Dodaj do ulubionych

zdrada w Niemczech

30.09.18, 19:13
Witam , od paru miesięcy myślę tylko o jednym czy mąz mnie zdradziła. Zaczne od początku, mąż pracował zagranicą od 5 lat, postanowiliśmy, że już czas aby wrócił do domu i wtedy to się wydażyło. Miałam problemy z dodzwonienie się do męża, nie odbierał telefonu lub miał wyłączony. ( wspomne że wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca). Podczas jego pobytu w domu, zauważylam że pisze z jakoś kobietą.Zrobiłam mu awanturę, bronił się,że to jego znajoma, którą poznał przez swoją kuzynkę.Uwieżyłam, ale po jego powrocie do Niemiec, postanowiłam wypytać o nią jego kuzynkę. Okazała się, że nie jest to jej koleżanka, poznała ją tego dnia co mój mąż. Po przeprowadzeniu małego śledztwa, dowiedziała się, iż owa Pani jest w trakcje rozwodu z ojcem swojej dwójki dzieci.Po poznaniu mojego męża, zdobyła jego numer telefonu i zaczęła do niego wydzwaniać.Okazała się,że była częstym gościem w domu mojego męża gdzie razem spożywali alkohol. Mąż miała tam problemy z alkoholem i nie miał tam znajomych.Gdy oznajmiła mężowi,że wszystko wiem i poinformowała jego rodzinę, że się z nim się rozwodzę bo zdradził mnie. Mąż spakował się i wrócił do kraju,pech chciał, że miał problemy ze zdrowiem i trafił odrazu do szpitala, ja po rozmowach z jego mamą zgodziała się przyjąć go do domu. On oznajmił, że już tam nie wraca. ( pojechaliśmy tam tylko po miesiącu aby wszystko zamknąc ). Przekonuje mnie do dziś,że to tylko znajoma, która chciała go słuchać pijanego bo był tam bardzo samotny.Dodam, że mój mąz jest bardzo przystojny i podoba się kobietom, a owa Pani jest przeciweństwem mnie :ona- prostaczna uważana w środowisku za wulgarną kobietę, która lubi się bawić,brzydka, waży chyba 100 kg. ( wiem od kuzynki,że jej koledzy śmieli się z niego że pokazuje się publicznie z takim pasztetem ) ja - zajmuje wysokie stanowisko,nie jestem osoba imprezowo , jestem typem kobiety praca i dom, wizulanie jestem przeciwieństwem owej Pani. Owa Pani pisała do męża po jego powracie, po jednej z tych wiadomości mąż poprosił ją, żeby tego nie robiła, ponieważ ja nie życze sobie tego.Ostatnio, zadzwoniła do niego o 1 w nocy. Czy Wy dziewczyny uwieżyłybyście dla męża, że was nie zdradziła?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.