Dodaj do ulubionych

wasze sposoby na kaca

05.06.12, 19:30
ostatnio wiele osób szuka cudownych środków na uniknięcie kaca, lecz niektórzy nie wiedzą, że to jest bardzo proste. cudowny środek 2kc jest właśnie po to stworzony:) przekonałam się do niego już po pierwszym zażyciu. a Wy co o nim sądzicie? :)
Edytor zaawansowany
  • 06.06.12, 09:44
    ok zgodzę się że 2kc działa, ale podstawowy bład to że nie jest to typowy środek na kaca, dzięki któremu ustąpią te wszystkie negatywne skutki po piciu alko. 2kc jest po to żeby do tego nie doszło, żeby własnie kaca nie było!!!
  • 06.06.12, 16:01
    no tak, własnie :) jeśli jest 2kc to nie ma kaca:]
  • 27.06.12, 23:59
    to prawda, gdy zażyje się 2kc kac się nie pojawi na następny dzień po piciu alko! warto pamiętać tylko o odpowiedniej dawce tabletek do połknięcia:>
  • 29.06.12, 22:00
    to prawda, można jeszcze co prawda w drinku, ostatnio miałam okazję nawet wypróbować, działa tak samo jak w tabletkach, czyli przeciwkacowo, tylko częściej sie lata do kibelka.. :)
  • 30.06.12, 21:19
    i fajnie, bo wygodnie chyba tak i tak :] drinka wypijasz pomiędzy alkoholem, nawet jako popitke a tabletki poprostu łykasz:)
  • 05.07.12, 12:02
    o drinku szczerze mówiąc nie słyszłąm:)
  • 04.08.12, 16:51
    Należy pić z głową i rozsądkiem.
    --
    F23
  • 08.08.16, 23:37
    mawiają że najlepiej do kaca nie dopuścić :D mój facet na kaca wypija dwa konstanciny ipa, potem drzemka i podobno jak wstaje to jak nowo narodzony. ja niestety miewam kace morderce i muszę je zwyczajnie odleżeć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.