Beata Jeske-opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ma ktoś namiar na tą panią? będę wdzięczna
    • Gość: tekla-0 IP: *.ed.shawcable.net 10.09.09, 22:34
      Nie wiem dlaczego duzo osob ma problemy ze znalezieniem..wrozki.. czy to jest
      Beata Jeske..dla chcacego nic trudnego, ale to jest to ze trzeba napisac na
      forum i zapytac sie innych..
      Drodzy Moi bez przesady!! znalazlam ta wrozke starczy napisac na google i sie
      wyswietli:) Pozdrawiam
      • Gość: eve IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.09.09, 23:04
        Wbrew pozorom trudno znaleźć kontakt do tej Pani - mam na myśli "działający"
        kontakt. Jakiś czas temu napisałam do niej maila i nic, pozostał bez odpowiedzi,
        a szkoda.:(
        Wie ktoś, czy ta Pani przyjmuje osobiście?
        • Gość: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.09, 12:25
          Tak, przyjmuje osobiście, ale jest w ciągłych rozjazdach, brak czasu -
          najprawdopodobniej dlatego nie odpowiada na maile.
          Mam numer do p. Beaty, ale nie jestem upoważniona, żeby go podawać.
          Jeśli jednak poszukasz naprawdę uważnie w necie, to go znajdziesz.

Pozdrawiam
        • Gość: bożena IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 05.10.11, 11:11
          telefon do pani Beaty Jeske 514618736
      • Gość: Gienia IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.05.10, 16:10
        :(
      • Gość: Mila IP: 87.205.149.* 12.07.10, 12:56
        Wpisać w google i się wyświetli przeszukałam 30 stron i nic .Trudno jest znaleźć mumer do Pani Beaty ,to jest chyba impossible
    • Gość: kiki IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.09.09, 23:22
      jaka jest ta pani?
    • Gość: Kazia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.09, 14:14
      A to ta Pani z telewizji. Bardzo konkretna.
    • Gość: Kala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.09, 15:16
      Ach musze wybrac sie do tej Pani. tylko gdzie jej szukac?
    • na mail nie odpowiada, więc pytam tu, jak masz nr to po co piszesz,
      skoro go nie dasz nikomu, brak logiki!!!
    • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.10, 17:34
      Ta Pani jest doradcą Kosmiki,wystarczy wejść na stronę.Także na forumezo jest wątek tej Pani tylko trzeba się zalogować i można do niej na prw napisać
      • Gość: mila IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.10, 10:07
        Doskonale o tym wiem ,napisałam prova ale niestety Pani Beata nie odpowiedziala /Interesuje mnie spotkanie face to face a nie przez telefon
      • Gość: mila IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.10, 10:12
        Doskonale o tym wiem ,napisałam do Pani Beatay Priva niestety nie odpisuje od miesiąca .Interesuje mnie spotkanie osobiste .
        • Gość: Joana IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.12, 21:11
          Ludzie ja się dodzwoniłam do Pani Beaty bez problemu na ten numer ktory jest podany na forum. Wiec troche trzeba ruszyc glowa i wykrecic numer a nie do Kosmiki dzwonic... nie wrozcie sobie prze zadne info linie albo portale - to nie jest prawdziwa wrozba i nigdy sie nie spelnia!!!!
    • Gość: krysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.10, 20:42
      niestety nie sprawdziły mi się wróżby tej Pani, a wróżyła mi 2 razy
      • Gość: mika IP: *.chello.pl 30.08.10, 18:41
        ja rozmawialam z Pania Beate przez tel okolo pol h. Pojechalam do
        niej do wroclawia ( jestem z krakowa ) i wyszlo to samo. wierze w to
        co mi powiedziala. Mysle ze jest jedna z niewielu osob ktorzy
        reprezentuja profesjonalizm w tej jakze trudnej do uchwycenia
        dziedzinie. Jak najbardziej warto sie spotkac. Telefon latwo
        znalezc. Uwierz mi. Powodzenia:)
        • Gość: kasia IP: *.zamek.net.pl 03.09.10, 13:34
          cudowna kobieta! bardzo ciepła i konkretna,bardzo miło się rozmawia :)
          • Gość: acha IP: 80.55.245.* 07.09.10, 15:56
            To ja chyba miałam szczęście, Pani Beata odpowiedziała na maila po 2-ch tygodniach. Ciekawa jestem czy jej wróżby się sprawdzają...no i jak wyglądają ceny...
            • Gość: prawiewrocławianka IP: *.aster.pl 07.09.10, 16:12
              Gość portalu: acha napisał(a):

> To ja chyba miałam szczęście, Pani Beata odpowiedziała na maila po 2-ch tygodni
              > ach. Ciekawa jestem czy jej wróżby się sprawdzają...no i jak wyglądają ceny...

No to jak to jest... napisałaś emaila, wyczekiwałaś na odpowiedź i nie zapytałaś w emailu o cenę. Dziwne to.

A jeśli chodzi o tą tarocistkę, to trudno mi się wypowiedzieć o cenach. Stronę w necie widzę od jakiegoś 2007 roku. Ponować ta pani jest z Wrocławia. Wcześniej nic o tej pani nie słyszałam, a mam pół rodziny we Wroclawiu.
              Bodajże zaczęła być znana od czasu tych programów co to na tvngra były - wróżby w tvn-gra tak to się chyba nazywało. Bo wcześniej nie było ani w necie, ani w reklamach wrocłąwskich wróżek.
              • Gość: acha IP: *.e-wro.net.pl 07.09.10, 20:29
                no akurat o cenę zapytałam, bo to też dość ważna sprawa- jakby takie coś kosztowało 500 złotych to by mi szkoda było...
                W każdym razie pytanie pozostało bez odpowiedzi. Mam chociaż nr telefonu to się dowiem jak zadzwonię :/
                • Gość: klientka IP: *.e-wro.net.pl 07.09.10, 23:31
                  Bez obaw. Pani Beata ma cenę dla ludzi 100 zł i czas jest nieograniczony. Po wróżbie mozna też do niej zadzwonić jeśli przypomnisz sobie jakieś dodatkowe pytania. Cudowna kobieta. Mnie się sprawdziło w 100%. Miła ciepła życzliwa. jedna z lepszych w Polsce.
              • Gość: maria IP: *.chello.pl 18.09.10, 07:50
                nie wiesz skoro piszesz ze " ponoc stala sie znana " . najlepsze wrozki nie oglaszaja sie nigdzie. maja swojich klientow droga pantoflowa. albo jestes mloda albo nie znasz sie na rzeczy. pani Beata nalezy do jednych z najlepszych w polsce. bylam u niej. nie minely dwa miesiace a pierwsza z przepowiedzni sie sprawdzila. czekam na kolejna odslone rzeczywistosci. POzdrawiam droga Pani Beatko
                • Jeśli o mnie chodzi, polecam Beate Jeske. Wróżyłam sobie przez telefon u Niej i sprawdziło się. Nie jest tak, że wszystkie wróżki i wróżbici z telewizji są nic nie warci, bo naprzykład u Beaty Jeske mi sie sprawdziła wróżba i była trafna relacja o sytuacji na teraz (wróżyłam sobie dwa razy na przestrzeni 2 lat). Wróżyłam też raz u wróżbity Rodina (jeden raz tylko, za to przez godzine) jego Tarot pokazał, że mąż mnie zdradza, żebym wzieła rozwód. Pytałam bo maż pracował za granicą i przestał odemnie odbierać komórkę. Martwiłam się. Zadzwoniłam do wrożbity Rodina na prywatną infolinie z gazety Gwiazdy mówią co się tam reklamuje sam bez asystentów. Rodin powiedział, że nie warto być z mężem, że mnie zdradza. Po dwóch dniach dowiedziałam się, że mąż miał atak serca i był przez parę dni w szpitalu.
                  Dla prześmiewców powiem, że rozmawiałam z lekarzem, bo stan męża był nieciekawy. Małżeństwo się rozpadło gdy powiedziałam mężowi o tej wróżbie. Miał do mnie żal, że uwierzyłam w takie bzdury kiedy on był w szpitalu.
                  A Panią Beatke polecam i z przyjemnością się wybiorę na osobistą wizytę. Tylko jak numer pozyskać żeby się umówić we Wrocławiu?
                  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 22:23
                    malzenstwo sie rozleciało bo bylas u wrózbity??? dziwne.. niewazne co ci powiedzial ale zeby z takiego powodu sie rozchodzic to glupota, albo...dla męza to była wymówka by odejść bo faktycznie moze bylo cos na rzeczy tak jak mowil Rodin.. powinnas sie powazniej zastanowic nad powodem odejscia męża
    • Gość: malina IP: 95.178.54.* 30.10.10, 21:13
      Moja kolezanka z pracy i jej siostra uprzednio były u tej Pani. Spotkanie trwało ponad godzine w jednym i drugim przypadku. Z tego co wiem sprawdzilo sie bardzo duzo rzeczy ktore im powiedziała, jest bardzo konkretna i umie czytać z kart i do tego jest jasnowidzem. Jest spokojna i inteligentna osoba. Ja się wybieram do Pani Beaty 1 raz w polowie tego miesiąca.. Zobaczymy co mi powie... Pozdrawiam.
    • Gość: ja IP: *.acn.waw.pl 13.01.11, 15:53
      czy ktoś korzystał z wróżby u Pani Beaty za pomoca maila?
      Nie mam możliwości spotkania się osobiście, a mam dośc trudne problemy. Pani Beata sprawia wrażenie bardzo konkretnej osoby.
      Czy dostaliście wyczerpującą i konkretną odpowiedź? Jaka jest cena za taką wróżbę? byliście zadowoleni z odpowiedzi?
      • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.11, 15:36

Pani Beata wydaje się być niezła na tle pozostałych "wróżbitów" występujących w kosmice.
        Przede wszystkim jest spokojna i zrównoważona, podaje konkrety bez zadawania zbędnych pytań i wyciągania informacji i ludzie rzeczywiście potwierdzają to co mówi, przynajmniej w wielu przypadkach. Mam na myśli to że jeśli ktoś pyta o sytuację materialną, uczuciową czy inną widać że nie sugeruje się tylko zadanym pytaniem tak jak to robią pozostali, w tym "sławetny" Maciej. Pani Beata czasami potwierdza że rzeczywiście sytuacja jest zła ale też zdarza się że pyta dlaczego dzwoniący się martwi, przecież wszystko jest w porządku i mówi o innych bardziej istotnych dla danej osoby sprawach.
        W przypadku Macieja na pytanie ogólne o miłość, sprawy finansowe czy inne odpowiedź jest tylko jedna przy czym stanowi przerobioną wersję pytania tj. na pytanie kiedy WRESZCIE znajdę pracę odpowiedź brzmi widzę że pan/pani DŁUGO szuka pracy. Dzwoniący potwierdza na co Maciej ryczy że ma wysoką sprawdzalność.

Dzwoniłam kiedyś do pani Beaty, wróżyła mi również drogą listowną ale na realizację wróżby nadal czekam...jeśli się sprawdzi napiszę.
    • Gość: malwina IP: *.e-wro.net.pl 09.08.11, 19:15
      Namiary na tę Panią są:). Ma gabinet we Wrocławiu i to o dziwo w samym Rynku. Wystarczy wejść na jej stronę tarot.org.pl i wszystko jasne. Bywam u niej od czasu do czasu więc wiem. Moim zdaniem najlepsza wróżka we Wrocławiu. Pomogła mi w najtrudniejszym okresie mojego życia i większość rzeczy które mi powiedziała się sprawdziły. Zanim do niej trafiłam długo szukałam i wiem też ze cenowo w porównaniu z innymi wróżkami z Wrocławia wypada baaaaardzo korzystnie. Nawet ją o to kiedyś pytałam dlaczego bierze tylko 100 zł to mi powiedziała że ma takie zasady i że jest dla ludzi. I to się zgadza. Faktycznie jest dla ludzi. Dała mi też świetny sposób na przyciągnięcie pieniędzy i zadziałało. Babka jest THE BEST.
      • Gość: Karola IP: *.dynamic.chello.pl 09.08.11, 21:53
        U Pani Beaty byłam w maju trzeci raz na przełomie 5 lat, wracam do niej-bo jest pełną empatii, ciepłą i szczerą kobietą. Nie można jej nie lubić i nie ufać. Za pierwszym razem siedziałam u niej chyba 1,5h-miała stawkę za wizytę bez ograniczeń. nie wiem jak teraz-bo ostatnio mi szybko poszło:)
        Wróżby się sprawdzają-co do joty. Obecnie z życia zawodowego-miesiąc wcześniej niż zakładała. Co do uczuciowego-czekam na jesień.
        Na e-maile faktycznie nie odpowiadała-odkąd zaczęła pracować w TV, zbyt zabiegana. Ale dla stałych klientów dawała wizytówkę z nr komórki.
        Cieszę się,że jest teraz w Rynku-znaczy się,że zrezygnowała chyba z TV.
        Serdecznie pozdrawiam Panią Beatę, gdyby tu zaglądała:)
        • Gość: polecam IP: *.man.tk-internet.pl 10.03.12, 22:30
          Zgadzam się w stu procentach. Nie wiadomo jak to dokładnie jest z wróżeniem, bo sami jesteśmy energią i to czy się "sprawdzi" zależy w dużej mierze od nas samych. Tarot, którym posługuje się Pani Beata działa w ten sposób, że podaje nam najlepsze dla nas rozwiązanie, to czy wybierzemy tę drogę zależy od nas samych.
          Ja kilka razy korzystałam z porad Pani Beaty i nie zawsze usłyszałam to co chciałam usłyszeć, ale okazało się to prawdą!! Pozwoliło mi się to zastanowić nad samą sobą i tym, w jaki sposób dokonuję wyborów w życiu. Opłaciło się :)
          Pani Beata jest niesamowitą osobą. Ciepłą, spokojną, nieprzeciętnie inteligentną i ma dar jasnowidzenia :)
          Polecam zainteresowanym.
          • Gość: ciocia klocia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.12, 12:33
            może uwierzyłabym Ci gdybym nie widziała jak ludzi mami uzdrawiając pokolenia w Kosmice, taka mądra prawa i uczciwa, niesamowita, jasnowidząca a z naiwnymi nieszczęśliwymi ludźmi leci w kulki dla kasy, ech..
    • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 13.08.11, 01:59
      Naprawde dobra wrozka, wiele rzeczy sie sprawdzilo i nie wyciagala informacji, czasami jest dostepna na kosmice
      • Bardzo dobra wróżka, która gdy jest taka potrzeba, pomaga bezinteresownie.
        Wielka życzliwość; wykorzystywanie swojego daru do pomocy innym, a nie tylko dla zarobku.
        Wielka klasa.
        Dziękuję Pani Beato.
    • Gość: kiczka IP: *.home.net.pl 06.10.11, 13:52
      nie mogę się dodzwonić.
      • Gość: ja IP: *.acn.waw.pl 06.10.11, 17:44
        No właśnie on w ogóle znikneła z Kosmiki (a była jedną z niewielu dobrych wróżek na Kosmice), nie działa jej strona www ;( ciekawe, co się z nią stalo
        • Podam wam link do strony internetowej Pani Beaty strona działa i Pani we Wrocławiu wróży
          www.tarot_org_pl.katalogstron.in-poland.pl/l-16310.html
          • Jak wam sie link nie otworzy tak jak na str wrózki co podaje tu link do darmowych wrozb to wpiszcie go w gogle recznie i otworzy sie na bank
          • Gość: Milena, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.11, 15:46
            Zamierzam się wybrac do Pani Beaty mało znalazłam na jej tetmat w necie ( może to i dobrze) ale jednak człowiek to taka istota która chce wierzyć że jak już idzie do wróżki to do naprawde dobrej dlatego odświeżam wątek i prosze o opinie tylko takie szczere bez jadu lub nadmiaru wazeliny.
            • Gość: Bożena IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 30.11.11, 13:15
              Byłam u pani Beatki dwa razy. Pierwszym razem sprawdziło się w 100% byłam bardzo zadowolona, lecz drugi raz mniej trafny, jeżeli chodziło o moją osobą, sprawdziło się jedynie wszystko dotyczące osób z mojego otoczenia tzn. siostra szwagierka itp. W moim przypadku trochę się rozmyło. Może, dlatego że chwile przed moją wróżbą pani Beatka miała telefon, który wyprowadził ją z równowagi dotyczący pracy w kosmice i nie mogła się skupić ( jednak za całą sytuację przepraszała i nie chciała brać pieniędzy ja jednak się uparłam, bo kobietka również pracuję) Jedna mimo mojej nietrafnej ostatniej wróżby polecam tą panią, bo kobieta zna się na tym, co robi i super babka. POLECAM!!!
              • Gość: Bożena IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 30.11.11, 13:19
                Ach i podaje aktualny numer telefonu do pani Beaty Jeske 514618736.
                • Gość: Bożena IP: *.3.199.109.static.rdi.pl 30.11.11, 13:24
                  www.tarot.org.pl/ Strona aktualna pani Beatki.
                  • Gość: Kinga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 09:11
                    Hmm ja byłam nadal czekam na realizacje wróżby a terminy już minęły.
                    • Gość: gościówa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.12, 13:27
                      u mnie też lipa :(
                      • Gość: Edka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.12, 09:18
                        ja miałam stawiane karty w listopadzie na to co dla mnie najważniejsze jeszcze czekam, natomiast Pani Beata zupełnie nie pytana zapytała czy nie chcę nic wiedziec na temat mojego zdrowia pomyslałam a co tam niech mówi i tu sprawdziło się bardzo szybko.
                        • Gość: ksiegowka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 10:55

Hej wszystkim, był ktos z forumowiczów sprawdza się ? u mnie w mieście nie ma wróżki, do Wrocławia mam kawalątek więc bym się skusiła ale wolę się podpytać.
                          • Ta kobieta nie szanuje ludzi!! Umawia się człowiek na wizytę i z wizyty nici, bo ona nie miała czasu. Powinna uczciwie powiedzieć, że nie da rady, nie jest w stanie przyjąć, albo nie ma ochoty. Ależ skąd! Umówiła mnie na wizytę, ale spotkania odwołać nie raczyła. Jest to tym bardziej bezczelne, że do przejechania miałam kilkaset km. Nawet "przepraszam" nie usłyszałam. Z takim lekceważeniem jeszcze nigdy się nie spotkałam. A nie jechałam do niej dla sportu, tylko po pomoc. Skoro wróżka nie jest empatyczna i ma gdzieś człowieka, to nie wiem dlaczego zajmuje się profesją, do której nie ma powołania.
                            • Gość: ksiegowka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 12:06
                              to faktycznie lekceważące podejście i rozumiem twoja wściekłość a możesz mi powiedzieć coś na temat sprawdzalności tobie nie wróżyła ale może z opinii znajomych coś wiesz.
                              • Gość: wrocławka IP: *.artnet.pl 24.06.12, 18:03
                                o tarocistce co jest temat nic mi nie wiadomo. nie słyszałam nigdy .
                                polecić mogę Bogusię z Gajowej. pierwszy raz poszłam pare lat temu. Siostra chwaliła. mnie też się sprawdza, chociaż nie wszystko. Jedne kolezanki chwaliły bardzo, jedna tylko była niezadowolona.
                                Kobieta nie nawija makaronu na uszy. Prawdziwa wróżka z powołaniem. Wie co mówi z kart. Czasem powie od siebie, ale dopiero jak już jest po wróżbie. jak się nie sprawdzą karty, to nie pierniczy o energetyce tylko mówi że widać miało tak być, ona Bogiem nie jest. Dlatego łapka :) Lubię to!
                            • Rozmawiałam z Panią Beata i już wiadomo kim jesteś. Dla mnie zwykła kłamczuchą. Przełożoną miałaś ROZMOWĘ TELEFONICZĄ I NA PEWNO NIGDZIE NIE JECHAŁAŚ KILKASET KILOMETRÓW, i jeszcze za tę rozmowę nie musiałaś płacić, Pani Beata ma twój numer telefonu i dane, więc jeśli nadal będziesz wypisywać kłamstwa to sprawę o pomówienie masz jak w banku. Zły i kłamliwy z ciebie człowiek. Wszędzie znajdzie się czarna owca. Pani Beata jest cudowną kobietą, która pomogła setkom osób, świetna wróżka o niesamowitej sprawdzalności.
                            • Rozmawiałam z Panią Beata i już wiadomo kim jesteś. Dla mnie zwykła kłamczuchą. Przełożoną miałaś ROZMOWĘ TELEFONICZĄ I NA PEWNO NIGDZIE NIE JECHAŁAŚ KILKASET KILOMETRÓW, i jeszcze za tę rozmowę nie musiałaś płacić, Pani Beata ma twój numer telefonu i dane, więc jeśli nadal będziesz wypisywać kłamstwa to sprawę o pomówienie masz jak w banku. Zły i kłamliwy z ciebie człowiek. Wszędzie znajdzie się czarna owca. Pani Beata jest cudowną kobietą, która pomogła setkom osób, świetna wróżka o niesamowitej sprawdzalności.
    • Dziwne rzeczy wypisujesz. Pani Beata to jedna z NAJBARDZIEJ EMPATYCZNYCH OSÓB JAKIE ZNAM. Pomogła mi w najcięższym okresie mojego życia wróżąc za darmo tylko po to, aby mi pomóc. Pewnie się nie dogadałaś co do godziny albo dnia i podejrzewam ze gdybyś zadzwoniła do niej i powiedziała że przejechałaś kilkaset kilometrów to na pewno by cię przyjęła bez względu na wszystko. Jestem stałą klientką Pani Beaty teraz już nie muszę przychodzić za darmo, bo moja sytuacja finansowa baaaaaaaaaardzo się poprawiła:). Jestem u niej średni raz na pół roku i wszystko się sprawdza w 100 procentach. Zapytam Panią Beatę o taką sytuację, bo jeśli tylko ją oczerniasz, to nie wiem czy wiesz, możesz być oskarżona o pomówienie.
      • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 15:49
        Potwierdzam, Pani Beatka to cudowna, ciepła osoba. Bardzo przejmuje się losem ,,klientów"... Niestety nie wiem, jak ze sprawdzalnością jeśli chodzi o przedział czasowy, bo zostało jeszcze pół miesiąca. 1 sierpnia się odezwę i dam znać, czy wróżba się spełniła( choć dopuszczam możliwość poślizgu o kilka dni).
        • Gość: filipek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 16:40
          Jakoś dziwnie wtedy gdy w planie kosmica na dany miesiąc nie widać Beaty Jeske wtedy pojawiaja się pochwalne gloryfikujące wpisy na forum. bez komentarza.
          • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 17:03
            Nie wiem, czy to do mnie, czy koło mnie... Na kosmikę nie zaglądam, bo szkoda mojego cennego czasu... Ta strona jest #@%&*...
    • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.12, 14:09
      Pani Beatko jeżeli Pani zagląda na te forum to prosze o odpowiedź czy ma Pani jakiś grafik kiedy można Panią złapać na linii kosmica.
      • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.12, 10:21
        Obiecałam, że napiszę o sprawdzalności: Niestety, WRÓŻBA NIE SPRAWDZIŁA SIĘ. A miało być tak pięknie... :(
        • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.12, 16:21
          Zaczekaj jeszcze kilka dni karty to nie kalendarz
          • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.12, 19:58
            W sumie masz rację... Nadzieja umiera ostatnia :) OK, następna relacja 20 sierpnia.
            • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.12, 23:43
              W moim przypadku wiele rzeczy wywrózonych przez Panią Beatkę sie sprawdziło na to co najwazniejsze jeszcze musze zaczekać ale sprawy o które pytałam "na już" sprawdziły się i dlatego chylę czoła przed jej wiedzą i umiejętnościami.
              • Gość: Bogusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.12, 18:37
                A komu jeszcze się sprawdziły wróżby tej Pani?
                • Gość: Ed IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.08.12, 20:37
                  napewno ponad 90% osob na tym forum.
                  • Gość: Bogusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.12, 20:50
                    Nie musisz odrazu być taki niemiły bądź też taka nie miła zapytałam ponieważ będę we wrocławiu od października i chciałam się wybrać.
                    • Gość: Bogusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 17:41
                      Ponawiam prośbę o opinie jak napisałam wczesniej od października będę we Wrocławiu i chciałabym sobie termin zaklepać.
                      • Gość: kity IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.12, 17:51
                        Dzisiaj byłam u Pani Beaty, po raz któryś. Odwiedzam ją od 6 lat, i to o czymś świadczy.
                        Potrzebowałam dzisiaj opinii w pewnej sprawie i super mi nakreśliła temat,wsparła w innym i powiedziała dobre nowiny jeszcze w innej dziedzinie.
                        Jeśli chodzi o pewne rzeczy to sprawdzają się co do joty w czasie przez nią podanym.
                        Konkretnie,treściwie, bez ograniczeń,
                    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 17:57
                      oj, Droga Pani,proszę nie uzależniać swojego być albo nie być u tej czy innej wróżki od opinii forum,bo to mało poważne jest.
                      • Gość: zakochana małgosia IP: *.home.aster.pl 08.08.12, 00:49
                        Racja. Święta racja. Net sieczkę z mózgu robi. Co napisane na forum, to święte. A gdzie własna intuicja, inteligencja? Gdzie osobiste wyczucie człowieka? No, ale przysłowiowo, zamiast samemu dodawać 2 do 2, łatwiej zapytać o wynik kogoś innego. Z tym, że taka średnia wyciągana z cudzych doświadczeń, w wyniku ma zawsze pi razy drzwi, czyli kulą w płot. Sama tak robiłam. Głupia byłam, głupia. Wybierałam te wróżki o których było setki komentarzy. Po czasie i stracie setek złotych u popularnych sław, wiem, że opinia i komentarz są zawsze cudzym wrażeniem, a częściej osobistą inicjatywą wróżek, które siedzą na forach. Z nudów chyba. Sieją plotki o konkurencji, podjudzają. Tematy o sobie podkręcają na setki komentów, bo pewnie klient chętniej zainteresuje się kolejką oczekujących i kolejką wychwalających.
                        Mam dwie osoby, którym ufam. Emil Kowalski. Wróżka Samanta. Ani polecam, ani zachwalam. O wróżce z tego tematu coś słyszałam, czy widziałamw tv, nic więcej mi nie wiadomo. Moim ufam Im i lubię Ich.
                        To ważne, żeby osobie wróżącej umieć ufać, rozumieć i polubić sposób przekazywania wróżby. Choćby się czasem co nie sprawdziło, to nie skreślać, nie nazywać oszustką, nie pisać paszkwili, a pamiętać, że naście poprzednich było trafnych.
                        Co do wyboru wróżki, to najlepiej zadzwonić, zapytać, posłuchać, wsłuchać się. Grosiaki kosztuje połączenie na komórkę, a wręcz oszczędzić można późniejszych kosztów, rozczarować, łez. Sposób odpowiedzi na pytanie o cenę, czas seansu, sposób wróżby, ilość pytań, wiele mówi o osobie, której zamierzamy zaufać. Wiele wróżek „przetestowałam” dzwoniąc na komórkę. Powiem wam, że zażenowana byłam chamskimi odzywkami, zachowaniem. Przykłady 1. „mam dzisiej kolejkę, jutro też, wcisnę cie za trzy dni”, inna: „u mnie się czeka tydzień, takie mam obłożenie”. Inna: „nie miała pani kiedy zadzwonić, przewijam dziecko” (myślę sobie, to po co kobito odbierasz tel!? co ja jasnowidząca, żeby wiedzieć, że o 15:00 zmieniasz dziecku pieluchę). Następna: odebrała przy klientce… (myślę, no, to ładnie traktuje ludzi – jedną złapała, drugą chce złapać). Inna (znana) tysiąc złotych/godz, adres poda dopiero jak przyślę jej esa z imieniem i nazwiskiem. ABSURD! Już nie wspominając o łasce, opryskliwości, podnoszeniu głosu przez niektóre, windowaniu cen. Dziwie się, że niektóre tak postępują. Jakby sobie nie zdawały sprawy, że robią sobie antyreklamę takim zachowaniem, pośmiewisko z siebie robią. Z imion nie wymieniam, nie wymienię na forum – z litości.

Gość portalu: gosc napisał(a):

> oj, Droga Pani,proszę nie uzależniać swojego być albo nie być u tej czy innej w
                        > różki od opinii forum,bo to mało poważne jest.
                        • Gość: Ed IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.12, 09:41
                          Malgosiu, to nie to forum! Filozoficzne powiastki z odrobina sączonego jadu to inne forum wiec prosze sie na nie przeniesc a nie pisac tu glupoty. Po co dzwonisz do wrozek na call center skoro są chamskie?? Jestes widac bardzo pusta i ograniczona osoba.
                          • Gość: zakochana małgosia IP: *.home.aster.pl 08.08.12, 11:19
                            Nie ma co – błysnąłeś/aś intelektem, a dodatkowo prostactwem traktując mnie obelżywie. Analfabetyzm wtórny, to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Opisałam swoje doświadczenia, jak dzwoniłam do wróżek na KOMÓRKI, których numery są w książkach telefonicznych, necie, które same wróżki podają na swoich stronach, blogach w celu żeby umawiać się na spotkanie.
                            Dałam poradę, jak wybierać wróżkę, bo wyobraź sobie, że nie wszyscy wiedzą. Wyobraź sobie również, że nie każdy temat o wróżce takiej/siakiej musi służyć wyłącznie do reklamowania, opiniowania, komentowania sprawdzalności. Jak Ci się nie podoba co piszę, nie czytaj. Temat o tej wróżce, to nie prywatny folwark, ale część forum publicznego. Nakazy/zakazy zostaw na swoje prywatne forum.

Nie wiem czemu tak arogancko, dodatkowo prymitywnie, reagujesz na moje słowa. Czyżbyś był/a jedną z wróżek, które traktują ludzi jak śmieci gdy do nich dzownić w celu spotkania? A możeś menager jakieś wróżki? Ahaaa, teraz już rozumiem, dlaczego niektóre wróżki potrzebują menagerów do kontaktów ze światem klientów i mediów, po prostu brak im kultury osobistej, ogłady. Menadżerom widocznie też.
                          • Gość: anna IP: *.vectro.com 08.08.12, 12:56
                            ed, kultura osobista ani inteligencja faktycznie nie blysnales. Malgosia napisala madrze. rzydatnie, bez cienia jadu. Jadem syknela dopiero w ripoście i to calkiem madrej do twojego zachowania.
                            mialam podobne przejscia z wrozkami. juz jestem zorientowana jakie maja triki na zlowienie klienta. jestem z us. mialam sytuacje ze jak sie wrozka zorientowala ze jestem z us bo o tym jej powiedzialam ze jak przyjade to chce sie spotkac to cene mi podniosla x3. niby kolejki, ceny wysokie, tysiące komentarzy typowe zagrania psychologiczne wielu wrozek. sposob rozmowy informacyjnej przed spotkaniem pozostawia u wielu wiele do zyczenia. a kazda uduchowiona co na www w infantylnych elaboratach pisze, empatyczne, kochajace swiat, niasace pomoc chrytatywne. Nawiazując do slow Szymborskiej, napisze ze wole wrozki zwyczajnie lubiace i szanujace ludzi, niz wrozki, które mowia ze kochaja swiat. Zamiast przeintelektualizowanych cetatow z Coelio czy innych zlotych a pustych mysli w ktorych wrozki sie lubuja, powinny sobie slowa Noblistyki wziac do serca. wiadac oplacalniej organizowac kolejna kursa, wmawiajac innym (i sobie) dar ezoteryczny.
                            a ze to temat o pani beacie pochwale sie ze wrozylam kiedys u niej. bylo to pare lat temu, jak bylam w pl. bylo to w jakis tv z zabawami, zagadkami, krzyzowkami. spostrzezenia trafne ale pokierowalam sprawami inaczej bo chcialam czego innego dla obrotu sprawy. pamietam ze bylam zadowolna z wrozby a ze wybralam inaczej bo w miedzyczasie sporo sie dookola zmienilo. jak bede we wroclove :) to dryndne to umowie się na wizyte.
                            nie wiem jaka cena? chce byc przygotowana. sa jakies wymogi? nich ktos tu napisze ile pani beata oczekuje za spotkanie? BTW! platne w $ czy pln? ile trwa spotkanie? gdzie sie miesci spotkanie, chyba to nie tajemnica? ewentualnie podjce numer to sama zapytam.

Gość portalu: Ed napisał(a):

> Malgosiu, to nie to forum! Filozoficzne powiastki z odrobina sączonego jadu to
                            > inne forum wiec prosze sie na nie przeniesc a nie pisac tu glupoty. Po co dzwon
                            > isz do wrozek na call center skoro są chamskie?? Jestes widac bardzo pusta i og
                            > raniczona osoba.
    • Gość: gf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 10:59
      nie lubię jej, ale może jest dobra
    • polecam panią Beatkę
      • Gość: kity IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.13, 17:19
        A mi się nic nie sprawdziło w ubiegłym roku, z tego co mi w sierpniu mówiła Pani Beata..ani życie uczuciowe, ani finansowe czy inna sprawa o którą pytałam..-co miało się zakończyć do końca 2012r.
        parę late temu sprawdzało się co mówiła..a tym razem nic.
        Druga rzecz,że przestały sprawdzać się wróżby równiez od innych wróżek-jakby karty postanowiły mi przestać pomagać? może czas zacząć polegać na sobie :)
    • Gość: *** IP: 91.231.124.* 05.01.13, 13:50
      Beata Jeske jest niewiarygodna. Nie umie wróżyć!!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.