Dodaj do ulubionych

Takze cos dla piwoszy

19.08.10, 14:12
Witam,
Nowy portal o alkoholach. Narazie jeszcze w powijakach ale chyba cos
z tego bedzie:

www.alkoholeswiata.pl
Widać takze zajawke tematu o piwie.

pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 27.10.11, 14:05
    do piwa najlepsza jesienna szarlotka :-)
  • 29.06.12, 21:58
    do piwa to najlepsze jest 2kc:] żeby na nastepny dzień kaca nie było
  • 30.06.12, 21:23
    uważam tak samo:piwko+2kc+przekąska i jest git:)
  • 05.07.12, 11:51
    na dwa/trzy piwka nie ma co brać tabletek, bo po takiej ilości kaca raczej nie ma, chyba, że ktoś abstynent:)
  • 10.07.12, 11:22
    Oj niekoniecznie... Ostatnio dzień przed pracą wypiłam 3 piwka i myslałam, że następnego dnia nawet tego nie poczuję, a było inaczej...Męczył mnie ból głowy prawie do wieczora :( Nie wiem od czego to zależy, ale czasami i mała ilośc może zaszkodzić. Dlatego następnym razem kiedy będę chciała wypić przed pracą, biorę 2KC - niezależnie od liczby piwek :)
  • 12.07.12, 11:26
    Jak dla mnie najlepszy zestaw to piwko, chipsy + grupa znajomych :) I mogę świat zdobywać :) A no i jeszcze jak jakis mecz leci w tv, to juz w ogóle jestem w niebie :)
  • 12.07.12, 15:10
    notoco55 może to wina pogody? teraz upały były to i upić się łatwo
  • 13.07.12, 09:30
    Cos w tym jest, bo faktycznie piłam w plenerze i słonce ładnie grzalo. Wiec pewnie to miało jakis wpływ...w kazdym razie kac nastepnego dnia był i meczył strasznie :(
  • 16.07.12, 10:11
    To rób tak jak pisałaś wczesniej - 2kc i problem z głowy :)
    A przy takich upałach faktycznie trzeba uważac, bo no słoncu alkohol dużo szybciej uderza do głowy. Nieraz już się na tym przejechałem :P Tu piwko, piwko, wszystko w porządku, a nagle czuję się jakbym ich wypił z 10...
  • 16.07.12, 11:28
    to widzę, ze nie tylko ja tak mam;D na słońcu to nawet jak się nie pije, głowa potem boli:) także parasol nad głową, do tego czapeczka i można pić, no i to 2kc żeby kaca nie bylo, wzięłam w ten weekend, wczoraj też piliśmy, trochę mniej niż w piątek hahahah ale dzisiaj jestem w pracy i wszystko jest okej:) także rzeczywiście działa:)
  • 28.08.12, 23:06
    Dzieki słońcu i "głupim"reddsom i juz nie raz sie załatwiłam;)
  • 29.08.12, 10:04
    Redsiki potrafią zaskoczyc :P Tez tak miałam czesto :)
  • 08.08.16, 23:38
    szarlotka jest dobra do wszystkiego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.