Dodaj do ulubionych

Jakie zaproszenia na ślub?

11.11.08, 20:38
Witam i proszę o pomoc. Chciałabym zrobić własnoręcznie zaproszenia na ślub.
Myślę, że koło 150 sztuk (dla rodziny i wszystkich znajomych) Na sam ślub, nie
mam wesela.
Podsuńcie mi proszę jakieś nie bardzo skomplikowane pomysły bo ja bardziej w
robótkach ręcznych, nie kartkach siedzę :) Styl najchętniej prosty a ie
barokowy, chociaż ciekawe użycie zdjęcia też mile widziane
:)

Dziękuję
--
Porządek to wróg zwierządek!
www.kot-malenstwo.blogspot.com do czytania
www.panfoto.pl do oglądania
Edytor zaawansowany
  • 17.11.08, 22:53
    Dziękuję :)
    --
    nekomimimode napisała:

> przecież jesteś fajna
  • 19.01.09, 12:59
    Ja robiłam sama. Kupiłam czerwoną tekturę, szablon do samodzielnego odmalowania, kolorowe kopery, dziurkacz ozdobny, kartki do robienia wizytówek.
    Wycięłam z tektury odpowiedniej wielkości kartki na wierzchu odmalowałam szablon wijącego się kwiatka, w środku wkleiłam treść zaproszenia na papierze wizytówkowym z jakimiś ozdobnymi gołąbkami. Koperty ozdobiłam powycinanymi ozdobym dziurkaczem aniołkami, serduszkami (papier został mi z zaproszeń). Prosto szybko i tanio. Jak na pierwszy raz wyszły super.
    Możesz spróbować ponaklejać drobne szuszone kwiatki i listki będzie prosto ładnie i elegancko, użyj pistoletu do kleju na ciepło, odbrze trzyma i nie brudzi. Pomysłów jest mnóstwo.
    PS. Zaopatrz się w hurtowni papierniczej wychodzi dużo taniej i mają ogrmny wybór.
    --
    mój suwaczek
  • 11.09.09, 18:21
    Bardzo polecam zaproszenia na slub z www.preciousinvitations.com Sama
    od nich zamawialam i moge obiecac ze w realu sa jeszcze ladniejsze.
  • 14.05.09, 11:16
    Hej
    może tu znajdziesz jakiś pomysł? Strona ciekawa! MOżna kupić albo
    podejrzeć:))))

Papierowe różności
    --
  • 11.09.09, 18:23
    Bardzo polecam zaproszenia recznie robione z
    www.preciousinvitations.com Zaoszczedzi duzo czasu a sa naprawde
    sliczne. Sama od nich zamawialam i jestem bardzo zadowolona
  • 04.04.11, 19:53
    Ostatnio znajomi podarowali nam zaproszenia ślubne w formie magnesu na lodówkę. Pięknie wyglądające, jakość foto w formie magnesu na lodówkę, pomysł bardzo mi się spodobał i sami też takie wybieramy. Tu możecie zobaczyć przykłady : magnesynalodowke.eu/index.php?main_page=index&cPath=14 To na prawdę na żywo jest cudowne !
  • 20.06.11, 18:17
    Wierze że takie zaproszenia na żywo wyglądają jeszcze ładniej. A jeżeli chodzi o ciekawe wzory to co powiecie np o tym
    www.decorisus.pl/p/7/118/1627/Zaproszenia%20%C5%9Blubne_kartka%20z%20kalendarza_01/kk/z.html
    mi bardzo się podoba.

• 13.07.11, 14:06
    jeśli chodzi o kartki z kalendarza - to my zamawialiśmy tutaj:

magnesynalodowke.eu/index.php?main_page=index&cPath=3&sort=3b&page=4
    mają duży wybór - fajowo to wygląda na lodówce.
  • 22.10.11, 20:21
    Może to Cię zainspiruje:plantacjasztuki.pl/produkt/zaproszenie-delikatny-kwiat-i-koronka/1020

Polecam ususzenie listków, płatków, czegokolwiek co przyklejone nada Twoim zaproszeniom wyjątkowości:)

--
    www.plantacjasztuki.pl
  • 02.11.11, 12:07
    wolałam zamówić w firmie www.poligrafiaslubna.pl niż wykonać samemu i martwić się o efekt końcowy
  • 25.02.15, 15:42
    www.projekt-druk.pl zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe może tam coś znajdziesz
  • 21.04.15, 14:27
    Spróbuj znaleźć coś ciekawego np. na instagramie lub pinterest.
  • 05.08.15, 08:44
    najlepiej oryginalne, według własnego pomysłu. można takie zamówić np. tu: www.kartkaswiateczna.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.