Dodaj do ulubionych

czy ktos mi pomoże? Zupełna amatorka

19.10.07, 16:57
Chciałabym sama zrobic zaproszenie, winetki na ślub i wesele.
POmózcie mi od czego powinnam zaczac, co kupic? Chciałabym
zaproszenia małe, składane i z taka kalka zwiazane wtązeczka. tylkoe
chciałabym zeby np. ta kalka miała jakis nadruk np. serduszka . Jak
mozna zrobic małe dziurki w połowie kartki aby na zgieciu dac
wstązke.Macie jakies pomysły to licze na nie.
--
www.przewodnikmp.pl/img-19072008006.png
Edytor zaawansowany
  • 20.10.07, 10:14
    zacznij od kupienia papieru wizytowkowego lub czerpanego- na czym chcesz miec zaproszenia i jaki maja miec charakter.
    dobry klej- magic lub jego zamiennik (ostatnio kupilam klej czarodziejski, tanszy a jest taki sam). wlasnie kalka (pergamin)
    nie wiem czy kupisz juz gotowy wzorek, ale moze emmbosing? i sama sobie wytloczysz wzor serduszek.

>
    >Jak mozna zrobic małe dziurki w połowie kartki aby na zgieciu dac
    > wstązke.

jak dobrze rozumiem, zegnij kartke i w miejscu gdzie chcesz przelozyc wstazke, zrob dziurkaczem dziurke- ale od spodu dziurkacza patrz na otworek i przycisnij w polowie zagecia. tzn: moj dziurkacz ma sciagany dol i moge kontrolowac miejsce dziurkowania. na zgieciu nie dziurkuj cale kuleczko, tylko polowe kuleczka bo jak otworzysz kartke to bedzie ok. wiem wiem, zagmatwalam ale rano mam problemy z obudzeniem sie.(przyklad: jak wycinasz serce to zawsze zginasz kartke na pol i tniesz tylko polowe serca a po otworzeniu kartki pojawia sie cale serducho. tak samo musisz zrobic z okragla dziurka).

mam nadzieje ze pomoglam, uff ale sie zmeczylam:D
    pozdrawiam
  • 20.10.07, 18:26
    a ja ci proponuje w zwyklym sklepie papierniczym lub plastycznym:)
    odkrywam sklepy, gdzie sa teraz promocje i kupuje.
    inne rozwiazanie to allegro- ale nie moge robic reklam (nigdy nie kupowalam tam i nie wiem) lub sklepy hobbystyczne.

ale zwykly sklep tez jest dobry i zobaczysz na wlasne oczy, nie bedziesz musiala placic za poczte:)

pozdrawiam, Ania
  • 22.04.14, 21:52
    ta firma projekt-druk.pl robi zaproszenia ślubne więc możesz się poradzić a może akurat się jakieś spodobają :)
  • 21.05.14, 17:11
    co do dziurek to rozejrzyj się za dziurkaczem długoramiennym. swoją drogą fajny pomysł, ale czeka 0Cię dużo pracy. Powodzenia! :)
  • 25.02.15, 15:40
    www.projekt-druk.pl zaproszenia ślubne robią można się poradzić :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.