Dodaj do ulubionych

Życiowy zakręt

27.10.15, 17:06
Mam pytanie do osób po przejściach. Myślicie że jest sens odbudować wszystko od nowa skoro druga połowa bezustannie zawodzi? Nie pierwsza próba, brak sił na ciągnięcie tego dalej. Jakie macie doświadczenia ?
Edytor zaawansowany
  • 10.11.15, 19:45
    Nie ma szans na odbudowanie czegokolwiek.
  • 10.07.17, 14:43
    Według mnie nie ma sensu ciągnąć tego na siłę, na prawdę. Odpowiem na podstawie nie swoich własnych doświadczeń, ale osoby mi bardzo bliskiej - mojej siostry. Podejrzewała, że mąż ją zdradza, nie mogła przestać o tym myśleć, dlatego doszło do tego, że w sprawę zaanagażowała nawet biuro detektywistyczne, które dostarczyło jej jasne dowody na to, że mąż ją zdradza. Po wszystkim nie zdecydowała się od razu na rozwód, za wszelką cenę chciała związek odbudować. Męczyła się jeszcze przez dwa lata, aż w końcu to on wystąpił o rozwód, bo znalazł sobie kolejną kobietę. Dlatego uwierz mi, to nie jest tego wszystkiego warte.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.