecam każdemu:)
  • 40cztery 20.09.16, 22:41
    Z pełną odpowiedzialnością polecam nie wpadanie w panikę a już na pewno nie korzystanie z reklam tego typu jak powyżej

--
    40cztery
    --------
    Zdrada nie jedno ma imię
  • monika701 06.09.16, 12:51
    Ma kogoś na 100%
  • mateusz.33.83 23.10.16, 20:47
    Polecam skorzystanie z usług detektywistycznych. Miałem podobną sytuację w domu. Wątki poskładały mi się w całość jak otrzymałem raport. Korzystałem z usług CBS Detektywistyka na terenie Warszawy, ale z tego co wiem panowie działają na terenie całej Polski.
  • grabos_7609 29.10.17, 20:46
    Hej
    Szukałem ostatnio detektywa żeby „ustrzelił” ciągłe zdrady mojej żony. Byłem na kilku spotkaniach z firmami detektywistycznymi. Chłopaki z CBS Detektywistyka wydawali mi się najbardziej rzeczowi. Pokazali mi prezentację żebym wiedział czego można się po nich spodziewać. Sprowadzili mnie trochę na ziemię – powiedzieli konkretnie co mogą zrobić z czego się nie da. Finalnie wykonali kawał dobrej roboty – dużo zdjęć i filmów. Materiał okazał się w ocenie mojego prawnika zadowalający. Pan Artur Konieczny nie wciskał mi na pierwszym spotkaniu umowy do podpisania – polecił mi przemyśleć chęć współpracy z Nimi. I był to strzał w dziesiątkę. W 100% solidni i przygotowani merytorycznie do pracy.

Graboś
  • marysi694 21.02.18, 20:16
    Witam, czy sprawa w sądzie zakończyła się powodzeniem? Interesuje mnie czy w sądzie faktycznie jest brany pod uwagę ten materiał z biur detektywistycznych? Sama stoję przed dylematem czy inwestować w taki materiał...
  • amb_87 04.01.18, 22:41
    Gorąco i z czystym sumieniem polecam CBS Detektywstyka Artur Konieczny Szczepan Matusewicz. Panowie konkretni i skuteczni. Zebrany materiał w pełni spełnił oczekiwania, każde podjęte działanie było ze mną konsultowane, na bieżąco wiedziałam jak rozwija się sytuacja. Pana Artur jasno i konkretnie mówi co można a czego nie da się zrobić.
    Mają swoją stronę www.cbsdetektywistyka.pl
  • marysi694 21.02.18, 20:16
    Czy materiał przydał się w sądzie do udowodnienia winy?
  • andrzejmycka1979 28.02.18, 09:17
    Zdecydowanie również polecam
  • zofia_jelonek 06.02.18, 17:04
    Witam,
    po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie o Panach z CBS Detektywistyka zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Byłam pełna obaw, po tym co słyszałam i czytałam o współpracy z różnymi biurami detektywistycznymi. To była jednak bardzo dobra decyzja. Z prac wykonywanych w weekend otrzymałam szczegółowy raport, ze zdjęciami i filmami na których widać mojego męża z kochanką w różnych, często jednoznacznych sytuacjach. Według mojej Pani Prawnik materiał jest nie do podważenia w sądzie. Z Panem Szczepanem i Arturem byliśmy w ciągłym kontakcie, wiedziałam za co płacę. Panowie dodatkowo ustalili miejsce zamieszkania kochanki męża, więc Pani będzie wzywana na świadka w sądzie, aby się "wyspowiadać" :) Także Panowie z CBS Detektywistyka będą świadkami. Polecam taki zabieg, jeśli Wasi mężowie (a może żony) mają tendencję do częstego mijania się z prawdą. I polecam przede wszystkim CBS Detektywistyka. Dobra robota.
  • marysi694 21.02.18, 20:18
    Czy ktoś z doświadczenia potrafi powiedzieć czy materiał z biur detektywistycznych jest faktycznie brany pod uwagę w sądzie przy sprawie z udowodnieniem winy?
  • andrzejmycka1979 28.02.18, 09:16
    Jeśli materiał jest dobrze przygotowany to jest to kluczowy dowód w sprawie. Raport, który otrzymałem w mojej sprawie był obszerny (ok. 40 stron) z pełną dokumentacją zdjęciową i płytą z filmami. Sprawa w sądzie wygrana. Mój adwokat polecił mi detektywów z biura CBS detektywistyka
  • paulaa888 17.04.18, 19:48
    Witam
    Przez pięć lat byłam szczęśliwą mężatką. Gdy urodził się nam Syn mąż zaczął dziwnie się zachowywać. Wracał późno z pracy, wyjeżdżał w delegacje, wieczorami ukradkiem smsował i co zmroziło krew w moich żyłach… zaczął przynosić do domu gejowskie czasopisma. Po kilku miesiącach takiego funkcjonowania pod jednym dachem stwierdził, że jest wypalony w naszym związku i musi wszystko przemyśleć. Wyprowadził się do naszego drugiego mieszkania. Zdawałam sobie sprawę, że nasz związek legł w gruzach. Koleżanka poleciła mi firmę CBS Detektywistyka S.C., musiałam sprawdzić co tak naprawdę kryje się za zachowaniem męża. Pan Artur Konieczny i Szczepan Matusewicz zajęli się jego obserwacją. Po czterech dniach czynności okazało się, że mąż spotyka się z koleżanką z pracy. Raport był bardzo szczegółowy, zawierał mnóstwo zdjęć i filmów – pocałunki itp. Dziś jestem po rozwodzie z orzekaniem o winie tego drania. Bardzo dziękuję za pomoc Panu Arturowi i Szczepanowi – gdyby nie Oni nie wiem jak potoczyłyby się moje losy… Szczerze polecam solidną firmę - CBS Detektywistyka S.C. 

Pozdrawiam Paula
  • nadzieja1 17.06.19, 09:22
    Bardzo polecam Pana Artura Koniecznego (agencja cbsdetektywistyka.pl). Zlecenie wykonane bardzo sprawnie i rzetelnie. Przez cały czas trwania zlecenia jest stały kontakt z p.Arturem i wszystko jest konsultowane. Materiał rozwodowy bardzo profesjonalnie przygotowany. Polecam, bardzo dobrej jakości usługi detektywistyczne.
  • tade-k53 27.06.19, 22:51
    Ciężki, ciężki kamień młyński jeszcze cięższy stan małżeński.

--
    "A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?" 1P 4:18

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka