Dodaj do ulubionych

Piwne gadżety i akcesoria

25.04.12, 17:01
Znalazłam dzisiaj coś inspirującego: agdblog.com.pl/lodowki/lodowka-do-chlodzenia-piwa/ :-)
Podrzucajcie inne fajne piwne pomysły!
Edytor zaawansowany
  • 30.08.12, 16:51
    Ostatno modnym "gadżetem"? nie wiem jak to nazwać ale widzę że w wwie na imprezach ludzie się lansuja z 2kc:) O:) mozna? Można!
  • 31.08.12, 10:43
    ja czesto widze jak pod 2kc sie wódeczke zapija. Duzo osob kupuje zamiast red bulla. a z takich gadzetow to zawsze piwny kask chcialem sobie kupic: www.prezenty.pro/art/imprezowy-kask-piwny/ :D ale jakos nigdy sie nie zebralem
  • 31.08.12, 18:20
    no po piwie podobno bardziej głowa boli, ale z wódką tez działa;p A co do kasku - ciekawy bajer, ale chciałoby się tyle czekać aż napój doleci??
  • 03.09.12, 14:20
    Piwny kask hahahah dobre na jakiś mecz czy w kinie;D
    Co do 2kc, to moim zdaniem obciachem jest tak się schalć, żeby mieć kaca:)
  • 03.09.12, 17:53
    kaca jak kaca, bo to zalezy od wielu czynników czy się go ma czy, trzeba znać umiar w piciu, żeby nie odwalać jakiś ekscesów których się później będzie żałowało
  • 04.09.12, 11:02
    Taki kask, fajna rzecz. Szczególnie jak się ma obie rece zajete :) a z kacem to nie trafisz - czasami pije pól nocy na imprezie i kolejnego dnia sie czuje swietnie, a czasami po 3 piwach boli mnie glowa :(
  • 04.09.12, 13:24
    ja mam to samo, nie przewidzę, jak się szykuje duża impreza, gdzie wiem, że będę piuła, to biorę 2kc i jest spoko, ale jak oglądam przed tv film do tego piję 3 piwka, to nie biorę 2kc, a tu pyk! kac na drugi dzień, już nieraz się tak załatwiłam
  • 16.09.12, 16:17
    2kc teraz to podstawa, trzeba nosić zawsze przy sobie.
  • 17.09.12, 10:52
    chyba tak, w torebce podręczna apteczka: środek przeciwbólowy, środek na kaca, bandaż, woda utleniona i plasterki he he he
  • 08.08.16, 23:34
    ciekawe czy do kasku pasowały by "bączki" Konstancina ;)
  • 12.06.17, 22:24
    Nie chcę reklamować niczego poza swoim blogiem, ale chyba nie ma lepszych akcesoriów niż kufle do piwa😉

--
    Piorę, sprzątam i gotuję. Ostatnią z tych rzeczy robię naprawdę dobrze ;) yeschef.blog

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.